Gönderen Konu: Yurt Dışı seyahat kampanyalarında TALİHLİ TALİHSİZ olmayın!  (Okunma sayısı 5394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
 Arkadaşlar kardeşim adına  BURN'den İSPANYA  ıbıza seyahiti Kazanmıştık, kardeşimi gitmesi yönünde zorla ikna ettikten sonra noter ücreti, pasaport parası, vize ücreti, ankaraya gidiş geliş( 2 kez) ve sonuç RED.

Gidememekten öte RED edilmek üzdü bizi çünkü Konsoloslukta sözde geri döneceğimize dair bir intiba uyanmamış, Her şeyden önce ben devlet memuruyum, evliyim  öğretmenim üstelik 3 ay sonra yeşil pasaporta hak kazanıyorum Tüm A.B ülkelerine vizesiz geçiş hakkım olacak, ben sizin ülkenizde kalıp ne edeyim, Kardeşimin üzerine iş yeri var, evli, hesabında da 10.000 T.L para gösterdi ama sonuç aynı, acenta ile görüştük 10 talihliden sadece 3 kişi vize alabilmiş, sonuç olarak TALİHLİ TALİHSİZ konumuna düştük, bunları neden anlatıyorum Yurt dışı seyahatleri kampanyalarında vizesiz olanları tercih edin katılacaksızın veya Vize olayı varsa biraz düşünün derim yoksa benim gibi  ve öncesinde başka arkadaşlar gibi mağdur olabilirsiniz.

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
Ynt: Yurt Dışı seyahat kampanyalarında TALİHLİ TALİHSİZ olmayın!
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2011, 21:38:10 »
püff geçmiş olsun çokseyrek,neden vermediler  ki vize  :-\  bir daha olursa sanırım banka hesap bakiyesi önemli hesap cüzdanınıza yüksek bir miktar para yatırıp 20-30-40 bin o şekilde fotokopisini alıp vizeye başvurmanız bir derece belki fayda olabilir  :) :)

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2011, 21:40:42 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
püff geçmiş olsun çokseyrek,neden vermediler  ki vize  :-\  bir daha olursa sanırım banka hesap bakiyesi önemli hesap cüzdanınıza yüksek bir miktar para yatırıp 20-30-40 bin o şekilde fotokopisini alıp vizeye başvurmanız bir derece belki fayda olabilir  :) :)

onla ilgisi yok be dostum, keyiflerine öyle geldi sanırım, 3 ay sonra yeşil pasaportu alayım, konsolosluğun kapısının önünden geçmem artık

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2011, 21:40:54 »
bende talihsiz talihliyim simon bey gibi
 kuzenimin yenemediği uçak korkusu yüzünden gidemiyorum ibiza artık jennnifer lopez in şarkılarındaki bir kelimeden ibaret kalıcak bizim için  :'( :P

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2011, 22:16:49 »
talihsiz sonuçlar olmuş ikiniz için de, yedeklerden de 3 kişi alabilse toplam 6 kişi giderler demek ancak bu...

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2011, 22:23:03 »
kötü olan tarafı şu oldu en azından vizeyde onlar bakıcaktı
evrak olarak biz vizeye kadar her işlemi yaptık ama kuzenim panik atak hastalığı maalesef çok kötü birşey Allah kimsenin başına vermesin son dakikada herşey değişti bu yüzden.
Simon bey bencede ayanın dediği doğru kimse gidemez böyle yaparlarsa  :-\

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2011, 22:28:04 »
ama böyle kampanyalarda muhtemel bir sonuç vize alamama, daha önce forumda bu şekilde seyehat kazanıp vize alamayan veya gidemeyen arkadaşlar olmuştu...

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 26 Ağustos 2011, 22:49:07 »
geçmiş olsun size. bu kampanyada yedek talihli varmıydıki 3 kişiyimi götürecekler şimdi nasıl kampanya yapıyorlar

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 27 Ağustos 2011, 01:39:54 »
uçak korkusu bendede var o yüzden böyle kampanyalara katılmıyorum.ama hayati bir önem taşıyan birşey olsa uçağa mecbur binerim korka korka.lakin keyifi şeyler için asla binmem.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 27 Ağustos 2011, 15:57:44 »
Vize reddi konusunda şoku attıktan sonra vize red belgesini tekrar inceleyim dedim, diğer RED nedeni de seyahate ait belgelerin inandırıcı olmamasıymış, burada bizimle ilgilenen Pronto tour'un  ilgisizliği var çünkü bize fotokopi şeklinde uçak ve otel belgesi verdi, biz de bunlarla başvurduk.  Uçak biletinin  VOUCHER VE PNR nosu yok, bunlar olmadan Bilet kesilmiş olmuyor Otel voucher belgesi yok, her insanın hazırlayabileceği bir fotokopi ile uçak ve otel rezarvasyonu yollayarak konsolosluktan vize almamızı beklemişler, belki de danışıklı döğüştür bilemiyorum. Önceki seyahat kazanan arkadaşlar acaba seyahat acentası size hangi belgeleri yollamıştı yardımcı olan olursa sevinirim. Büyük ihtimalle bize verilen fotokopi şeklindeki konfirme edilmemiş  otel ve uçak  rezervasyonları vize reddine neden oldu. Eğer böyleyse bu işin peşini bırakmam, ibiza gidecek olanların şimdi neden vize alamadıklarını anlamış oldum. Çünkü benim durumumda başka talihliler de vardı. İlk iş olarak sayfalarına yazdım, araştırıp döneceklerini yazdılar. Şikayet var sayfasına PRONTO TOUR VE Coca cola sayfasına yazdım. En son işim Tüketici hakem heyeti olacak.