Gönderen Konu: Puan Tarlası: bol ödüllü oyun hediyeler dağıtmaya tüm hızıyla devam ediyor  (Okunma sayısı 27009 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arzu23

• Yeni Kampanyacı
  • *
yaaa ben üye oldum aktıvasyon maili gelmedi tekrar mail gelmedı deıdm hıc bırsey olmuyor sıte acılmıyor yaw

Çevrimdışı Nurtella

• Yeni Kampanyacı
  • *

Üye oldugum an ilk gördüğüm bu, hadi hayırlısı:))

anasayfasında bulunan 600 puan alanına tıklayarak oyuna başlayabilirsin diyo ama ben göremiyorum böyle bir yer  :-[
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2012, 19:27:26 Gönderen: Nurtella »

Çevrimdışı serdar035

• Yeni Kampanyacı
  • *
arkadaşlar inanmayın ödül mödül vermiyorlar benim arkadaş birinci oldu hediye seç çıktı tıkladık tıkladık seçmedi cocuk bunalımda suan :D :) o derece kanmayın hediye mediye vermiolar

Çevrimdışı hakankocak

• Yeni Kampanyacı
  • *
Dün son 7 saate kadar oyunda birinciydim  :D ama ne hikmetse nagihan m. yine daha yüksek bi puanla önüme geçti. Bugün ise 3540 puanla yine birinci. Daha da oynamam bu oyunu.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2012, 11:43:53 Gönderen: hakankocak »

Çevrimdışı kampanyaman

• Deneyimli Kampanyacı
Bu oyunda çok dümen dönüyor arkadaşım oynayarak 3500-3600lü skorlar ile hergün akşama kadar 1. olarak kalıyordu ama ne hikmetse saat 22:00'den sonra bilimedik kişiler bir anda tek skorlar geçiyorlardı. Ödüller küçükken kazanıldığında hemen seçiliyordu ve gönderiliyordu ama ödüller büyüyence işin içine kendi adamlarına verme gibi bir durum girdi diye düşünüyorum. Böyle olunca da güven sarsıldı ve oyunda ayrılan yüzlerce kişi oldu. Ve sonuç artık günlük ve aylık ödüller verilmiyor. Yıllık da meçhul.. Ben güvemiyorum, güvenen varsa oynamya devam edebilir ama dikka edin gece geçileceksiniz :)

Çevrimdışı bakev

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu oyunda çok dümen dönüyor arkadaşım oynayarak 3500-3600lü skorlar ile hergün akşama kadar 1. olarak kalıyordu ama ne hikmetse saat 22:00'den sonra bilimedik kişiler bir anda tek skorlar geçiyorlardı. Ödüller küçükken kazanıldığında hemen seçiliyordu ve gönderiliyordu ama ödüller büyüyence işin içine kendi adamlarına verme gibi bir durum girdi diye düşünüyorum. Böyle olunca da güven sarsıldı ve oyunda ayrılan yüzlerce kişi oldu. Ve sonuç artık günlük ve aylık ödüller verilmiyor. Yıllık da meçhul.. Ben güvemiyorum, güvenen varsa oynamya devam edebilir ama dikka edin gece geçileceksiniz :)

Şuan oyunda hile yapıldığını düşünmüyorum. Kazanmış olduğumuz ödüller gönderilmiyor. Artık ödül koymaması yerinde olmuş.

Çevrimdışı asi_meleq

• Yeni Kampanyacı
  • *
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Üye oldugum an ilk gördüğüm bu, hadi hayırlısı:))

anasayfasında bulunan 600 puan alanına tıklayarak oyuna başlayabilirsin diyo ama ben göremiyorum böyle bir yer  :-[
aynen ya bende baktım baktım göremedim. :))
Kendine gösterdiğin özeni herkese göstermektir irfan...