Gönderen Konu: T-BOXTA SAHTECİLİKLE SUÇLANDIM  (Okunma sayısı 2601 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: T-BOXTA SAHTECİLİKLE SUÇLANDIM
« Yanıtla #10 : 23 Mayıs 2011, 17:51:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Selcuk Bey,hatta abı dıyım artık;hıc canını sıkma...kuzenımde begenısını cektı...dur daha ben kampanyaları da Sıkayet Var'a sıkayet edıyorum...Electro World un halkla ılıskılerden bana maıl geldı mesela sımdı...yarın benı arayacaklarmıs...olmadı T BOX u da sıkayet ederız...sorun yok...
electro yu neden şikayet etmiştinizki
kampanya yuzunden...Ankara da ıkı yerde kampanya calısanı aldı cunku....!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 23 Mayıs 2011, 20:19:57 »
abi yeni gördüm ben etkinliğinede katılmıştım hediye vermesen bile hep yanında oluruz zaten bu yüzden yorumumu yapıp sayfadan ayrıldım ama gereğini yaparlarsa senin için herzaman dönmeye hazırım
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #12 : 23 Mayıs 2011, 20:36:44 »
Gerçekten çok üzücü bir durum.Selçuk bey size hediye vermek istemiyoruz deselerdi bari.Sen hem kazanılan hediyeyi verme,bu yetmiyormuş gibi suçlamada bulun!Yazıklar olsun! >:(

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 23 Mayıs 2011, 20:54:27 »
Bu kadar emeğe çok yazık :( Geçmiş olsun Selçuk Bey :( Sayfadan beğenimi hemen geri çektim.
Eğer Allah'ın ni'metini sayacak olsanız, onu sayamazsınız. Şübhesiz ki Allah, elbette Gafûr (çok bağışlayan)dır, Rahîm (çok merhamet eden)dir. ( Nahl 18 )

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 23 Mayıs 2011, 21:00:08 »
destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar etkinlik düzenlediğimden mesajım herkese aynı anda gittiginden bir anda beğeni sayım artmıştı sanıyorum t-boxun facebook sayfasının admininin işgüzarlığı yarın t-boxun yetkili servislerini ve itiraz makamlarını arayıp konunun aydınlanmasını sorgulayacagım inş.olumlu veya olumsuz bir sonuç alırım. ayrıca tüm yazılanları bilgisayarıma yükledim bunları da aktaracagım. Bu arada benim için telefonla t-boxu arayan sayfalarına yazan  arkadaşlara ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum  :)

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #15 : 23 Mayıs 2011, 22:14:42 »
geçmiş olsun sözten bey umarım sizi mağdur etmezler

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #16 : 23 Mayıs 2011, 22:28:33 »
geçmiş olsun
emin olun hepimiz elimizden ne gelirse yapacagiz en azından ben yaparım
aslında bu tip şikayetlerde birlik olabilsek herşeyi hallederiz ama malesef benim başımada geldi forumda yazdığım halde en çok görüştüğüm kişiler bile destek olmadılar:(
inş. hakkınızı verirler
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı EXCALIBUR

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 24 Mayıs 2011, 12:22:10 »
Arkadaşlar abisi olarak konuyla ilgileniyorum gereğini yapıyorum ve yapacağım....valla kardeşim için gösterdiğiniz ilgide kardeşimi bilmem ama beni fazlasiyle mutlu etti...Şu an birşey demiyorum meseleyi anladım gibi .....Lerzan Hanım hak verilmez alınır...bununda mücadelesini hayatın başlangıcında çok haksızlığa uğramış birisi olarak vereceğimden emin olabilirsiniz...
EXCALIBUR_-_HGK

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 24 Mayıs 2011, 15:56:39 »
Arkadaşlar tatilde olduğum için direk arayamadım kardeşim aradı onun aktardığına göre ben yarışma başlamadan önce etkinlik yapıp destek istemiştim facebooktan maalesef burdan etkinliğimi gören bazı şahşiyetler yine şikayette bulunup sahteci diye t-box yetkililerini aramışlar zaten yarışmada oy istemeye başlamamla diskalifiye olmam bir oldu (artık nasıl ve ne anlattılarsa,inş verecekleri ödül sahibine de aynı araştırmayı yaparlar) karşı yazılarımızdan ve kardeşimin konuşmasından sonra mağdur ettiklerini kabul edip beni çağırmışlar istanbula gittiğimde en kısa zamanda yanlarında olacagım, mağdur durumumu nasıl düzeltecekler bilmiyorum mutlaka duvarlarında yazı yazmalarını isteyecegim ama tabi olan oldu,şikayet eden arkadaşlara da çok gülüyorum bu 2. oluyor demek ki her yazdıgım yazıyı görüp korkutmuşum kusura bakmasınlar kampanyalara katılımım devam edecek keşke kim olduğunuzu belli etseniz de eşit şartlarda yarışıyor olabilsek ama yarışamayacağınızı bildiğiniz için bu yola başvurmuşlar sizin yarışma ahlakınızda bu ne diyebilirim Allah kolaylık versin  :)

Çevrimdışı EXCALIBUR

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #19 : 30 Mayıs 2011, 11:19:46 »
 1 Haftadır ciddi bir savaşla T-Box'la yaşanan nahoş hadisede 1 nebze de olsa maduriyeti giderebilecek beklenen adımın ilkini attırmaya muvaffak olduk kardeşim yarışmaya dahil oldu..Elbette bu mağduriyetin ve uğranılan haksızlığın telafisi için yeterli değil....Açıkçası her insandan da yaptığı eylemler için belli bir olgunluğu beklemekte hayal olur...şahsen bana ve kardeşime bu duruma sebep olanlar tarafından özür dilendi siteden yayınlanmasında ısrarcı oldum fakat Selçuk kafi gördüğü için olayı kan davasına çevirmedik ha Selçuğun yerinde ben olsaydım..durum farklı olurdu.kendisinin tasarrufu
biraz fazla yufka yürekli...Neyseee
EXCALIBUR_-_HGK