Gönderen Konu: Turkcell Vınn hakkında  (Okunma sayısı 2869 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
Turkcell Vınn hakkında
« : 02 Aralık 2009, 13:27:28 »
Arkadaşlar uzun zamandır TTnetten sıkıntı yaşıyodum. nete giremiyordum sinirlendim ve iptal ettirdim. O hırsla Turkcell 3G VINN aldım ama nettede kötü yorumlar gördüm kafam karıştı. Bu usb girişi gibi olan VINN ı bilgisayara her takıp çıkarmak kota götürürmü( Telefon mantığı ile)

Birde usb sini çıkarmasan hep üstünde kalsa benim her netten şifreyle giriş çıkışımda farklı IP mi alıyor oda kotayı etkiliyormu  ::)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
Ynt: Turkcell Vınn hakkında
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2009, 13:32:30 »
Bence takıp çıkarmak kesinlikle kota götürmez. Ip ye gelince, her ıp sabit kalmaz, çoğu ıp dinamiktir, yani devamlı değişir, buda kota götürmez.

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2009, 13:34:42 »
işallah dediğin gibidir Kolera yoksa gözüm korktu.millet ayda 400 lira fatura geliyor vs yazmışlar 24 aylığına sözleşmede yaptılar iptalde edilmiyor. hakkımızda hayırlısı deneme yanılmayla öğrenecez sanırım :-[

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2009, 13:39:50 »
işallah dediğin gibidir Kolera yoksa gözüm korktu.millet ayda 400 lira fatura geliyor vs yazmışlar 24 aylığına sözleşmede yaptılar iptalde edilmiyor. hakkımızda hayırlısı deneme yanılmayla öğrenecez sanırım :-[
1 tane 0 fazla koymuşlardır :D üstelik faturanın o kadar gelmesi imkansız. Normal sabit internette kota aşımında en fazla 61.25tl gelebiliyor diye biliyorum.

Çevrimdışı armutadam

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2009, 13:43:13 »
1 tane 0 fazla koymuşlardır :D üstelik faturanın o kadar gelmesi imkansız. Normal sabit internette kota aşımında en fazla 61.25tl gelebiliyor diye biliyorum.

evet aynen ben de öyle biliyorum.. belli bir limite geldikten sonra internet bağlantın yavaşlıyor, sonra daha da kullanırsan internet bağlantın kesiliyor o ay diye biliyorum  :) maximum 61.25 civarı sanırım

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2009, 13:47:46 »
valla dediğiniz gibiyse içim çok rahatlıyacak umarım cep telefonu mantığı gütmemişlerdir. Bende şeyden kıllandım hani cepten her aramada kontor giderya bundada omantıkla her nete girdiğimde kotayamı işler diye düşündüm değilse ne ala :)