Gönderen Konu: Puan Tarlası: bol ödüllü oyun hediyeler dağıtmaya tüm hızıyla devam ediyor  (Okunma sayısı 27010 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cingozzz

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ßu site tam düzenbaz ya sabahtan beri oynuyorum oynuyorum akşam oluyor listede hiç gorunmeyen biri gelip farkla birinci oluyor bu akdar sahtekarlık olmaz ya >:( >:( >:( >:(
Aynen katılıyorum. Bende artık böyle düşünmeye başladım.

Çevrimdışı kamile44

• Usta Kampanyacı
katılıyorum bu nasıl bişe yaa sabah giriyorum 3300 le birinciyim akşam giriyorum 1.nin puanı 3600

Çevrimdışı eroglumcan

• Yeni Kampanyacı
  • *
super duşünülmüş.bizede oynamak düşer :)

Çevrimdışı melike1995

• Acemi Kampanyacı
  • **
Haziran ayının en başarılı oyuncusu Hakan KAPUZLU oldu ve ayın hediyesini seçme fırsatını kazandı.
HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı/Tarayıcı/Fotokopi artık Hakan Bey'in; İyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Sen de her gün hediye dağıtan; Türkiye'nin en bonkör, en rekabeti bol, en eğlenceli sitesi  'a gel hem eğlen hem de hediyen kapına kadar gelsin.

ağustos ayının hediyeleri arasına saç maşası ya da düzleştirici de ekleyebilir misiniz?? sabahtan akşama kadar oynarım bunun için :D

Çevrimdışı tayaro

• Acemi Kampanyacı
  • **
ÇOK EĞLENCELİ BİR O KADARDA SİNİR BOZUCU.HINCA HINÇ UĞRAŞIYORUM AMA NAFİLE EN FAZLA İKİNCİ OLUYORUM.HEDİYE İSTİYORUM TOST MAKİNESİ BAŞKA BİŞEY DEĞİL YAHU

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
bu site kuruldu kurulalı takip ederim ilk aylarda 3-5 kıytırık hediye dağıttı fakat sonra hile soktu oyuna artık o kaliteli hediyeleri kazanmak için vakit öldürmeyin derim

Çevrimdışı Şekerim

• Acemi Kampanyacı
  • **
ya ben devamlı oynuyorum ama hep aynı puanları alıyorum bide bi reklam bi defamı açılıyor arkadaşlar tıklamada sınırlı en yüksek yapanlar nasıl yapıyor acaba  :'(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Bloğumu izlemeye alırmısınız. Destek isteyen olursada ö.m atabilir :)

Çevrimdışı kampanya yahşi

• Deneyimli Kampanyacı
  • Kampanya Yahşi Kazandırır
    • Kampanya Yahşi
bu site kuruldu kurulalı takip ederim ilk aylarda 3-5 kıytırık hediye dağıttı fakat sonra hile soktu oyuna artık o kaliteli hediyeleri kazanmak için vakit öldürmeyin derim

Biz kendileriyle kampanya yaptık ve sinbo katı meyva sıkacağı hediye ettik Facebook'ta, hiç bir sorun çıkmadan başarılı ve pürüzsüz bir şekilde gönderimler ödemeler yapıldı, bu yüzden oynamaya sabrım olmasa da güvenim tamdır, bilginize..
Kampanya Yahşi
TAKİP ET KAZAN

Çevrimdışı c2nnn3r

• Yeni Kampanyacı
  • *
sürekli aynı kişiler kazanıyor çok ilginç ...

Çevrimdışı ankarock

• Yeni Kampanyacı
  • *
ya bu oyuna inanıp rant sağlamayın hergün yasemin u. kazanıor :) bari bigünde başka birini kazandırın . tamamen hile.