Gönderen Konu: Tepe Natilius Avm Sonuç  (Okunma sayısı 7241 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
Ynt: Tepe Natilius Avm Sonuç
« Yanıtla #30 : 01 Temmuz 2011, 00:09:07 »
ben şikayet etmeye başladım beğenenleri  ;)

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 01 Temmuz 2011, 00:17:35 »
Diazem her ne kadar bilişim suçları şu an için Facebook üzerindeki suçlarla pek ilgilenemesede ben bir şikayet ilettim kendilerine belki artık ilgilenirler. Ve bende verilen linktekileri tek tek şikayet ediyorum.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı leda06

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #32 : 01 Temmuz 2011, 00:47:33 »
leyla koçyiğit onun bir diğer hesabı bu adam işe gitmiomuş arkadaşlar aldığı ürünleri satıp para kazanıomuş kendin pişir kendin ye hesabı

Çevrimdışı deepblue

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 01 Temmuz 2011, 01:48:37 »
ya benim aklıma eskilerde çok ortalarda olan bi sahteci geliyor.bi ara herkes ona kafayı çok takmıştı sahtelerini şikayet etmiştik hep beraber ve 100 civarı sahtesi kapamnmıştı.isim vermeyeyim burda zaten anlayan anlar.bu kişi bu sahtelerinin şikayetle kapatılmasına uyuz olup demiştiki artık beni kendi ismimle göremeyeceksiniz ama devam edecegim katılmaya ve herseyide kazanacagım görün bakalım demişti.ve daha birsürü tehditvari sözler sarfetmişti genele ve kişi bazında biçok arkadasa.hatta annesi kansermişte oda evde sürekli fake hesap açıp ordan burdan bisürü sey kazanıyomuş satıyomuş.asosyal biri 24 saat pc basında.sanırım bu ozan aygün derya topsaçmıdır nedir :P hepside o olabilir.anlayan anlamıştır artık kimden bahsettigimi.
o aralar epey fakei kapatırılmıştı birlik olunca o ve benzeri kişilerin.kapatılınca kudurduda saldırmıştı şikayet eden herkese.o fakeleri açmakta emek istiyormuş şikayet edecegimize bizde açıp kazansaymışız öle diodu hatun  ;D ahhahahhah

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 01 Temmuz 2011, 02:12:15 »
Vay be neler var dünyada ama eninde sonunda yakalanır bir firma mutlaka mahkemeye verir çünkü yaptığı şey resmen suç ve artık Türkiye bilişim suçlarında daha hassas polislerimizve savcılarımız  çok ilgili ve bilgililer. Benim anlamadığım tek nokta bu hesapları ansıl açtığı Facebook u nasıl kandırıyor büyük ihtimal ip değiştirme gizleme yöntemleri var bu kişinin ama haberi yok ki o gizlenen ip ler savcılardan gizlenemiyor bir istek ile bütün bilgiler gidiyor. Tepe nin sayfasında rahatça ip ler bakılsın demiş herlade kullandığı programa çok güveniypr ama o programların hiçbiri bir şeye yaramıyor haberi olsun savcılar için :D istedikleri anda istedikleri kişiyi isterse binlerce proxy ardına gizlensin bulurlar.Merak ve heycanla bu kişinin mahkemelik olucağı ve bu nedenle tv ye çıkacağı günü bekliyorum mutlaka bir firma mahkemeye şikayet edicektir. Çekirge 1 zıplar 2 zıplar demişler.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #35 : 01 Temmuz 2011, 09:41:08 »
vayy aynı okuldaymısııızzzzzz

Çevrimdışı hera

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 01 Temmuz 2011, 09:55:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
vayy aynı okuldaymısııızzzzzz
Aman dikkat et  :)

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
« Yanıtla #37 : 01 Temmuz 2011, 10:45:57 »
ben bunu tanıyorum sima çok tanıdık ama çıkaramadım bi türlü..

Çevrimdışı hera

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 01 Temmuz 2011, 13:14:59 »
Adamın katıldığı her yarışmada resmi değişik değil mi? Sen hangisine baktın, ayyy bide yan komşun filan çıkıyormuş  :D

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
« Yanıtla #39 : 01 Temmuz 2011, 14:45:07 »
Adamın katıldığı her yarışmada resmi değişik değil mi? Sen hangisine baktın, ayyy bide yan komşun filan çıkıyormuş  :D

yok komşum değil :D :D ozan aygün kimdir linkindeki fotodan tanıdım ama çıkamıyorum..