Gönderen Konu: enayilik!  (Okunma sayısı 3551 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: enayilik!
« Yanıtla #10 : 06 Mayıs 2011, 19:56:46 »
benden oy isteyen herkese verdim.birisi çıksın vermedin desin.ama malesef ben oy istediğimde binbir türlü bahanelerle karşılaşıyorum.yok bu firmayla başım ağrıdı veremem,yok sonra bakarız,yok oy hakkım bitmiş yarın deneyim vss gibi. üstelik utanmadan bazıları oy istediğim halde vermeyip,bana oy ver diye linkini yolluyorlar ben genede verdim. taş atıp kolum yorulmuyor. onu bırakın insanın bu kampanyalarla ilgisi olmayan gerçek hayattaki arkadaşları bile oy vermeye üşeniyor uğraşmaya zorsunuyor. çok görmemek lazım sanaldaki forumdaki insanların vermemesini  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #11 : 06 Mayıs 2011, 20:00:43 »
evet cnm çok haklısın bende sabahtan beri en az 50 kişiye msj yazmışımdır toplamda 24 oyum var zaten bunun 15 tanesi benim arkadaşlarım ben bugüne kadar kimseyi geri çevirmemeye çalıştım hep destek verdim elimden geldikçe ama görüyorumki herkes kendine müslüman :(

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 06 Mayıs 2011, 20:04:49 »
aynı şekilde bende çok kişiye destek olmaya çalışırım maalesef oy veripte sizde bana oy verince binbir bahaneler cevap vermeme durumu oluyor  :) açıkcası bu insanları tanıma süreci oluyor tanıyıp görüyoruz  :)

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #13 : 06 Mayıs 2011, 20:09:55 »
Bende bu aralar sınavlarım nedeniyle oy mesajlarına karşılık veremiyorum ama diğer zamanlarda elimden geleni yapıyorum  ::)

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #14 : 06 Mayıs 2011, 20:15:01 »
Daha da kötüsü şu,siz elinizden geldiğince destek oluyorsunuz,1 gün destek istediğinizde,bırakın destek olmayı karşı taraftan olumlu ya da olumsuz cevap dahi alamıyorsunuz!Maalesef çok kötü bir durum. :(

Çevrimdışı sonay_27

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 06 Mayıs 2011, 20:15:04 »
alışıyosun zamanla canım.sen her koşulda destek oluyosun kişilere zamanı gelipte senin ihtiyacın olduğu zaman bütün kapılar kapanıyor yüzüne.görmedim duymadım bimiyorum u oynuyor insanlar.

çok değil daha düne kadar bende oy için cebelleştim boyumun ölçüsünü aldım.şimdi fırsat bulduğum ilk anda facebookdaki 402 kişilik o yardımsever arkadaş listemi 100 lere indircem.bana ihtiyacım olduğumda yararı olmayan insanların benim listemde kalabalık etmesinede gerek yok.

ama şunu söylüyorum tekrar tekrar kim nezaman oya ihtiyaç duyarsa gerek özel msj la gerek faceden isteyebilir.çoğu zaman destek konularına bakamasamda msj la yardım isteyeni geri çevirmedim çevirmemde.herkese açık yüreğim :D:D

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 06 Mayıs 2011, 22:56:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
alışıyosun zamanla canım.sen her koşulda destek oluyosun kişilere zamanı gelipte senin ihtiyacın olduğu zaman bütün kapılar kapanıyor yüzüne.görmedim duymadım bimiyorum u oynuyor insanlar.

çok değil daha düne kadar bende oy için cebelleştim boyumun ölçüsünü aldım.şimdi fırsat bulduğum ilk anda facebookdaki 402 kişilik o yardımsever arkadaş listemi 100 lere indircem.bana ihtiyacım olduğumda yararı olmayan insanların benim listemde kalabalık etmesinede gerek yok.

ama şunu söylüyorum tekrar tekrar kim nezaman oya ihtiyaç duyarsa gerek özel msj la gerek faceden isteyebilir.çoğu zaman destek konularına bakamasamda msj la yardım isteyeni geri çevirmedim çevirmemde.herkese açık yüreğim :D:D

ben sana fish card hayali için atmıştım mesaj vermedin heralde  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #17 : 06 Mayıs 2011, 23:01:27 »
son zamanlarda iki oylamalı yarısmaya katıldım sükür ikisinide kazandım ve kazanırken kime oy verip vermemem gerektiginide cok iiiiiiii anladımmmm :) ::)

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 06 Mayıs 2011, 23:10:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
son zamanlarda iki oylamalı yarısmaya katıldım sükür ikisinide kazandım ve kazanırken kime oy verip vermemem gerektiginide cok iiiiiiii anladımmmm :) ::)

bence yeni bir face grubu yapalım gönüllü oy verenler diye sürekli verecekler toplansın o listede  ;D ben üşenmeden isteyene oy veriyorum zaten.bayanları ilgilendiren kampanyalarda bile üşenmiyorum sıkılmıyorum veriyorum  ;D

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #19 : 06 Mayıs 2011, 23:11:40 »
valla bundan sonra bende bana oy verenleri yazıcam bi yere vermeyenlerle yadahiç geri dönüş yapmayanlarla işim olmıycak