Gönderen Konu: 365 gün 365 Hediye yarın (11 Ağustos Perşembe) Garnier ürünleri veriyor  (Okunma sayısı 3651 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yahyakaratas

• Yeni Kampanyacı
  • *
"12 Ağustos Perşembe'nin hediyeleri GARNIER'den. Derinlemesine temizleme jeli, Arındırıcı ve sıkılaştırıcı tonik, Günlük Nemlendirici Bakım. Bu üç ürünü çekilişle bir üyemize hediye ediyoruz."

Her gün hediye veren platformun facebook sayfasını beğenerek üye olmanız  yeterli.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Kazananların profil linklerini vermekten neden kaçıyosun? Bunu sayfaya yazdıgımda anında engelledin beni. Madem birileri kazanıyo profil linklerini görelim bakalım fakemi değilmi kazananlar? ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı yahyakaratas

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ne bileyim sapık olmadığını, kazananı rahatsız etmeyeceğini, belki kendilerini göstermek istemeyecekler, kazananlar yorum yazıyor zaten, orda linklerine tıklar görürsün profillerini, benim link vermem doğru değil.

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
Kötülemek istemem ama kazananların yorum yazdığını ben bir türlü göremiyorum.
Eğer Allah'ın ni'metini sayacak olsanız, onu sayamazsınız. Şübhesiz ki Allah, elbette Gafûr (çok bağışlayan)dır, Rahîm (çok merhamet eden)dir. ( Nahl 18 )

Çevrimdışı yahyakaratas

• Yeni Kampanyacı
  • *
Daha dikkatli incelersen görebilirsin

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ne bileyim sapık olmadığını, kazananı rahatsız etmeyeceğini, belki kendilerini göstermek istemeyecekler, kazananlar yorum yazıyor zaten, orda linklerine tıklar görürsün profillerini, benim link vermem doğru değil.

Bırak bu işleri devlet su işleri... ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
Omonun da vardı böyle.Profil Linki verdi.Fake olduğu insanlar tarafından anlaşılınca da kaldırdılar uygulamayı.
Eğer Allah'ın ni'metini sayacak olsanız, onu sayamazsınız. Şübhesiz ki Allah, elbette Gafûr (çok bağışlayan)dır, Rahîm (çok merhamet eden)dir. ( Nahl 18 )

Çevrimdışı yahyakaratas

• Yeni Kampanyacı
  • *
İnanmak istemeyen inanmayabilir, ben verdiğimiz hediyelerin kargo dekontlarını bile sayfaya koydum, kazananlar teşekkür ediyorlar, iyi inceleseydiniz görürdünüz, yok biz yine de inanmıyoruz diyorsanız yapacak birşey yok

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
İnanmak istemeyen inanmayabilir, ben verdiğimiz hediyelerin kargo dekontlarını bile sayfaya koydum, kazananlar teşekkür ediyorlar, iyi inceleseydiniz görürdünüz, yok biz yine de inanmıyoruz diyorsanız yapacak birşey yok

Peki amac nedir? Hergün 1 hediye dağıtmaktan ne kazanc saglıyosun? İllaki bi kazancın var, kimse kimseye babasının hayrına hediye vermez. Neyse kokusu çıkar yakında, tabi yapılan şikayetlerden sonra sayfa kapanmazsa..

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
ŞİİRİM
Ben pek inanamıyorum.
Bu forumdan biri kazanmadıkça.
Eğer kazanan olmazsa
Bunu bil Katılmayacağım asla. ;)