Gönderen Konu: yanımızdamısın dön durma oyunu  (Okunma sayısı 7907 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı auda

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: yanımızdamısın dön durma oyunu
« Yanıtla #60 : 02 Haziran 2010, 12:00:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu şekilde konusmalar yakışmamış.. Accu insanları bu şekilde itham etmememn lazım bu forumda en azından.Herkesin fikiri düşüncesi senelerce bu işlerle uğraşan kişilerinki gibi iyi olmayabilir sonucta.Foruma yeni katılan arkadaşlarımızdan profosyonel kampanyacı olmasını bekleyemeyiz.Bu yüzden bundan sonraki boyle ithamlar olmuyacaktır.
Arkadaşım ben ne şekilde itham etmişim insanlara.  Sen gülsem şahsiyetinin yazdıklarını gördün mü?

Eğer ceza uygulanacaksa adalet talep ediyorum. Gülsem denilen şahıs da iki gün yesin . Yoksa bir moderatör olarak yaptığın haksızlıktır.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: yanımızdamısın dön durma oyunu
« Yanıtla #61 : 02 Haziran 2010, 12:07:29 »
Bu şekilde konusmalar yakışmamış.. Accu insanları bu şekilde itham etmememn lazım bu forumda en azından.Herkesin fikiri düşüncesi senelerce bu işlerle uğraşan kişilerinki gibi iyi olmayabilir sonucta.Foruma yeni katılan arkadaşlarımızdan profosyonel kampanyacı olmasını bekleyemeyiz.Bu yüzden bundan sonraki boyle ithamlar olmuyacaktır.
Arkadaşım ben ne şekilde itham etmişim insanlara.  Sen gülsem şahsiyetinin yazdıklarını gördün mü?

Eğer ceza uygulanacaksa adalet talep ediyorum. Gülsem denilen şahıs da iki gün yesin . Yoksa bir moderatör olarak yaptığın haksızlıktır.
Acu sazan diye hitap ediyorsun.Sana bu şekilde itham yapılsa senin vereceğin cevalar bence cok daha fazlası olurdu.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...