Gönderen Konu: T-BOXTA SAHTECİLİKLE SUÇLANDIM  (Okunma sayısı 2435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
T-BOXTA SAHTECİLİKLE SUÇLANDIM
« : 23 Mayıs 2011, 16:51:06 »
Arkadaşlar t-boxun yapmış olduğu yarışmada facebookta etkinlik düzenleyip 17 kişiye hediye vereceğimi belirttim ve gerek forumdan özel mesajla gerekse facebooktan mesajla bugün konulan fotografıma oy vermelerini istedim buraya kadar herşey normal ancak.T-BOX beni ve bana oy veren tüm arkadaşlarımı sahtecilik ve dolandırıcılıkla itham etti.Bu zamana kadar bu durumların yakından uzaktan yanından geçmeyen biri olarak ve de etkinlik yapmış biri olarak (sahte hesapla oy versem kendime, neden 17 kişiye hediye vereceğim. :( ) facebook sayfalarına yazdım sizi sahtecilikle suçlamıyoruz yazmışlar ancak diskalifiye etmenin başka bir manası yok.ve şu ana kadar 75 kişi benim mesajımla sayfalarını beğenmiş oldu ( bu arkadaşlara çok teşekkür ediyor verdigim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum) Rica etsem yazmak isteyen olursa t-boxun facebook sayfası budur.(Tatildeyim şu an sinirden daha fazla yazamayacagım )
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
Ynt: T-BOXTA SAHTECİLİKLE SUÇLANDIM
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2011, 16:53:29 »
ben yazdım guvenımızı kaybederler o sekıldede yazdım yazık koskoca fırma
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2011, 16:54:13 »
ben yazdım ıcımdekılerı döktum ve begenımı cektım sorun onların...kuzenlerde cekecekler...bızden 20 kısı eksıldı sayın...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı kontus

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2011, 16:56:25 »
Sonuna kadar haklısın. Tüm hesapların gerçek olduğunu hepimiz biliyoruz. Zaten bu kadar tepki alınca anlarlar

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2011, 16:56:52 »
suan face'e giremiyorum ama ilk girisimde hemen cevap yazacagim belkide gercek isim olmayan mesela "kampanya x" isimleriyle katilim olduysa o yuzden bu tepki olmus olabilir  ???

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2011, 17:03:51 »
geçmiş olsun ne diyelim tepkimizide ortaya koyacağız tabi bir işe yararmı bilmem ama.
...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2011, 17:04:56 »
Gerekeni yazdım dostum.Saçmalamışlar.Sahtekarlara hediye vermeye alışınca gerçekten uğraşanlara vermeyi unuttu bu firmalar..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2011, 17:15:16 »
Teşekkürler arkadaşlar destekleriniz için bir arkadaşımız yazmış alıntı yaptım
alıntı
""şunu sizden profil linki istiyoruz ve bunun kanıtını ıp adresini selçuk beyin bilgisayarından lıke edildiğinin kanıtını !!!"
EĞER BENİM BİLGİSAYARIMDAN 2. BİR OY ÇIKTIYSA TEK KELİME YAZMAYIP TÜM YAZDIKLARIMI GERİ ALACAGIM ANCAK ÇIKMADIYSA SİZ NE YAPACAKSINIZ.
ben de bunu yazdım bakalım cevapları olacak mı  >:(

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #8 : 23 Mayıs 2011, 17:44:41 »
Selcuk Bey,hatta abı dıyım artık;hıc canını sıkma...kuzenımde begenısını cektı...dur daha ben kampanyaları da Sıkayet Var'a sıkayet edıyorum...Electro World un halkla ılıskılerden bana maıl geldı mesela sımdı...yarın benı arayacaklarmıs...olmadı T BOX u da sıkayet ederız...sorun yok...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2011, 17:48:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Selcuk Bey,hatta abı dıyım artık;hıc canını sıkma...kuzenımde begenısını cektı...dur daha ben kampanyaları da Sıkayet Var'a sıkayet edıyorum...Electro World un halkla ılıskılerden bana maıl geldı mesela sımdı...yarın benı arayacaklarmıs...olmadı T BOX u da sıkayet ederız...sorun yok...
electro yu neden şikayet etmiştinizki
...