Gönderen Konu: ,,,,,,oyuncu Anne'nin Kampanyalara bakış açısı :D  (Okunma sayısı 2279 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Hayatım boyunca çok az bedavam oldu. Neredeyse hiç denecek kadar az. Sana kulakçıklarını kesip gönderdiğimiz o Posta Kutusu bilmem kaç Kavaklıdere Ankara adresine çok kulakçık gönderdim, hiçbiri geri dönmedi. O yağlı yağlı kağıtları göndermek de ne saçma işti! Dondurma çubuklarından, kola kapaklarından bile bedava çıkmadı. Yalnız bir kere, bir markette çekilişe katıldım. Bir gün muhtar aradı, falanca marketten çekiliş kazanmışsın, tebligat bıraktılar diye. Öldüm heyecandan... Ulen bi de araba çıkıyor mu, belki de fırındır, tam da bozulmuştu iyi olur falan dedim. Çıka çıka 50 tane hazır çorba çıktı. Midemde sorun olduğunu ve hazır çorba gibi gıdalar tüketmemem gerektiğini öğrendiğim hafta hem de😀 Başka da bir şey hatırlamıyorum. Olduysa da hayrını görememişimdir. Bedavayla aram o kadar yok ki, 2 alana 1 bedava olduğunda, o bedavaya ne alacağımı bilemem, dolanır durur, "kalsın ya istemiyorum ben" derim çoğu zaman.
Bedavam olmadı ama çok şükür çok çalıştım, elde ettiğim her şeyde alın terimin olduğunu bilmekten daha keyifli hiçbir şey yok. Az önce çalışmak için çantamı açtım, çantamda iki tane defterim var. Bunlar projeler defteri. Her proje için bir defter açıyorum, bazen tamamlanması zaman alıyor, notlarım kaybolmasın istiyorum. Tamamladığımda o defteri kapatıyorum. Dün bir şey aramak için çekmecemi açtım, orta çekmece sıvama defter dolu. Aradığım zaten orada değildi. Orada birikmiş defterleri alıp dolaba kaldırdım. Meslek hayatımın ilk defterini bile saklarım. Onların yanına koydum. Sanki emeğimi, gayretimi, sabrımı, yılları alıp kaldırdım dolaba. Düşündüm ki; biz çalışıp gayret edince Allah karşılığını veriyor. Vermiyorsa da vardır bir bildiği... Yani dostlar, kalkın hadi...

Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: ,,,,,,oyuncu Anne'nin Kampanyalara bakış açısı :D
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2016, 23:18:13 »
burda bedava bişeyler alanlara ağır sataşma yok mu ben mi ters bakıyorum?

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2016, 23:31:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bence siz ters bakıyorsunuz. Tamamen şanssızlığını vr emeğin karşılığı konusunu yazmış bence
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2016, 23:36:08 »
Bence siz ters bakıyorsunuz. Tamamen şanssızlığını vr emeğin karşılığı konusunu yazmış bence

Azcık bedava alanlara da veriştirme var gibi :) Bizde alın teri döküyoruz demi bu sıcakta kolay mı  :)

"Bedavam olmadı ama çok şükür çok çalıştım, elde ettiğim her şeyde alın terimin olduğunu bilmekten daha keyifli hiçbir şey yok."
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2016, 23:39:22 »

Azcık bedava alanlara da veriştirme var gibi :) Bizde alın teri döküyoruz demi bu sıcakta kolay mı  :)

"Bedavam olmadı ama çok şükür çok çalıştım, elde ettiğim her şeyde alın terimin olduğunu bilmekten daha keyifli hiçbir şey yok."

ben de böyle düşünüyorum. açık açık bedava olan elimde olsa bile hoşuma gitmiyor alın teri olacak mutlaka mesajı verilmiş. benim şahsen hoşuma gitmedi yazının ana fikri.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2016, 23:45:20 »
Forumda 2011'den beri varım... İlk kazandığım bır sabundu, ıkıncı kazandıgım Taft yarısmasından köpuktu...Hatta Anvıl Hoca'm vardı, Bıo Abı'm, Savaş, Papatya'm bla bla bla... Daha sonrasında burdakıler bılır hırs yaptım neydı Turkıye'den çekilen teknolojı magazası, onun yarısmasını kazanıcam dıye ayak bıleklerımden oldum, rapor aldım işe gıdemedım...Araya burdakı dostların tesvıkıyle blogu koydum burdan uzak durdum baktım yazdıkça Ankara'da tanınan bır blogger oldum. Daha sonra 2014'te başıma olmadık bısey geldı kı yıne burdakı dostların pek cogu bılıyor kı sen de bılıyorsun, savcılıga dustum. Blogger olan ben blogumdan sogudum tuttum blogun ısmını degıstırdım mıdemı bulandırdı dunyadakı en sevdıgım cıcek... Daha sonra sımdılerde yepyenı bır blogun yepyenı bır tarzın ıcındeyım kı o blogger dunyasının %90'ını 5 senelık bloggerlık hayatımda tanıyorum... Burda cok ıyı dostlar olduk yerı geldı agladık sızladık, amelıyatlarımızı, bebeklerımızı yazdık... Doğru burdan çok kazandık ama kazandıkça paylastık bılıyor musunuz? Bio Abi'm ve eşi, burda bır dostun bebegıne neler neler yolladı. Ben arkadaşlarla burdakı dostlara kazandıklarımızı, fırmaların yolladıklarını bırer kutu yaptık 4 ay yolladık... Kazandık dogru belkı bedava geldı ıkı rımelımız, uc rujumuz, dort pantolonumuz ama paylastık...Paylasanlar olarak %90 yuksektık...

Haaa hıle mı dedın? Ona gelelım, hıle yaptım mı ? Yapmadım... Yapamam beceremem bır kere denedım hesabım yerle bır oldu :D :D Sonra dedım dur napıyosun?

Kazandık...

Çok kazananımız da oldu... Araba da ev de... Ama muhakkak paylastık paylasmaya devam edıyoruz...Burda gızemlıtosbaga telefon kazandıgında hep bırlıkte alkışladık, Ebru Abla kazandı alkısladık, dıger dostlarda hep bırlıkte mutlu olduk...

Vallahı ara ara yok oluyorum...

Ara ara gerı dönuyorum belkı dogru belkı hata...

İki etkinlik yaptım bloguma bır de ucuncusunu yapacagım dönuyorum dıye...Burda bana blog ac dıyenlere bana blogumun sayesındekı dostlarım ıcın tesekkur edıyorum...

Bedava mı?

Kazandık bedava...

Bedava dostları...

Tamamen benım goruslerım :=)))
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı zensea

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 20 Haziran 2016, 11:09:55 »
Bazen olmayınca olmaz ! yani sen nekadar uğraşırsan uğraş sen nekadar çalışırsan çalış hayat sana vermek istediklerini kadar verir. sonra döner bakarsın kendine bu kadar çalışıyorum neden olmuyor neden o şunu aldı bu şunu aldı ee bende çalışıyorum ama ben de neden yok , neyi yanlış yapıyorum düşünür durursun. sonra şükredersin amann sağlık olsun önemli olan iyi insan olmak değilmi  dersin . Çalmamışım çırpmamışım kimseye bir kötülüğüm yok  demek ki benim kısmetimde bu varmış dersin...

Sonra bir gün telefon çalar : iyi günler deniz hanım araba kazandınız  :D :D :D :D ne ne arabası....
hiç hatırlamadığım nasıl katıldığımıdığımı hatırlamıyorum  bile dolandırıcı sandım tabi.. velhasıl kelam araba kazanmışım. Ama ben o çekilişe bilinçli katılmamıştım sonrada unuttum gitti. yani bence olması gerekiyor ise her şey olacağına varıyor. sonra ben bunların gerçekten olduğuna yani hile hurda olmadığını anladım . internet de biraz araştırma yaptım, ooo  neler varmış neler . sonra bu forumu buldum tereddüt etmeden üye oldum ve hergün girip takip ediyorum.
 Burda ne yapıyor??? kötü bişey mi ... hayır ben burda arkadaşlık gördüm,samimiyet gördüm, iyi niyet gördüm,en önemlisi paylaşan insanları gördüm. EEEEE ne yapıyoruz BEDAVA mı arıyoruz. Senin açıdan öyle olabilir ama ben öyle düşünmüyorum arkadaşım.......

Çevrimdışı zensea

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2016, 11:18:32 »
Yani hayatın sana vermek istediklerini: sen çalışarak alırsın ben senin tabirin ile BEDAVA :)

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2016, 11:37:44 »
nesliyaren ' nin yazdıklarının bazılarına bende katılıyorum, ilk başlarda elbette çok güzeldi kampanyacılık oyunlarda birbirimize yardımcı olmak, cevapları söylemek, tanımadıgımız insanların kampanyalarını oylamak vs. vs. vs.
ama son zamanlarda artık iyice olay şirazesinden çıktı

instagram da 444 tane degişik isimli, hesap açıp ödülleri silip süpüren mi ararsın

diger oynamalı oyunlarda, hile yapan mı ararsın ( hileciler hep vardı bence, onları bu forumun ve genel kampanyacıların dışında tutuyorum )

netten foto bulup çalıp kazanan mı ararsın

herkes biliyor bu isimleri, ve çok tuhafı susuyorsunuz, ne diyeyim allah kabul etsin . . . >:(
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2016, 15:45:22 Gönderen: sahaneyedili »

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2016, 13:26:51 »
Herkes düşüncesini yazmış Bende yazmak İstedim..

İlk Önce Ufak Tefek ödüllü yarışmalara Kesinlikle katılmıyorum.. Küçük ödüllü yarışmalara ne kadar çok katılım olursa Çekilişlerdeki Ödül seviyeside bence o kadar düşer..  Firmalar küçük ödüllü yarışmalara talep olmadığını anladığında ödülü artırır..  Koca bankara mesela sinema Bileti veriyor Çüşş diyorum..
İstisna durum Tapi Kucuk firmalarında büyük öldül vermesini beklemiyorum...

Begenili yarışmalarada katılmıyorum.. İstesem Otolike ile bir resmi 10 dk da binlerce kişiye begendirebilirim..  Ama bu durum bana HARAM Yemek gibi geliyor..  Normal katılsam hile yapanların gececeğini biliyorum..  Hiç uğraşmıyorum..

Uygulamalar ise genelde amatör açık kodlarla yazılıyor istenilse consele den çok rahat müdahale edilebilir bunuda yapmak istemiyorum Buda HARAM geliyor bana..

Sosyal medya face inst twt vs. nın her türlü fırlamalığını sistem açıklığını bilen nadir insanlardan biriside benim aslında..  Ama yapmıyorum..

Kale gibi Korunan ÖSS KPSS sorularının bile çalındığı bir ülkede Milli Piyango Onaylı çekilişlere bile pek  güvendiğim söylenemez..

Ben cafe market vs. işletmiyorum o yuzdende ödüllü yarışmalara anca 3-5 hakla anca katılıyorum. Kolilerce ürün alıp binlerce katılım arasından çıkarmı  oda şans..

Şimdiye kadar ne kazandım 2 telefon 1 ıpad başkada bir şey yok  onuda şansımla kazandım içim rahat :D

Bunun yanında Video Kanalım var Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin iyi kötü oradan aylık 3-5 kuruş geliyor oda bana yetiyor..

Mesela Size Çok Net bir örnek Veriyim  Yılbaşı Çekilişinde kürelerin birinden 2 top düşüyor Kız bakıyor hiç bir şey olmamış gibi tekini geri küreye atiyor..  İnsan Canlı yayında böyle ise Normal Çekilişlerde neler oluyordur demeden duramıyor..  Deveye boynun neden Eğri demişler Nerem Doğruki demiş..

İZLEYİN Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

« Son Düzenleme: 20 Haziran 2016, 13:28:16 Gönderen: Zemote »