Gönderen Konu: 365 gün 365 Hediye yarın (11 Ağustos Perşembe) Garnier ürünleri veriyor  (Okunma sayısı 3650 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yahyakaratas

• Yeni Kampanyacı
  • *
Bunu sayfada defalarca yazdım ama tekrar yazayım. Sponsorlarımız var, ürünlerinin markalarını yazmamız karşılığında bize ürün veriyorlar, Garnier, Loreal, Timaş gibi. Bizde markaları ve ürünleri hem tanıtıyoruz hem de 1'er tane hediye ediyoruz, maddi değeri yüksek ürünler değil bunlar. Bizim amacımız burda üye sayısını arttırmak, verilen üyelerin sayısını arttırmak, bugün sadece hediye karşılığı reklamını yaptığımız markalarla gelecekte maddi kazanç sağlayabileceğimiz anlaşmalar yapmak. Şu an için cebimizden çıkan tek para kargo ücretleri, yakında ona da bir sponsor bulacağız inşallah. Yapan belli, firma adı olarakta çekinmedik adımızı yazdık, dekontlar ortada, kazananlar yorumlarıyla teşekkür ediyorlar. Eğer insanları kandıracak olsak firmamızın adını koyarmıyız, yada ben adımı yazarmıyım, admin yazarım olur biter. Burada kampanyacı ali, veli diye yazarım değil mi? Neden bu kadar şüpheyle bakılıyor anlamış değilim.

Çevrimdışı yahyakaratas

• Yeni Kampanyacı
  • *
Bence inanman için senin kazanman gerekiyor :D

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Şüpheyle bakılmasının sebebi doyurucu bi açıklamama yapmamanızdı. Sayfayada böyle bi açıklama koysanız kimse inanmamazlık yapmazdı. Ama açıklama yapmak yerine engellediniz milleti ;D Neyse kolay gelsin, başarılar.
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bence inanman için senin kazanman gerekiyor :D
Kazanmam çok imkansız.Çünkü şansızım.Neyse ben sustum. :-X
Eğer Allah'ın ni'metini sayacak olsanız, onu sayamazsınız. Şübhesiz ki Allah, elbette Gafûr (çok bağışlayan)dır, Rahîm (çok merhamet eden)dir. ( Nahl 18 )

Çevrimdışı yahyakaratas

• Yeni Kampanyacı
  • *
Engellediğim 1-2 iki kişi vardır, bunlarda bilmeden ciddi suçlama, küfür, hakaret eden kişiler, şu an bu forumda bile yüzlerce kişi üye, onlar değilde sen engellendiysen kendinde bir suç aramalısın.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ben konuyu kapatmaya calısıyorum sen uzatıyosun, neyse. Umarım sayfan kalıcı olur... İyi akşamlar
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı yahyakaratas

• Yeni Kampanyacı
  • *
Evet uzatmayalım, teşekkürler

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
Çekilişleri random.org üzerinden yapıyorsan çekilişlerin videosunu koyarsın,herkes de inanır olur biter.

Çevrimdışı yahyakaratas

• Yeni Kampanyacı
  • *
Bak bakalım random.org bir facebook listesinin içinden random birini çekebiliyormu, ben öyle birşey göremiyorum?

Çevrimdışı kamile25

• Usta Kampanyacı
Ben varim bu grupta cok dikkat etmedim grupta neoluyor diye ama biri yahya beyin atdgi maili koymustu tabi nekadar dogru bilemem ama onyargili olmak istemiyrum
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

destek olana destek olurum