Gönderen Konu: Çağdaş Market yeni kartlara gizli kampanya(mı acaba)? (Ankara-Eskişehir)  (Okunma sayısı 13887 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
10 gün önce hanım yeni bir çağdaş kart almıştı. Kayıt formunu doldurup markete bıraktıktan 2 gün sonra kartı kiosktan geçirdiğimizde 4.32 puan yüklenmiş olduğunu, ayrıca Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki Disneyland çekilişine 4 çekiliş hakkımız olduğunu gördük. Hemen çeki bastırıp puanları harcadık.Tabi ki kampanyacı ruhuyla 1 TL'ye satılan 330 ml kırmızı kasa coca-cola aldık  ;D Bunun üzerine kayınpederin kırık kartını da atıp, O'na da yeni bir kart aldık. Yeni alınan o kartta da aynısı oldu. :D
Markettte ve internette bir açıklama göremedim ama herhalde bu günlerde Çağdaş kart almanın tam zamanı ;D
Ben Eskişehir-Tepebaşı'dan aldım. Her yerde geçerli mi bilmem  ???
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2012, 10:24:29 Gönderen: davidof »
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı ERMAN29

• Usta Kampanyacı
güzel değerlendirmek lazım....

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
biz sürekli çağdaştan alışveriş yapıyoruz..o kampanya uzun süredir var. yanlış hatırlamıyorsam çağdaş kartla yaptığınız 50 tl ve üzeri alışverişlerde çekilişe katılıyorsunuz Disneyland'a gidecek 100 aileden biri olabiliyorsunuz.ayrıca her alışverişinizde zaten çağdaş kartınıza puan yükleniyor (yeni bişey değil).biz de genelde biriktiriyoruz sene sonunda baya yüksek bi rakam olduğunda toplu alışverişimizi bedavaya getiriyoruz.

Disneyland kampanyası da hatta çağdaş poşetlerinin üzerininde de basılı,yazılı..
izgim

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
Alışveriş yapılan değil, yeni alınan Çağdaş kartta indirim ve çekiliş hakkı tanımlıymış. Ben böyle anladım :)

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
biz sürekli çağdaştan alışveriş yapıyoruz..o kampanya uzun süredir var. yanlış hatırlamıyorsam çağdaş kartla yaptığınız 50 tl ve üzeri alışverişlerde çekilişe katılıyorsunuz Disneyland'a gidecek 100 aileden biri olabiliyorsunuz.ayrıca her alışverişinizde zaten çağdaş kartınıza puan yükleniyor (yeni bişey değil).biz de genelde biriktiriyoruz sene sonunda baya yüksek bi rakam olduğunda toplu alışverişimizi bedavaya getiriyoruz.

Disneyland kampanyası da hatta çağdaş poşetlerinin üzerininde de basılı,yazılı..
Evet tuhaf olan zaten bu. Hiç alışveriş yapmadan 4 çekiliş hakkı veriyor. Puan sistemi de %1 şeklinde her 100 TL ye 1 TL yükleniyor. Bundan ayrı olarak 4.32 puan yüklenmiş. Kartı alırken verdiğiniz 1 TLyi çek olarak geri alıyorsunuz. Migros gibi kart stoku yapılmalı  ;D

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
çağdaş kartıda internetten kayıt ettirebiliyor muyuz
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı

Evet tuhaf olan zaten bu. Hiç alışveriş yapmadan 4 çekiliş hakkı veriyor. Puan sistemi de %1 şeklinde her 100 TL ye 1 TL yükleniyor. Bundan ayrı olarak 4.32 puan yüklenmiş. Kartı alırken verdiğiniz 1 TLyi çek olarak geri alıyorsunuz. Migros gibi kart stoku yapılmalı  ;D

pardon evet ozaman ben yanlış anlamışım :) cidden enteresanmış..biz Disneyland'a katılamayacağımız için ben de fazla irdelememiştim.ama güzel kampanya ve dediğin gibi alışveriş yapmadan puan ve çekiliş yüklemesi süper..
izgim

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
çağdaş kartıda internetten kayıt ettirebiliyor muyuz
Böyle bir sistemleri yok. Marketten alıp yine marketteki danışmaya vereceğiz.
Formda TC kimlik istiyor. Çekilişte sorun çıkmasın diye doldurdum ben...
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2012, 10:25:56 Gönderen: davidof »

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Kartı alıp doldurup markete mi vereceğiz.Sisteme girmes için
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Kartı alıp doldurup markete mi vereceğiz.Sisteme girmes için
Evet danışmaya verince onlar hallediyor.  2 gün sonra puanlar cepte  ;D