Gönderen Konu: Yeni üye olanlar konu linklerini göremesin..  (Okunma sayısı 7850 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Yeni üye olanlar konu linklerini göremesin..
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2010, 17:27:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Limitler evet yükseltilmeli belki ama abartı olmamalı. Ben şimdi al sat bölümünü göremiyorum. 200 mesaj falan sanırım. Bunun için saçma sapan 200 mesaj mı yazmalıyım? Birşeyler oldukça yazıyorum. İşime gelen birşey olursa da teşekkür butuonunu kullanıyorum. Mantıklı ve güzel bir çözüm bulunur umarım.

Not: Bende destek istenmesinden bıktım. Özellikle üye olmam gereken yerler için.

Saçma sapan 200 mesaj yazmıcaksın. Orasının 200 mesaj sınırı olmasının nedeni Alışveriş yapan üyeleri yeterince tanıyıp güvenmemiz için atacakları mesajların sayısı.. Önemli olan buradaki insanların güvenini kazanmak yani.. saçma sapan mesajlar yazmak değil. Güven kazanmakta üstte dediğim gibi paylasım yapmakla oluyo..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı ajanhakan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 20 Ocak 2010, 17:30:11 »
Beni yanlıiş anlamışsın. 200 mesaj yapmak isteseydim çoktan yapardım :) Demek istediğim fazla abartılmamalı. 10-20 mesaj arası uygun olur bence. Diğer türlü geyik muhabbetleri çok olur ;)
Cesaret, Sadakat ve Onur

Çevrimdışı emnsz

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 20 Ocak 2010, 17:31:00 »
arkadaşlar öyle bir yazmışsınız ki resmen  korktum birden,şu güne kadar ya birkampanyada yada iki kampanyada destek istedim ama kampanyalarla ilgili bir sorun veya bi durum olduğunda da paylaşmaya çalıştım.konu açma işine gelince daha o kadar tecrübeli olamadım bazen bir konu açılıyo hadi ya orada böyle bir kampanya mı varmış diye bulduklarınıza bazen şaşıp kalıyorum.ama teşekkürümü de ediyorum.kusura bakmayın ama üye olduğum ilk hafta kaç tane mail aldım şurda şuna oy ver v.s şeklinde yeni üyelere bu kadar yükleniliyo ama oy istemeye gelince dur daha hırlı mı hırsız mı kimmiş demeden oy isteyenlerde var lütfen kimse kızmasın.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 20 Ocak 2010, 17:35:14 »
@emnsz

Sen yeni üye değilsin zaten, 16 Kasım'da üye olmuşsun..O Günden beride aktif üyesin.. Biz yeni üyeleri kastediyoruz, hani şu üye olup hiç paylasım yapmadan özel mesajla destek isteyen veya Kampanya linklerini alıp sonrada bidaha siteye ugramayan üyeler.. Anladın mı?
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı emnsz

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 20 Ocak 2010, 17:37:13 »
anladım arkadaşım da bazı diğer sorunu da ortaya koydum ilk hafta üyeliğimden bahsettim kimse beni tanımadan oy istedi hemde kaç kişi ki ben daha kampanya olayından hiç anlamıyodum

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 20 Ocak 2010, 17:39:28 »
anladım arkadaşım da bazı diğer sorunu da ortaya koydum ilk hafta üyeliğimden bahsettim kimse beni tanımadan oy istedi hemde kaç kişi ki ben daha kampanya olayından hiç anlamıyodum

O ayrı bi konu. Yen üyelerden destek istemekte sorun yok, sonucta bizler sayesinde herşeyden haberdar oluyolar yeni üyeler. Bizim onlardan destek istememiz sorun olmamalı  :)

Çevrimdışı Merase

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 20 Ocak 2010, 17:41:01 »
.kusura bakmayın ama üye olduğum ilk hafta kaç tane mail aldım şurda şuna oy ver v.s şeklinde yeni üyelere bu kadar yükleniliyo ama oy istemeye gelince dur daha hırlı mı hırsız mı kimmiş demeden oy isteyenlerde var lütfen kimse kızmasın.

Bak Buna Katılıyorum İşte.
Gelecegini Bildigin Kişiyi Beklemek Zordur.

Çevrimdışı emnsz

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 20 Ocak 2010, 17:42:43 »
ama aynı kapıya gidiyo olay sen oy istediğinde kişi o kampanyayı öğrenmiş oluyor.

Çevrimdışı emnsz

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #18 : 20 Ocak 2010, 17:46:04 »
yanlış anlama lafına laf vermek için yazmıyorum bunları bir güvenlik oluşturucaksınız madem her yönüyle düşünmek için söylüyorum fikirleri,olayları anlatalım ki o yönü de düşünülsün dimi

Çevrimdışı Merase

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 20 Ocak 2010, 17:54:44 »
Forumda Çok Eksiklikler Var.Bunların Hepsine de Çare Var.

Örnegin Bir bölüm Var O Bölümü görmek İçin Bilmem Kaç Mesaj Olacak.Bölüm İsmini Söylemeyecegim.mesaj sayısı 50

O Bölüme Bence Mesaj Sayısı Konulmamalı.Yani Mesaj Sayısı Konulacak Bölüm Açık Konulmayacak Bölüm Kapalı.

Forum Düzensiz.Bence Yetkililer Vakitlerini Biraz Buna Ayırmalı.
Gelecegini Bildigin Kişiyi Beklemek Zordur.