Gönderen Konu: Yurt Dışı seyahat kampanyalarında TALİHLİ TALİHSİZ olmayın!  (Okunma sayısı 5392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korgeneral

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bende daha önce ispanya seyehati ve avrupa seyahati kazanmıştım iyi ki ikisinde de gitmekten son anda vazgeçmişim aynı şeyler benimde başıma gelebilirdi...

yazık etmişsiniz ama, nerelerden kazanmıştınız, yedekte gidememiştir son anda vaz geçtiğiniz için...

ikisindede yedek bendim zaten  :)
Bana 1 oy veren benden 1000 oy istesin
lütfen destek isteğinizi ö.m ile iletin

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Sen 1. Ben 3. Yedektim

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Kiracının dramı Roma ben 2. Yedektim sen hangi sehirdin

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
Burn to Dance
Beklemesi bile heyecan veren Jamiroquai konseri öncesinde, hepimiz biraz stresli biraz telaşlı, biraz da sabırsızız!
Biz de bu arada İbiza tatili kazananlar ve katılanlarla tanışalım istedik: İbiza seyahatimizde Murat AKTAŞ ve İlker DEMİR bizlerle birlikte oldular.
Murat, Mahir İzzet Gencay’ın; İlker de Soner Yortumlu'nun yakını. Asıl talihlilerimiz olan Soner ve Mahir yetersiz evrak nedeni ile vize alamadı :(
Umarız bir başka etkinlikte onlarla da birlikte olur, eğlenceyi ateşleriz birlikte :)

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
 ibizanın i'sini duyunca kuzenime olan sevgimde kat ve kat artıyor nedense  :P :-X

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Burn to Dance
Beklemesi bile heyecan veren Jamiroquai konseri öncesinde, hepimiz biraz stresli biraz telaşlı, biraz da sabırsızız!
Biz de bu arada İbiza tatili kazananlar ve katılanlarla tanışalım istedik: İbiza seyahatimizde Murat AKTAŞ ve İlker DEMİR bizlerle birlikte oldular.
Murat, Mahir İzzet Gencay’ın; İlker de Soner Yortumlu'nun yakını. Asıl talihlilerimiz olan Soner ve Mahir yetersiz evrak nedeni ile vize alamadı :(
Umarız bir başka etkinlikte onlarla da birlikte olur, eğlenceyi ateşleriz birlikte :)

Anlaşılan sadece 2 kişi gitmiş, ilginç bizden bahsetmemişler

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Burn to Dance

Anlaşılan sadece 2 kişi gitmiş, ilginç bizden bahsetmemişler

şimdi anladım talihlilerden kimse gidememiş yeşil pasaportu olan veya avrupa vatandaşlığı olan  2 talihlinin yakını gidebilmiş sadece

Çevrimdışı lonelycocuq

• Usta Kampanyacı
  • Beşiktaşım Oleyyyy
keske bana çıksaydı ya :)

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
ben bu metinden hiç bir şey anlamadım, asillerin başvuru süresi yeni bitmedi mi? gezi yapıldı mı?

gezi 31 agustos- 4 eylül

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
ben bu metinden hiç bir şey anlamadım, asillerin başvuru süresi yeni bitmedi mi? gezi yapıldı mı?

gezi 31 agustos- 4 eylül

geçmiş olsun öyle ise, asiller ve yedekler düşünüldüğünde ve +1 leri toplam 40 kişi ediyor ama giden 2 kişi, çok güzel :)