Gönderen Konu: yanımızdamısın dön durma oyunu  (Okunma sayısı 7906 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdem61

• Usta Kampanyacı
yanımızdamısın dön durma oyunu
« : 31 Mayıs 2010, 09:29:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin         yeni bi oyunla tekrar başlamış arkadaşlar  SAMSUNG Basketbol Oyunu Yarışması

YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

SAMSUNG Basketbol Oyunu Yarışması
YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

SAMSUNG Basketbol Oyunu Yarışması, Samsung Electronics İstanbul Pazarlama Ltd. Şti. adına Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir. Yarışma, 24 Mayıs – 24 Haziran 2010 tarihleri arasında, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitesi üzerinden uygulanmaktadır.
SAMSUNG Basketbol Oyunu Yarışması, 24.05.2010 saat 09:00 24.06.2010 saat 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitesine Ad, Soyad, Adres, Cep Telefonu, E-posta adresi ve diğer üyelik bilgileri ile ücretsiz üye olup Basketbol oyununu oynayarak katılanlar için geçerlidir.
Yarışmanın amacı; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitesi üzerindeki Basketbol oyununu oynayıp her hafta en yüksek puanı toplamaktır.
Her hafta, oyunlardan elde edilen başarılı bitirme puanlarının toplamından oluşan “Haftalık Puan” sıralamasında, en yüksek puanı alarak dereceye giren ilk 3 katılımcı ödül kazanacaktır.

Her hafta en yüksek puan alan;
• 1.’ye Samsung GenoA Cep Telefonu
• 2.’ye Samsung U3 MP3 Player
• 3.’ye Efes Pilsen Forması
ödülü verilecektir.

Puan kazanma kurgusu:
1. Katılımcı, yarışmaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitesi üzerinden ücretsiz üyelik işlemi yaptığında, oyuna başlayabilecektir.
2. Katılımcı, oyunu oynayarak topu dengede tutmaya çalışacaktır. Ne kadar çok sürede dengede tuttarsa o kadar puan kazanacaktır.
3. Her bir hafta sonunda kullanıcılar, her bir yarışma dönemi (hafta) içinde en yüksek puanı toplayarak her hafta ilk 3 dereceye girmeye çalışacaklardır.
4. Her bir haftalık yarışma dönemi için oyun oynama sınırı yoktur.

Üyelik, yarışma ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Başkaca ve ticari bir koşul yoktur.
• Bir katılımcı aynı e-posta adresi ile birden fazla üyelik kaydı yapamaz.
• Ödül kazanabilmek için katılımcının, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitesi üzerindeki oyuna üyelik bilgileri ile birlikte kayıt olması gerekmektedir.
• Yarışmacıların gerçek üyelik bilgileri; gerçek bir e-posta adresi, ad, soy ad, adres, cep telefon numarası bilgileri ile yarışmaya katılmış olmaları ve oyun oynamaları şarttır. Geçici ve sahte e-posta adresleri ile üye olan katılımcıların topladıkları puanlar yarışmaya dahil edilmez.
• Üyelik bilgilerindeki kişisel bilgiler ile e-posta adresi bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan, hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Samsung, McCann Erickson ve Deniz Ajans sorumlu tutulamaz.
• Yarışma yetkilileri tarafından gerekli görüldüğü takdirde, yarışma süresince ve/veya ödül sunumunda, talep edilmesi halinde, yarışmaya katılan katılımcıların kimlik belgesi ibraz etmesi zorunludur.
• Ödül kazananlar, haftalık olarak, her bir yarışma haftası bitminden sonraki 3 gün içerisinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’da ilan edilecektir.
• Kazananlara, üyelik kayıtlarında belirtmiş oldukları e-posta adreslerine e-posta gönderilerek bildirim yapılacaktır ve adres bilgileri teyidi, gerekli diğer bilgiler istenilecektir. İlanı takiben 1 hafta içerisinde kendisine ulaşılamayan ve gelecek bilgi talebi e-postasını bilgileri ile yanıtlamayanların ödül hakkı elenir.
• Ödüller, yarışma toplam süresi bittikten sonra, sonradan belirlenecek tarihte, bilgileri alınanarak ödül hakkı kesinleşen kişilerin adreslerine, kargo yolu ile ücretsiz gönderilerek sunulacakır.
• Yarışmada bir kişi, birden fazla ödül kazanamaz. Birden çok ödül kazanması halinde 2. ödül hakkı elenerek koşulları yerine getiren bir sonraki katılımcıya verilecektir. Ödüle aynı sonuç ile hak kazanılması durumunda sisteme kayıt önceliği esas alınacaktır.
• Aynı kişinin farklı üyelik bilgileri ile yarışmaya tekrarlı katılımı, yarışma kurallarına aykırıdır. Aynı kişinin farklı üyelik bilgileri ile yarışma kurallarına aykırı olarak birden fazla ödül kazanması halinde, teknik kontroller sonucu sadece 1.ödül hakkı verilir, diğer ödül hakları ve gerekli görülür ise tüm üyelikleri iptal edilir. Yarışmacı, katılım anında bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır ve hiçbir hak talep edemez.
• Samsung, McCann Erickson ve Deniz Ajans, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
• Samsung, McCann Erickson ve Deniz Ajans, yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı ya da haksız yollardan puan kazandığı tespit edilen yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini ve kazanılan ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir.
• Oyun kurgusu ve oyunlarda yer alan karakterler hayal ürünüdür. Samsung ve McCann Erikson, oyun içeriğinden ve oyunların oynanmasından dolaylı veya dolaysız biçimde yaşanabilecek hiçbir sorundan, maddi ve manevi zararlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.
• Samsung, McCann Erickson, Deniz çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.
• 18 yaşından küçük katılımcıların ödülleri velileri veya vasilerine teslim edilecektir. 18 yaşından küçüklerin, yarışma sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Samsung, McCann Erickson ve Deniz Ajans şirketleri sorumlu değildir.
• Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
• Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi, yasal yükümlülükler ve harcamalar kazanana aittir. Bu yarışma ödüllerinin birim tutarı itibatı ile kazananların bir vergi yükümlülüğü yoktur.
• Katılımcılar, ödüllere ilişkin oyun sonuçları ve kazananların değerlendirilmesinde yarışma sitesi nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar.
• Samsung ve McCann Erickson, bu yarışmaya katılan katılımcılara Samsung Electronics İstanbul Pazarlama Ltd. Şti. ve tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve e-posta gönderme hakkını saklı tutar.
• Samsung, önceden duyurmak kaydıyla; yarışmaya dahil oyunlar, yarışma süresi, katılım şartları ve ödüller gibi yarışma ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Bu yarışma Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir ve Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında uygulanmaktadır.
• Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
**********ERDEM10**********

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
Ynt: yanımızdamısın dön durma oyunu
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2010, 09:49:50 »
Telefona bank monte'den genoaya  düşürmüşler. Kim uğraşır bu telefon için?

Çevrimdışı LEGOLAS

• Usta Kampanyacı
    • SADECE TIKLAYARAK FAKİR İNSANLARA YARDIM
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2010, 09:51:02 »
puan sıralaması nerde ben göremedimde
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

aptaLLarLa tartışmayın , çünkü sizi önce kendi seviyesine çeker , sonra da tecrübesiyLe yener.

Çevrimdışı adaekin

• Usta Kampanyacı
  • CANIM OĞLUM,SEN BENİM HERŞEYİMSİN:))
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2010, 10:12:47 »
puan sıralaması nerde ben göremedimde
aynen,ben de onu arıyorum.gören var mı? :-\
**ADA**
Satır sonuna sığmayan bir sözcük gibi anladığım yerden bölünüyorum kendime. Ötesi yok; bir kısa çizgi, bir kesik cümleyim...

Çevrimdışı adaekin

• Usta Kampanyacı
  • CANIM OĞLUM,SEN BENİM HERŞEYİMSİN:))
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2010, 11:28:10 »
arkadaşlar puan sıralamasını bulamıyorum.oynayan varsa kaç yaptığını yazarsa iyi olur fikir için.bi de puan sıralaması nerde bilen varsa yazsın lütfen ;)
**ADA**
Satır sonuna sığmayan bir sözcük gibi anladığım yerden bölünüyorum kendime. Ötesi yok; bir kısa çizgi, bir kesik cümleyim...

Çevrimdışı cc48

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2010, 12:20:23 »
ben 5 bın 6 bın arası yapabılıyorum gercekten zor oyun

Çevrimdışı FALLEN

• Usta Kampanyacı
  • Şizofrenik söylemler diyerek başlama nedenim bu
    • moonlight
« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2010, 12:21:35 »