Gönderen Konu: Hala şoktayım sinir tepemde  (Okunma sayısı 9036 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
Hala şoktayım sinir tepemde
« : 20 Mart 2011, 13:19:12 »
Arkadaşlar parfümbankla kampanya yapan logger ve kazanan arkadaşlar hediyelerin yollanmadığını sizlere bildirmiştim farkındaysanız bgn facebook sayfalarına yazdım bana verilen cevaba bakarmısınız hala çok sinirliyim ve sinirden elim ayağım titriyor yalana bakın ya ben böyle terbiyesizlik görmedim

#
Yunus Pınar Çolak SİZ REKLAM YAPACAĞINIZA ÖNCELİKLE BLOGLARDAN KAZANILAN HEDİYELERİ YOLLAYIN!!!
5 dakika önce · BeğenBeğenmekten Vazgeç
#
Parfümbank siz kimsiniz ya
3 dakika önce · BeğenBeğenmekten Vazgeç
#
Yunus Pınar Çolak PINARLABİZBİZE HATIRLARSANIZ BLOĞUMDA KAMPANYA YAPMIŞTINIZ AY GEÇTİ HALA HEDİYELERİ YOLLIYCAKSINIZ
#
Parfümbank hediyeler size gönderilmiş siz kazananlara göndermemişsiniz.kendiniz kullanmışsınız ürünleri
yaklaşık bir dakika önce · BeğenBeğenmekten Vazgeç
#
Yunus Pınar Çolak YALANA BAKIN BÖYLE YALANCILIKTA GÖRMEDİM HEDİYELER KAZANANLARA YOLLANICAKTI HEPSİNİN ADRESİNİ SİZE VERDİM BU NE TERBİYESİZLİK YAA NE BİÇİM BİR FİRMASINIZ SİZ YAZIKKK BUNDAN SONRA SİZ GÖRÜRSÜNÜZ BAKALIM NASIL REKLAMINIZI YAPIUYORUM BEN SİZİN
birkaç saniye önce · BeğenBeğenmekten Vazgeç
#
Parfümbank terbiyesiz sizsiniz
#
Yunus Pınar Çolak TERBİYESİZ OLAN SİZSİNİZ FİRMAYA BAK CİDDİYETSİZ AYLAKBİR FİRMA BUNDAN SONRA GÖRÜN BAKALIM PARFÜMBANK HAKKINDAKİ YAZILARI..
2 saniye önce · Beğen

#
Parfümbank hem kazananların ürünlerini alın kullanın veya satın sonrada bizi suçlayın
#
Yasemin Lival ne kadar büyük bir terbiyesizliktir bu pınara gitse benim blogumda da kampanya yaptınız banada gelirdi ve birtek biz degil hicbir bloga göndermediniz telefonlara bilec ıkamıyorsunuz bu yüzden
yaklaşık bir dakika önce · Beğenmekten VazgeçBeğen · 1 kişiYükleniyor...
#
Yasemin Lival kac kere mail attık size ben telefonla bile aradım buraya yazdım sildiniz cok ayıp
#
Yasemin Lival en son yazılan mail bile duruyor kampanyanızın bitiminden 2 ay sonra hediyeler hala gönderilmedi bloglar kapatıldı yazıyorsunuz
#
Yasemin Lival sizin reklamınız yapılmadımı yapıldı ama hediyeler gitmedi ve bloglar hala acık ve blogspot tekrar acılıyo
#
Yunus Pınar Çolak İNANMIYORUM YALANCILIĞA BAKIN YA TERBİYESİZ UTANMAZ İNSANLAR BİRDE KOCA FİRMA BU LAFLARLA ŞOKA SOKUYOSUNUZ İNSANLARI HARAM ZIKKIM OLSUN SİZE VERİLEN EMEKLER SAKIN KİMSEDE BÖYLE BİR FİRMADAN ALIŞVERİŞ YAPMASIN
#
Yasemin Lival ama kaybeden siz olursunuz sizce bunları googlede okuyanlar sizden alışveriş yaparmı

#
Parfümbank yasemin hanım size gönderilmedi ama pınar denen bayana gönderdik heralde ürünleri kazananlara vermemek için böyle yapıyor
#
Yasemin Lival foruma bloglara hepsine yazılacak bunlar ben yazıların resimlerini cektim ve bana hediye gönderdiginizi ıspatlamadıgınız taktirde pazartesi avukatıma başvuracagım manevi ve maddi tazminat davası icin bu yazdıgınız size gönderdik siz göndermemissiniz diyede yazdıgınız yazıya dava olacak
#
Yunus Pınar Çolak YALAN KONUŞMAYIN BANA HİÇBİR ÜRÜN GELMEDİ VE BANA YOLLIYCAĞINIZI SÖYLEMEDİNİZ KAZANANLARIN ADRESİNİ SİZE VERDİM BU NE YALANCILIKTIR BEE BİZ YOLLIYCAZ DİYE KAÇ KERE OYALADINIZ YUHH DİYORUM ARTIK
#
Yunus Pınar Çolak BENDE İSPATLANMASINI İSTİYORUM YOLLADIĞINIZI İSPATLAYIN BAKALIM BANAMI YOLLAMIŞSINIZ BENİM ALNIM AK EĞER İSPATLAMAZSANIZ PAZARTESİ GÜNÜ SİZİN BU YAZDIKLARINIZI DAVA EDİCEM TÜM YAZILARNLARI KAYDETTİM

#
Parfümbank ürünleri satmış olabilir
4 dakika önce · BeğenBeğenmekten Vazgeç
#
Yasemin Lival evet bana gönderilmedi ve maillerimede cevap yazılmıyor aradım telefonlara cıkılmıyor
4 dakika önce · BeğenBeğenmekten Vazgeç
#
Yasemin Lival sayın admin sorun su ki
#
Yasemin Lival zaten hediyeler blog sahiplerine gitmiyor direk kazananların adreslerine gidiyor
#
Yasemin Lival biz anlaşma yaparken firmaların isimlerinin kötüye cıkmasını istemiyoruz tam tersine iyi bir firma iyi bir reklam ve dürüstlük istiyoruz
#
Yunus Pınar Çolak YAZILARIMI NEDEN SİLİYORSUNUZ KORKTUNUZ DEMİ MERAK ETMEYİN HEPSİ KAYITLI BENDE PAZARTESİ GÖRÜŞÜCEZ SİZİNLE HELEKİ BİR İSPATLANMASIN BANA YOLLADIĞINIZ OZAMAN HESABINI VERİCEKSİNİZ BU YALANIN
« Son Düzenleme: 20 Mart 2011, 13:26:34 Gönderen: yupi »

Çevrimdışı FALLEN

• Usta Kampanyacı
  • Şizofrenik söylemler diyerek başlama nedenim bu
    • moonlight
Ynt: Hala şoktayım sinir tepemde
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2011, 13:26:04 »
 :o terbiyesizler ne olacak
Ne yapsak? Gitsek mi acaba bu köyden?

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2011, 13:27:00 »
ayy hala şoktayım çok sinirliyim bir bir yazılanları buraya kopyalıyorum ve yazdıklarımıda silmişler

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2011, 13:28:07 »
valla canım senin mesajını okuyunca sayfaya nasıl atladıgımı şaşırdım cok büyük bir terbiyesizlik bu ama ben pazartesi telefonla tekrar arayacagım zaten yalan attıkları daha başından belli ıspatlamalarını iste ben olsam senin yerinde yemin ediyorum dava acarım ıspatlamazsa
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2011, 13:28:46 »
ayy hala şoktayım çok sinirliyim bir bir yazılanları buraya kopyalıyorum ve yazdıklarımıda silmişler

benim yazılarıda siliyo

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2011, 13:32:27 »
hepsini silmiş cnm dava açıcam zaten bu gidişle ne demek ya gerizekalılar ben kazananların bilgilerini onlara yolladım bu ne terbiyesizliktir bana yollamışlarda ben kullanmış yada satmışım söylenen yalana bakarmısınız inan sinir tepeme çıktı şuan o yazan yanımda olsa atlıycam tepesine bu sinirle

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2011, 13:35:23 »
şimdide beni tehdit ediyor bakarmısınız

#
Yunus Pınar Çolak SİZ SİLİN BEN YAZICAM SİZ SİLİN BEN YAZICAM BU PARFÜMBANK SAHTEKAR ALIŞVERİŞ YAPMAYIN SAKIN
#
Parfümbank yazdıklarınızı bizde kaydettik,bende senin hakkında yapacağımı bilirim
7 saniye önce · BeğenBeğenmekten Vazgeç
#
Yunus Pınar Çolak YAP BAKALIM NAPICAKSIN HODRİ MEYDAN
2 saniye önce · Beğen

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2011, 13:38:33 »
şimdide beni tehdit ediyor bakarmısınız

#
Yunus Pınar Çolak SİZ SİLİN BEN YAZICAM SİZ SİLİN BEN YAZICAM BU PARFÜMBANK SAHTEKAR ALIŞVERİŞ YAPMAYIN SAKIN
#
Parfümbank yazdıklarınızı bizde kaydettik,bende senin hakkında yapacağımı bilirim
7 saniye önce · BeğenBeğenmekten Vazgeç
#
Yunus Pınar Çolak YAP BAKALIM NAPICAKSIN HODRİ MEYDAN
2 saniye önce · Beğen

yazdım bakalım madem gönderdiler senin adresin dogru olup olmadıgını kontrol etsinler yada kargodan imzaladıgın kagıdı istesinler mademki senin eline gecmis ürünler

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2011, 13:39:58 »
evet göstersinler bakalım benim alnım ak elime geçtiyse ve başkalarının hakkını yediysem allah çıkarsın bi şekilde benden ama gelmediyse ve yollamadılarsa ki gelmedi allah onlardan bin kat çıkarsın inşallah haram zıkkım olsun okadar uğraşım

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2011, 13:40:37 »
hementeslimat ta beni sayfasından engellemis:)