Gönderen Konu: Yılbaşı kampanyaları  (Okunma sayısı 2662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı presence

• Usta Kampanyacı
Yılbaşı kampanyaları
« : 01 Aralık 2009, 18:01:36 »
arkadaşlar yakında yılbaşı kampanyaları başlar ve benim nacizane teklifim var amaç herkesin bu dönemde hediyeler kazanmasını sağlamak bu nedenle kampanyalarda kazanamayan arkadaşlar için ekstra yarışma ya da onlar adına yarışma veya yarışmalara kendi adımıza katılmama gibi durumlar olabilir bu konudaki düşüncelerinizi öğrenebilir miyim ? siz ne dersiniz en azından herkesin yılbaşı döneminde iyi bir hediye kazanması için birlikte hareket edebiliriz

crn_knk

• Ziyaretçi
Ynt: Yılbaşı kampanyaları
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2009, 18:26:17 »
Ben becerebileceğim yarışmalarda kendim için azandıktan sonra başka arkadaşlar için yarışırım,işime yaramayan bişeyse zaten hiç katılmam kendi adıma katılmama gibi bi duruma gerek kalmaz zaten :)

Çevrimdışı aliosmanbey

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bilgi Kültür Takvimi
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2009, 18:34:09 »
Evet ben bazı yarışmaları hiç kazanamıyorum mesela. Ama örneğin birisi benim adıma başka yarışmada ödül kazanabilir, ben de fotoğraf veya video yarışmasına onun adına da katılırım birbirimize destek vermiş oluruz.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kutu Oyunları ve Takvimler hakkında bir sürü şey :)

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2009, 18:45:32 »
Tövbe kimsenin adına yarışmam sonra malum bazı moderatörlere şikayet ediyormuşsunuz ;D

Çevrimdışı presence

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2009, 20:31:33 »
arkadaşlar amacım forumda yer alan aktif üyelerimizin yılbaşındaki hediyelerden maksimum faydalanmasını sağlamak mesela yakında tombala v.b oyunlar başlar kazanan arkadaşlar sonraki günlerde geri çekilebilirler ve herkesin kazanma şansı artar sadece öneri

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2009, 20:44:08 »
Tövbe kimsenin adına yarışmam sonra malum bazı moderatörlere şikayet ediyormuşsunuz ;D
Ne alakası varki, isteyen istediği kişi adına yarışır, buna kim karışabilir?

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2009, 21:22:01 »
şu bir gerçek ki arkadaşlar herkes tamam güzel hoş kazanıyor ve bunu paylaşıyor farkındaysanız kazanan arkadaşlarımız birileri içinde yarışıyor buna kimsenin diyecek bir sözü yok ama bunu aleni şekilde yapmayalım.
Çünkü hiç kazanmamış kişiler için eminim sinir edici bir durumdur ha derseniz medi sen mi kızdın yok ben hala olaya nail olamadım sistemden bir şey çakamadım şikayet geliyor bu sebepten dolayı.
Lütfen yardımlarınızı pm den halledin.Sana kazandım vs demeyin.Zaten kazandığınız kişiye pm atarsanız o bundan haberdar olacaktır.Sevgiyle kalın şansınız bol bahtınız açık olsun  ;D

Vakti zamanında birilerine birkaç gillette bıçağı kazandırdık diye bu mesajla muhatap kaldık.Benden size öneri sülalenize kazandırın hep bana diyin ama sakın forumdan biri adına yarışmayın.Yoksa aynı sözleri sizde işitirsiniz ;)

Çevrimdışı gloom4u

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2009, 21:25:16 »
benden +1  hep destek tam destek ;D  sanki çalıntı oldu ama ;D

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2009, 21:31:53 »
Ya buna hangi üye tepki gösterebilirki anlayamıyorum. İsteyen istediği kişi adına yarışır. Bunun için birilerinden izin almaya gerek yok.

Çevrimdışı presence

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 01 Aralık 2009, 21:33:04 »
arkadaşlar amacım birbirimizi kırmak yerine destek olarak daha güzel hediyeleri beraberce kazanmak bence denenebilir bu ay malum yılbaşı ayı ve çok fazla organizasyon olacak ve birbirimizi destek olarak çok iyi ödüller alabiliriz