Gönderen Konu: Total - 3. ve son dönem kazananlar  (Okunma sayısı 2319 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Total - 3. ve son dönem kazananlar
« : 30 Nisan 2013, 12:43:00 »
Ömer Adanur / Tekirdağ Mine Akbaş / İzmir Aynur Akdemir / Eskişehir Alaaddin Akgedik / Gaziantep Kürşat Aksoylu / Bursa Cevat Akyüz / İstanbul Aykut Alaçam / İstanbul Ahmet Alkın / Bursa Fatih Anar / İstanbul Erol Ar / İzmir Mehmet Akif Arıcı / Malatya İrfan Arısoy / Kütahya Aynur Arslan / İstanbul Bilal Aslan / Karabük Özgür Ayata / Ankara Hakan Aydın / Afyon Mehmet Badisaba / Adana Aydın Baser / İstanbul Canan Bilgili / Aydın Yüksel Bülbül / Ankara Gürkan Bünal / Kocaeli Ali Çakan / Balıkesir Gülay Çakıcı / İzmir Yağmur Çalışkan / Adana Mustafa Akdemir / Kırıkkale Recep Çankırlı / Uşak Gönül Çelebi / Hatay Ferdi Can Çelik / Kocaeli Serhat Çelik / Sinop Adnan Çetinkaya / Antalya Engin Çimen / Bilecik Hülya Demir / Bilecik Ali Doğruyol / Manisa Turan Duman / Nevşehir İlker Duran / Antalya Can Duvar / Ankara Turgut Erdoğan / Ankara Serhan Eren / İstanbul Erdal Ergin / İstanbul Faik Fındıkkaya / Bursa Harun Gençer / Nevşehir Mehmet Gençol / İstanbul Enes Göktaş / Ankara Mutlu Gül / Ordu Ömer Güler / İstanbul İsmail Güllü / Adana Serkan Gündüz / İzmir Resul Akbaş / Kayseri Dilara Güner / Kocaeli Buket Güzel / İstanbul Nurten Işıkdağ / Karabük Şahin İlhan / Van Selman Kaplan / Bursa Ömer Faruk Kara / İstanbul Metin Karaburun / İzmir Ali Fuat Karaova / İstanbul Harun Kaşbaşı / Bolu Sema Kaya Dokuzlar / Eskişehir Bilal Kılıçdoğan / Malatya Pırıl Koçbay / İstanbul Elif Akbaş Kokun / İzmir Neşegül Köse / İstanbul Cemil Kuleli / Tekirdağ Nergis Küçük Silav / İstanbul Demet Küçükkaya / İzmir Serkan Küşüm / Ankara Gönül Ok / Balıkesir İlkaycan Olgun / Tokat Ziya Önal / Antalya Metin Özalp / Kocaeli Metin Özgür / Bursa Halis Özkan / Çorum Özlem Özten / İstanbul Orhan Palancıoğlu / Muğla Efkan Pasoğlu / Ankara Murat Pekergil / Konya Mehmet VedatPolat / Diyarbakır Beren Saat / İzmir Muharrem Seval / Kırklareli Ahmet Suiçmezoğlu    / Ordu Mirtaz Şahin / Karabük Asaf Şen / Adana Murat Şen / Kütahya İsmail Şener / Kütahya Murat Şengeldi / İzmir Serkan Şinlik / Adıyaman Filiz Talaş Taze / Hatay Kezban Tanyeli Okur / Ankara Ferhat Tufan / Adana Osman Urfalıoğlu / İstanbul Esma Uysal / Ankara Türkan Uzunay / İzmir Arif Yakkan / İstanbul Müyesser Yaşar / İstanbul Aydın Yaz / Antalya Mehmet Yertutanol / Ankara Hidayet Yetük / Kayseri Turgay Yıldıran / Ankara Bekir Yıldırım / Konya Nurcan   Yiğit / Samsun
İkramiye kazanan asil talihlilerin 15 Mayıs 2013 tarihine kadar, mesai saatleri içinde, BTL Tanıtım İletişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., Şehit Ahmet sokak, Mecidiyeköy İş Merkezi, No:4, Kat:10, D:110, Mecidiyeköy - İstanbul adresine veya 0212 275 35 96 no.'lu telefona başvurmaları gerekmektedir. Kazanan talihlilerin e-posta adreslerine ayrıca bildirim yapılacaktır.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Ynt: Total - 3. ve son dönem kazananlar
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2013, 13:15:07 »
çok şükür:) Bunda çek posta ile mi geliyor.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2013, 13:21:24 »
tebrikler arkadaşlar
izgim

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2013, 13:53:54 »
bende kazanmışım.şimdi ne yapmamız gerekiyor
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2013, 14:00:39 »
ben yokum bırak beni.
kaç dönem oldu bizim memleketen hiç kimse yok

Çevrimdışı Belelek

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2013, 14:38:07 »
Mail adresinize ilk mail gelecek. Daha sonra kendinize bir total kart çıkartacaksınız. Kart fotokopisi, kimlik fotokopisi, ödül teslim formu sanırım bir evrak daha vardı hatırlayamıyorum ya faks ya da email olarak gönderiyorsunuz.
Çıkarılan total karta vaad edilen ödül yükleniyor.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2013, 14:39:18 »
telefon ile aradım.Mail gönderdik dediler.Ama mail yok

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2013, 14:40:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
telefon ile aradım.Mail gönderdik dediler.Ama mail yok
Bu total kartı istasyonlarından mı alacağız

Çevrimdışı Belelek

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2013, 14:42:57 »
Aynen total istasyonlarından alıyorsunuz. Bir de kartı kullanırken (ödül yüklendi, kullanacağınız zaman şifre oluşturmanız gerekiyor. O şifreyle çekebiliyorlar tutarı.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2013, 14:46:21 »
Ay çok sordum ama şifreyi istasyondanmı? internetten mi yüklüyoruz