Gönderen Konu: Kalça Protezi  (Okunma sayısı 6848 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Kalça Protezi
« : 23 Ekim 2012, 09:15:09 »
Arkadaşlar hepinize günaydın.
Pazar günüden beri hastanedeyiz. Annem Cumartesi günü düştü, çok önemsemedik o gün, gece ağrıları artınca Pazar sabahı hastaneye gittik. Röntgende kalça kırığı tespit ettiler ve hemen ameliyat edilerek kalça protezi takılması gerektiğini söylediler. O andan beri ayaktayım ama kendimde değilim. Hastane kökenli olduğum için, Allah'a çok şükür eski çalıştığım özel hastanede iyi ilişkilerim var, hemen ambulansla aldırdım annemi, Pazar gecesi yattık, dün de yaklaşık 3 saat süren bir operasyonla kırılan kemik çıkartıldı ve yerine protez takıldı. Dün gece de yanında kaldım, çok ağrısı oldu, önce iğne yapıldı geçmeyince damardan verdiler biraz rahatladı. hematokriti düşüktü kan verdiler.  İnanın kendime olsa bu kadar yıpranmazdım içim acıyor. Tuvalet ihtiyacı için her oynattığımızda canı acıyor ve benim canımdan can gidiyor. Sabah işe gelmek zorundaydım, ben çıkmadan bir röntgen daha aldılar, çok şükür bir sorun yok ama o röntgen çekilene kadar çektiğimizi Allah biliyor.
İçinizde bu süreci yaşayan vardır, tavsiye edebileceğiniz birşeyler vardır belki diye yazmak istedim Bir de çok iyi hissetmiyorum paylaşıp rahatlamak istedim, yanlış bişey yapıyorsam özür dilerim ama tutamadım kendimi. Güçlü olmak için iki gündür o kadar kasıyorum ki dudağımda uçuklar, yüzümde sivilceler çıktı.
Herşeyin başı sağlık Allah kimseye dermansız dert vermesin.
Geçmiş olsun dileklerinize şimdiden gönülden teşekkürler belki tamamına cevap yazamayabilirim hakkınızı helal edin.
İyi forumlar, güzel bir hafta olsun.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
Ynt: Kalça Protezi
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2012, 09:17:13 »
çok geçmiş olsun çok üzüldüm :(

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2012, 09:19:07 »
Gulsah cok gecmis olsun Allah yardimciniz  olsun simdi skntili bi donem yasiyorsunuz ama 1 ay sonra hersey gececek Allahin izniyle

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2012, 09:21:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Gulsah cok gecmis olsun Allah yardimciniz  olsun simdi skntili bi donem yasiyorsunuz ama 1 ay sonra hersey gececek Allahin izniyle

gamze siz de yaşamıştınız bunu değil mi? önerebileceğinm birşeyler var mı, şöye yapın, şunu yedirin , şu egzersizi yapın filan gibi?
iki gün kıpırdamamamızı söylediler, hareketsiz durmak da sıkıntı yaratıyor, sağlam olan bacağını da oynatmıyoruz gerçi bugün doktora tekrar danışacağız ama yaşayanlar daha iyi biliyorlar bazen. Yarın yürütmeye başlayacaklarmış Allah'ın izniyle. Bize de 1 ay sıkıntı olacak, 3 ay sonra çok çok daha iyi olacak dediler, inşallah en kısa zamanda atlatırız.
çok sağol bu arada.

çaresiz hissediyorum kendimi :(
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2012, 09:23:43 Gönderen: gizemlitosbaga »
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı halehan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2012, 09:24:06 »
gelmiş geçmiş olsun.inşallah biran evvel sağlığına kavuşur anneniz.sağlık olmayınca hiçbirşeyin tadı olmuyor.umarım en tez zamanda ağrılarındanda kurtulur.
kısmet te varsa gelir YEMEN den,kısmet te yoksa ne gelir elden.

Çevrimdışı hah7783

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 23 Ekim 2012, 09:27:13 »
Rabbim acil şifalar versin inş.Çok geçmiş olsun.

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2012, 09:36:17 »
Rabbim yardımcısı olsun acil sifalar canım..

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2012, 09:37:10 »
cnm kıyamam ya ben bilmiyordum :( İnan çok uzuldum :( Allah yardımcınız olsun,Rabbım cok buyuk tez zamanda ıyılesır ınsallah :( Sende dıkkat et kendıne yapma böyle...Elınden geldıgınce sakin olmaya sabırlı olmaya calıs canım...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2012, 09:40:08 »
Çok geçmiş olsun kısa sürede eski sağlığına kavuşur inşallah.Allah dermansız der vermesin yeter ki. :(

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2012, 09:43:45 »
Canım çok geçmiş olsun. Yine de şu tarafından bak; Allah çaresiz, daimi hastalık vermesin inşallah. Bir kaç ay sonra çok çok iyi olacak demişler. Bu iyi tarafı. Allah kısa zamanda iyileşmeyi nasip etsin inşallah.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin