Gönderen Konu: Tepe Natilius Avm Sonuç  (Okunma sayısı 7240 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Tepe Natilius Avm Sonuç
« Yanıtla #40 : 02 Temmuz 2011, 15:28:13 »
Bu Ozan Aygün benim Facebook mesajlar doldurmuşda farketmeişm other kısmına gitmiş. Kendisi firmaları dava edicekmiş - benide edicekmiş. Yazmış da yazmış galiba biraz rahatsız biraz daha yazarsa bir dilekçe yazıcam bende en sonunda :D mesleğimi söylüyorum innamıyor ama herlade dilkçeden sonra anlar kim olduğunu da öğrenmiş oluruz.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı deepblue

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #41 : 02 Temmuz 2011, 15:30:59 »
egerki gercekte bu kişi bu degilse benim az üstlerde bahsettigim eski çakaldır!!  tarz olarakta aynı seyleri uyguluyor çünkü.kazanıyor hileyle millet salak degil itiraz edince itiraz edenlere saldırıyor falan filan.... yöntemler aynı .............iyi bi sopa haketti demek ;D 

Çevrimdışı deepblue

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 02 Temmuz 2011, 15:33:31 »
ya bide inanamıyorum bunu böyle birisi oldugunu bile bile hala ortak arkadas sayım 84.forumdanda epey ortak arkadas var.bi kişiyle arkadas olmak ona destek çıkmak demektir ki bu o kişileride bitirecek haberleri yok sanırım.kendileri bilir tabi yinede...

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #43 : 02 Temmuz 2011, 15:37:49 »
Davalık olucaaksınız diyorum ordan para kazanırım ne güzel diyor. Kesin bu forumda da vardır o. Ekmek parasını internetten kazanıyormuş nasıl kazanamaksa . Bloklamak istiyorum tabii bloku kaldırıdıgım için tekrar blok olmuyor bu gece yarısı artık . Aman ne mikrop ya özellikle bir iki şirketin avukatlığını yapan arkadaşlarım var onlardan özellikle bu isimin peşini bırakmamlarını söylicem. Herkesi kendi gibi yalancı zannediyor. Yazık ya insnalık ne hallere düşmüş ona en çok üzüldüm.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı denizkayra

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #44 : 02 Temmuz 2011, 15:48:57 »
tahir e son anda katıldı 2 resim ile derya topsaç da katıldı ne tesadüf aynı anda bakalım sonuçlar ne olacak

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
« Yanıtla #45 : 02 Temmuz 2011, 15:49:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Davalık olucaaksınız diyorum ordan para kazanırım ne güzel diyor. Kesin bu forumda da vardır o. Ekmek parasını internetten kazanıyormuş nasıl kazanamaksa . Bloklamak istiyorum tabii bloku kaldırıdıgım için tekrar blok olmuyor bu gece yarısı artık . Aman ne mikrop ya özellikle bir iki şirketin avukatlığını yapan arkadaşlarım var onlardan özellikle bu isimin peşini bırakmamlarını söylicem. Herkesi kendi gibi yalancı zannediyor. Yazık ya insnalık ne hallere düşmüş ona en çok üzüldüm.

Hele bir dava edildikten sonra bilişim suçları birimi bilgisayarına el koysunda anlar o zaman anyayı konyayı :) o bilgisayardan iyi anladığını sanıyor heralde :)

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #46 : 02 Temmuz 2011, 17:53:05 »
Kendisi beni engellemiş herlade isimimi aratınca dediklerimin gerçek olduğunu anladı. İşin ilginci aynı anda Hayat Su yarışmacılarının saldırısına maruz kaldım Biri Cansu Demirkapı adlı bana bunu yazmış özel mesaj da " sen gerizekalımısın her fotoğrafın altına çok biliyomuşsun gibi salak yorumlar yazıyosun..sanırım elendin sen o yüzden saldırıyosun millete ne mal insanlar var ya sabır"   Burda ya sabır diyecek olan benim dua etsin şikayetçi olmiyim bu insanlar heryeri babalarının ahırı falan zannediyor Facebook dan hakaret et bir şey olmaz zannediyorlar galiba bu arada anladım ki Hayat Su da finale kalan resimlerin bazıları çekenlere ait değil. Resimlerin orjinal sahiplerini bulmaya çalışıyorum bulduklarımda var Hayat Su eğer bu kişilere bu resimlerle elemeden hediye verirse telif hakkı için dava açıcaklar. Çoğu yabancı kişiler tabii yabancıı sitelerden çaldıkalrı için bulunamaz sanıyorlar bir onlar akıllı ya her tür düzenbazlığı biliyorlar ama şunu unutmuşlar fotograf sanatında bu şekilde resim çalınmasında herkes çok hassastır. Bir ufak link koyup sormamla resimlerin sahiplerine ulaştım.

Ozan Aygün ise yrı bir vaka ve yaptığı büyük dolandırıcılık arkadaşlar emin olun bu kişiyi yakın zamanda büyük bir şirket şikayet edip gereğini yapıcaktır.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı deepblue

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #47 : 03 Temmuz 2011, 01:01:27 »
inşallah o günleri görürüz poseidon78 böyle iğrenç insanlar oldugu sürece insanlar emek harcamaya bile vakit ayırmayacaktır benim gibi boşa gittiğini bildikleri için.birsürü kişinin bedduasını aldı yakındır basına bişeylerin gelmesi...

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #48 : 03 Temmuz 2011, 03:28:01 »
Şimdi Turkcell in oyunu var ya oraya bir bulaşsın bakalım sonucunu görür. Az kalmış bu arkadaşın mahkemelerde sürünmesine ona eminim. İnterntten geçim sağlanabilir ama bu yöntemle değil. Bu dolandırıcıklır ama o ekmek kapsı olarak adlandırıyor farkında değil sonuçlarının. Birde dava açılırsa ondan da para kazanacağını düşünecek kadar hukuku bilmiyor. Davacı ispat edemezmiş nasıl edemez anlamıyor herlade herşeyin bir tık ile yapıldığını sildiğin yok ettiğin her dosyanın , verinin bilgisarından itina ile ayıklandığını. Şahsi olarak bir dava açtım bu şekilde internet üzerinden hakaret ile alakalı abartmıyorum sanığın 2 yıllık bilgisayar kayıtları çıktı taramada. Ve anında ip üzerinden izi bulundu. Bilişim suçları arık çok ciddiye alınıyor ama bu insanların haberi yok. Bugün Facebook da bana atılan mesajları bir çıktısını alıp direk Pazartesi savcılığa iletirdim ama bu kadar cahil insanlarla uğraşma gereği duymadım. Aam şu var Hayat Su yarışmasında kullanılan başkalarına ait resimler için Hayat Su  bir eleme yapmazsa resim sahiplerinle şahsen görüşüp onların şikayetçi olmalarını sağlayacağım. Çünkü bir fotograf fotografçının imzasıdır ve onu sorduğunuzda uzman olan siteye size hemen söylerler kime ait olduğunu ki bende aynısını yaptım. Fake hesap - hile hepsi var ama teligf haklarına tecavüz de apayrı bir şey .
Veritas = Aequitas