Gönderen Konu: enayilik!  (Okunma sayısı 3550 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
enayilik!
« : 06 Mayıs 2011, 17:05:31 »
Şu andan itibaren bana destek olan yardımcı olan kişilere destek vermek istiyorum...Yardımcı olan sürekli diğerlerine oy veren beğenen kişilere de vereceğim ama eski destek halim olmayacaktır...Kusura bakmayın dostlar enayilik benim yaptığım...Hata ise konum affola...Özür dilerim silin...Ben hata yapıyorsam ceza da verebilirsiniz...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
Ynt: enayilik!
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2011, 17:11:22 »
aynenn facede 60 kişi online gitti gidiyorda topladığım oy sayısı 15 >:(

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2011, 17:13:42 »
ben kimseden oy istemiyorum oyda vermiyorum sadece çok yakın arkadaşlarıma başka kimseye yok...

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2011, 17:15:51 »
hatta 13 müş  :D  ben çok zor bişey olmadığı sürece herkese destek veriyorum oylamalı  yarışmalarada pek katılmıyorum katılsamda yarı yoldda bırakı(lı)yorum

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2011, 17:18:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
hatta 13 müş  :D  ben çok zor bişey olmadığı sürece herkese destek veriyorum oylamalı  yarışmalarada pek katılmıyorum katılsamda yarı yoldda bırakı(lı)yorum
ben her yerden ıstedım gıttıgıdıyor ıcın oy...burdan da kosulları gerceklestırdım oy ıstedım...ama yok yok 18 kısının 9 u burdan 9 u benım arkadaslarım..oysa koskoca forumda yaklasık 80-90 tane her gun onlıne olan ınsanlar var...ne dıyımkı :(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı mavilim

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2011, 17:18:51 »
ben praktikere katılıp boyumun ölçüsünü almıştım
kimseden oy istemem
ama isteyene destek olabilirim elimden geldiğince

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2011, 17:21:03 »
Ben ekolayın yarışmasına katıldıktan sonra bıraktım bu oylamalı yarışmaları . Eskiden mesaj atanlara tek tek canım cicim tarzı cevap yazıp oylarını verdiğimi belirtiyordum hatta bununla kalmayıp teşekkür edip mesaj hakkını bitirme diyerekte karşıdakini düşünüyordum ama şimdi samimi olduklarım yada oy verenlere veriyorum ama oy verdiğimi yazmayabiliorum çoğu zaman bebişimden vakit bulamıyorum zaten pek o nedenle mesajlarına cevap vermediklerim oy vermedim sanmasın ama bazılarına gıcık olup vermiyorum onlarda zaten oy alıp vermeyenler ..

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #7 : 06 Mayıs 2011, 17:38:06 »
bende artık pek katılmıyorum oylamalara aynen sen gibi oy toplayamıyorum çünkü birde sabah bende oy istemiştim msj hakkım yoktu yazamadım ama oy veremıyordumşimdi yine denedim yine veremiyorum https olarak giriyorum çünkü alttaki gibi hata veriyor

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı gülale

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 06 Mayıs 2011, 17:45:01 »
sitede çok yeniyim, kimseyi tanımıyorum, ama oy isteyen arkadaşları geri çevirmıyorum...
Bir kimse kendisini feda edecekse, feda ettiği şey feda ettiğine değmeli. Aksi halde feda hebâ olur...

Çevrimdışı nilgün27

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 06 Mayıs 2011, 17:47:57 »
evet sabahtan beri bu linkten herkesde hata veriyor bende

bu konudada haklısın cnm artık
1 haftadır dizi sponsorlarında canım çıktı :( çoğu kişi kaale bile almadı mesajlarımı :(
bende oy veren vermeyen herkesi not aldım :D

neyseki gerçek destekçi arkadaşlarım sayesinde 3.lükle kapatım  yarışmayı :)

umarım sende kazanırsın  ;)