Gönderen Konu: Yeni üye olanlar konu linklerini göremesin..  (Okunma sayısı 7823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Yeni üye olanlar konu linklerini göremesin..
« : 20 Ocak 2010, 15:50:49 »
Bildiğiniz gibi bazı kişiler sırf linkleri görmek için üye oluyo sonra bidaha hiç ugramıyo siteye. Buda pasif üye sayısını çogaltıyo. Benim önerim yeni üye olanlar belirli bi mesaj sayısına ulaştıgı an linkleri görebilsin..Mesela 20 mesaj sayısına ulaşanlar görebilsin..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Yeni üye olanlar konu linklerini göremesin..
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2010, 15:54:07 »
En kısa zamanda gerekli önlemleri alıcağız.Bunuda değerlendirmeye alıyorum..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2010, 15:56:49 »
Teşekkürler Diazem..  :)
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı sonay_27

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2010, 15:58:13 »
aslında iyi fikir ama bu seferda sırf msj çoğaltmak adına taa aylar önceki kazananları tebrik etmeler başlıyor.  :-\

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2010, 16:00:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
aslında iyi fikir ama bu seferda sırf msj çoğaltmak adına taa aylar önceki kazananları tebrik etmeler başlıyor.  :-\

O zamanda banlanacaklar işte.. Bu sayede daha çok paylaşım olur, yeni üye olanlar saçma sapan şeyler yazmazlar.  ;)

Çevrimdışı emnsz

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2010, 17:05:31 »
ama arkadaşlar şöyle bir durum olmaz mı linki göremiyo yarışmayada katılamıyo e bu adam neye yorum yazacak buraya,ya havadan sudan bahsedecek yada tebrik edecek yada bende katıldım diyecek ve en çokta üye oldum linki göremiyorum diyecek .e bi yandan da haklı adam bişey göremiyoki neye yorum yazsın

Çevrimdışı Lasido

• Deneyimli Kampanyacı
    • Kampanya Sepeti
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2010, 17:08:28 »
KOnu açabilir :)

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2010, 17:11:35 »
ama arkadaşlar şöyle bir durum olmaz mı linki göremiyo yarışmayada katılamıyo e bu adam neye yorum yazacak buraya,ya havadan sudan bahsedecek yada tebrik edecek yada bende katıldım diyecek ve en çokta üye oldum linki göremiyorum diyecek .e bi yandan da haklı adam bişey göremiyoki neye yorum yazsın

Havadan sudan bahsedebilir sorun değil, zaten sırf kampanya konusulmuyo burda yeri geliyo gülünüyo egleniliyo yeri geliyo tartışılıyo. Paylaşımdan kasıt sadece kampanya paylasımları değil..  ;) Tebrik etmekde yeri geldiği zaman olabilir, işi sadece tebrik ederim,teşekkürler,bende katıldım yazmak olan üyeler var.Bunun gibi üyeler banlanacak..

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2010, 17:20:34 »

Havadan sudan bahsedebilir sorun değil, zaten sırf kampanya konusulmuyo burda yeri geliyo gülünüyo egleniliyo yeri geliyo tartışılıyo. Paylaşımdan kasıt sadece kampanya paylasımları değil..  ;) Tebrik etmekde yeri geldiği zaman olabilir, işi sadece tebrik ederim,teşekkürler,bende katıldım yazmak olan üyeler var.Bunun gibi üyeler banlanacak..

Ekleme;

Şu konuda belirtilen sorunlar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  yine benim önerdigim yöntemle çözülebilir.. Belirli mesaj sınırını geçmeyen üyeler özel mesajda gönderemesinler..

Ben Global mod olsam bu siteyi öyle bi düzene sokarımki  ;D Neyse yakında olcam inş  8)

Çevrimdışı ajanhakan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2010, 17:24:07 »
Limitler evet yükseltilmeli belki ama abartı olmamalı. Ben şimdi al sat bölümünü göremiyorum. 200 mesaj falan sanırım. Bunun için saçma sapan 200 mesaj mı yazmalıyım? Birşeyler oldukça yazıyorum. İşime gelen birşey olursa da teşekkür butuonunu kullanıyorum. Mantıklı ve güzel bir çözüm bulunur umarım.

Not: Bende destek istenmesinden bıktım. Özellikle üye olmam gereken yerler için.
Cesaret, Sadakat ve Onur