Gönderen Konu: Kredi Kart aidatı  (Okunma sayısı 5558 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
Ynt: Kredi Kart aidatı
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2011, 10:51:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Önce sikayetvar'a yaz, o 50 tl'yi ödemek mecburiyetinde kalmazsın.. Şikayet etmeyenlere ödetiyolar, şikayet edenlere bugüne kadar ödedikleri aidatı geri veriyolar..
Şikayetvarda akbankın otomatik cevap formunu koyuyorlar.Bu şekilde akbanktan kart aidatıniı geri almak çok zor.

Çevrimdışı xcelis

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 15 Şubat 2011, 10:51:48 »
Bilmiyorum ama Akbank acayip ketum kartımı iptal ettiricem diyorum tamam diyor
cardfinans bu konuda çok iyi 6 ay boyunca kapatamadım ya her hafta biri arıyodu "kapatmayalım efendim" diye :D

xzcelis.wordpress.com

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #12 : 15 Şubat 2011, 10:59:27 »
Bizde Akbank kullanıyorduk 3 ay öncesine kadar ama eşimin kurumu iş bankası ile anlaşmalı olduğu için genelde iş bankasının kartını kullanıyorduk bayramda Osmaniye'de biraz ilgisiz davranmışlardı birde para gönderirken 60 tl ücret kesmişler eşim hemen aradı Ankara'ya gelince iptal ettirmek için yalvardılar resmen kapatmayalım diye 60 liralık hediye lira verelim dediler ama eşim onlardan inatçı kapattırdı .. Aslında Akbank hepsinden daha çok yalvarıyo kapattırmamak için size saf biri denk gelmiş canm ..

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2011, 11:01:35 »
bende hep kartı iptal ettirmekle tehdit ediyorum daha o dakika iptal ediyorlar kart aidatını

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 15 Şubat 2011, 11:07:05 »
Önce sikayetvar'a yaz, o 50 tl'yi ödemek mecburiyetinde kalmazsın.. Şikayet etmeyenlere ödetiyolar, şikayet edenlere bugüne kadar ödedikleri aidatı geri veriyolar..
Şikayetvarda akbankın otomatik cevap formunu koyuyorlar.Bu şekilde akbanktan kart aidatıniı geri almak çok zor.

O formu formalite icabı koyuyolar, ama ulaşıyolar müşteriye.. Ulaştıklarındada kart aidatı almanız yasal değil vs gibi konusmalar yaparsanız geri iade ederler..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı mina

• Usta Kampanyacı
    • www.minakarenim.com
« Yanıtla #15 : 15 Şubat 2011, 11:07:29 »
Garanti Bankası kesinlikle iptal etmiyor aidatı, kartınızı iptal edebiliriz diyorlar :(

Çevrimdışı xcelis

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 15 Şubat 2011, 11:08:30 »
Bizde Akbank kullanıyorduk 3 ay öncesine kadar ama eşimin kurumu iş bankası ile anlaşmalı olduğu için genelde iş bankasının kartını kullanıyorduk bayramda Osmaniye'de biraz ilgisiz davranmışlardı birde para gönderirken 60 tl ücret kesmişler eşim hemen aradı Ankara'ya gelince iptal ettirmek için yalvardılar resmen kapatmayalım diye 60 liralık hediye lira verelim dediler ama eşim onlardan inatçı kapattırdı .. Aslında Akbank hepsinden daha çok yalvarıyo kapattırmamak için size saf biri denk gelmiş canm ..

Haklısın Meral Abla Çünkü Mesai saati dışında akşamdı aradığım karşımdaki de pek bi bilir kişi değildi  :-\

xzcelis.wordpress.com

Çevrimdışı xcelis

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 15 Şubat 2011, 11:11:32 »

O formu formalite icabı koyuyolar, ama ulaşıyolar müşteriye.. Ulaştıklarındada kart aidatı almanız yasal değil vs gibi konusmalar yaparsanız geri iade ederler..

Ozaman bi kaç yasa bulup not edeyim :D :D

xzcelis.wordpress.com

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #18 : 15 Şubat 2011, 11:56:48 »
ben bir kere tüketici haklarından ödedigim kart aidatlarını form doldurarak geri aldım bir kısmını ama bu sene akbank yine cekmis 50tl gidince tekrar tüketici haklarına başvuracagım elinizde extreleriniz oldugu zaman hemen geri alabiliyorsunuz bir kac yıl öncesini bile

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 15 Şubat 2011, 13:26:39 »
aktif olarak kart kullanın arkadaşlar limitleriniz benim gibi yüksek olsun iptal ederim dediğiniz anda da korksunlar...
6 tane kredi kartım var yıllık ücret hiçbirine ödemiyorum  ;D