Gönderen Konu: Kredi Kart aidatı  (Okunma sayısı 5557 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı xcelis

• Usta Kampanyacı
Kredi Kart aidatı
« : 15 Şubat 2011, 09:59:32 »
Arkadaşlar Akbank kredi kartı olan varmı kart ücreti gelmiş 50 tl zaten bu ay kapattıracaktım.
Bankayı aradım iptal ettirmek için zaten aktif kullanıcı değilsiniz diyor
Dedim "Kapatacağım karttan niye alışveriş yapaım  >:(
Nasıl iptal ettirebilirim yaa  ???
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

xzcelis.wordpress.com

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
Ynt: Kredi Kart aidatı
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2011, 10:01:21 »
Arkadaşlar Akbank kredi kartı olan varmı kart ücreti gelmiş 50 tl zaten bu ay kapattıracaktım.
Bankayı aradım iptal ettirmek için zaten aktif kullanıcı değilsiniz diyor
Dedim "Kapatacağım karttan niye alışveriş yapaım  >:(
Nasıl iptal ettirebilirim yaa  ???

En güzel taktik kredi kartım kayıp oldu çalındığından şüphe duyuyorum hemen iptal eder misiniz demen..yeni gelecek kredi kartını da geldiğinde öyle biri yok artık oturmuyor dersen kökten çözmüş olursun.. :)

444 25 25 .. :) Kayıp / Çalıntı Bildirimi :)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2011, 10:12:13 »
Önce sikayetvar'a yaz, o 50 tl'yi ödemek mecburiyetinde kalmazsın.. Şikayet etmeyenlere ödetiyolar, şikayet edenlere bugüne kadar ödedikleri aidatı geri veriyolar..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı xcelis

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2011, 10:34:43 »
Tşkler Arkadaşlar hiç niyetim yok yani o 50tl vermeye =)

xzcelis.wordpress.com

Çevrimdışı hah7783

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2011, 10:38:12 »
Geçen ay benim HSBC kartıma 50 TL aidat yüklemişler.Arayıp kartımı iptal etmelerini söyledim.Kartınıza 20 TL yükleyelim iptal etmeyelim dediler.Hayır puan filan istemiyorum dedim.Baktı kararlıyım siz değerli müşterimizi kaybetmek istemeyiz aidatı iptal ediyoruz dedi ve iptal etti.Bunca yıl boşu boşuna aidat ödemişim.

Çevrimdışı xcelis

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2011, 10:39:27 »
Geçen ay benim HSBC kartıma 50 TL aidat yüklemişler.Arayıp kartımı iptal etmelerini söyledim.Kartınıza 20 TL yükleyelim iptal etmeyelim dediler.Hayır puan filan istemiyorum dedim.Baktı kararlıyım siz değerli müşterimizi kaybetmek istemeyiz aidatı iptal ediyoruz dedi ve iptal etti.Bunca yıl boşu boşuna aidat ödemişim.

=) benimde hsbc kartım var ozaman sabırsızlıkla bekliyorum onada kart ücreti gelmesini

xzcelis.wordpress.com

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2011, 10:43:19 »
bizim kart garanti şikayet varada yazdık iptal etmediler her 6ayda kredikartından  ayrı   hesaptan ayrı   işlem ücreti kesiliyor  . eşim  ikna edicimi  olamadı ondanmı iptal etmediler  yoksa garanti iptal etmiyormu anlamadım  ::)
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2011, 10:47:51 »
akbankta ben hep iptal ediyorum müşteri hizmetlerini arayıp kapatın istemiyorum diorum iptal ediolar ;D

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2011, 10:48:51 »
bizim kart garanti şikayet varada yazdık iptal etmediler her 6ayda kredikartından  ayrı   hesaptan ayrı   işlem ücreti kesiliyor  . eşim  ikna edicimi  olamadı ondanmı iptal etmediler  yoksa garanti iptal etmiyormu anlamadım  ::)
öncelikle kart aidatının yansıtıldığı gün itibarı ile karttan kesinlikle alışveriş yapmayın.Bankayı arayıp kartınızı iptal etmek istediğinizi söyleyin.Sizi ikna için arayacaklar ve siz kararınızın kesin olduğunu söyleyeceksiniz.Bunun üzerine kart aidatını iade edecekler.Ama kart aidatının yansıtıldığı gün ve daha sonra kesinlikle alışveriş yapmamalısınız.Garantide kart aidatını bu şekilde alıyorum.

Çevrimdışı gunes

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2011, 10:50:32 »
............  Bankası Genel Müdürlüğü'ne,

Konu   :Kredi kart yıllık ücreti hk.

…………….. nolu kredi kart hamiliyim.

…../……./20.... son ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan …..... , ... TL. tutarlı kredi kart yıllık üyelik ücreti talebiniz haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum.

Talep edilen ….. , …. TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu dilerim.

Adı, Soyadı
İmza

faxlayın bir ay sonra hesabınızda para
Adwin referans kodu: sVwMvijpJG