Gönderen Konu: ,,,,,,oyuncu Anne'nin Kampanyalara bakış açısı :D  (Okunma sayısı 2280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı caddy

• Usta Kampanyacı
Ynt: ,,,,,,oyuncu Anne'nin Kampanyalara bakış açısı :D
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2016, 22:05:35 »
nesliyaren yazını beğenerek okudum.zensea adlı kullanıcı da hergün girip takip ettiğini yazmış.Üyeliğine baktım.16 Şubatta üye olmuş.Yaklaşık 4 aydır üye ve mesaj sayısı 1.Ve üstelik hergün takip ediyor.Ve onun gibi binlercesi.

Çevrimdışı zensea

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 21 Haziran 2016, 03:48:59 »
aynen çok yeni üyeyim  burayı tesadüf farketim üye oldum . ne kimseyi tanırım nede birisiye muhabbetim var. ewt hergün bu forma girip bakarım ama her çekilişe katılmam öyle hile hurda dan zaten hiç anlamam herkesin kendine göre düşünceleri var. ve mutlaka her düşüncenin de doğru yada yanlış yanları var. .....

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #12 : 21 Haziran 2016, 10:53:02 »
Arkadaşlar;

Öncelikle yazı bana ait değil   :-\  Oyuncu Anne'den buraya alıntıladım. Biraz gülelim, biraz da kampanyaların geldiği noktayı; kampanyacılık nerelere düşmüş-kendi özeleştrimizi yaparak- gözden geçirelim istedim.

@balca dediğin gibi kampanyacılar eskiden yardımlaşır, destek olur ve hatta en çok istediğimiz hediye arkadaşımıza çıktığında gönülden v gerçekten onun adına mutlu olarak tebrik ederdik. Ama artık kalmadığını düşünüyorum.

@Zemote, size bazı noktalarda kesinlikle katılıyorum: Hediyelerin ne kadar düştüğü, insanların nasıl ufak tefek hediyeler için minnet ettikleri, dönen hileler hurdalar vs vs vs... Bunlar dönem dönem forumda konuşuluyor, ne çözüm bulunabiliyor ne de önüne geçilebiliyor ( O yüzden ben burada Don Kişot'çuluk oynamayacağım).

@caddy ve @sahaneyedili demek istediğiniz noktayı gerçekten anlıyor ve hak veriyorum. Ne yazık ki bu konunun da önüne geçilemiyor :/ Hepimiz neyin ne olduğunu biliyoruz ama  :-X :-X :-X

Lütfen içinde kampanyalar geçiyor, azıcık gülelim diye serbest kürsüye atılmış bir konuyu polemik yapmayalım, başkasına suç atmadan; kendi şapkamızı kendi önümüze koyarak düşünüp geçelim  ;)

Bebiş ağlıyor, bana birkaç ay daha müsaade  ;D

Hayırlı kampanyalar, bol kazançlar dilerim.
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı Ozgurky

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 21 Haziran 2016, 16:22:24 »
Çalışarak, emek harcayarak bir şeyler kazanmak gibisi elbette olamaz. Bu tür kampanyalar, çekilişler işin eğlencesi. Aşırı derecede hırs yapanları, hile yapanları anlamak mümkün değil. Ne elde etmeye çalışıyorlar, nereye varmak istiyorlar anlamıyorum. Altı üstü bir çekiliş, bu kadar gözümüzde büyütmemek gerekir. Eğlenmeye bakın. :)
Hayat, biz başka şeyler planlamakla meşgulken olagelen şeylerdir.