Gönderen Konu: Zühre pardesü yeni kampanya  (Okunma sayısı 3257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavera-34

• Usta Kampanyacı
Zühre pardesü yeni kampanya
« : 26 Ocak 2011, 12:44:27 »
Değerli takipçilerimiz;yeni pardesü hediyeli kampanyamız başlamış bulunuyor :) Bu kampanyamızda size bir pardesü markanız olsaydı adını ne koyacağınızı soruyoruz.Cevaplarınızı "İSİM BUL"sekmesine tıklayarak gönderebilir,kampanyamıza katılabilirsiniz.Gönderdiğiniz isimlerin bir anlamı varsa bize anlamlarını da göndermenizi rica ediyoruz.Kampanyamıza mobil kullanıcılarımız yine "Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin"linkine tıklayarak katılabilecekler.Kampanyamıza katılım 4 Şubat Cuma Saat 00:00'a kadar devam edecektir.Bu kampanyamıza bizden daha önce pardesü kazanmış olan takipçilerimiz de katılabilecekler :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Ynt: Zühre pardesü yeni kampanya
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2011, 13:42:20 »
12. Yarışma sonucunda kazanacak markanın 556 sayılı Kanun Hükmünde Kararname da sayılan markaya ilişkin ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanun'undan sayılan esere ilişkin tüm haklar Zühre Pardesü' ye ait olacaktır. Kazanan şahıs, marka üzerinde fikri mülkiyet hakkı başta olmak üzere hiçbir hak ve menfaat talep edemeyecektir.
14. Kazanan markanın 3. Bir şahıs, şirket veyahut kurum tarafından kullanıldığı Zühre tarafından tespit edilirse, Zühre kazanan şahıs hakkında tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatacağını şimdiden bildidirir.

Kendi ar-ge çalışmaları için müşterisini kullanıyor. Maliyeti de 1 adet pardesü parası  >:(
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı nisan34

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2011, 16:22:28 »
12. Yarışma sonucunda kazanacak markanın 556 sayılı Kanun Hükmünde Kararname da sayılan markaya ilişkin ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanun'undan sayılan esere ilişkin tüm haklar Zühre Pardesü' ye ait olacaktır. Kazanan şahıs, marka üzerinde fikri mülkiyet hakkı başta olmak üzere hiçbir hak ve menfaat talep edemeyecektir.
14. Kazanan markanın 3. Bir şahıs, şirket veyahut kurum tarafından kullanıldığı Zühre tarafından tespit edilirse, Zühre kazanan şahıs hakkında tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatacağını şimdiden bildidirir.

Kendi ar-ge çalışmaları için müşterisini kullanıyor. Maliyeti de 1 adet pardesü parası  >:(

çok haklısınız  :-X
Çekilen Kahra Lûtuf, Çileye İhsanmı Desem?...

Çevrimdışı mavera-34

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2011, 00:38:39 »
Bu şartlar nerde yazıyo ben göremedim? ::)

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2011, 08:56:37 »
Bu şartlar nerde yazıyo ben göremedim? ::)

Yine de katılmak isteyenlere başarılar dilerim.
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2011, 08:58:38 Gönderen: davidof »
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı mavera-34

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2011, 12:48:22 »
Hımm evet gördüm.Teşekkürler.Ama katılıcam benim bi yer açacağım yok nasıl olsa olur da bulduğum ismi beğenirlerse tabii...

Çevrimdışı kirnak58

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2011, 21:13:29 »
Değerli takipçilerimiz;asil talihlilerimizden "Fatma Övet" ve "Elif Demirel"in verilen sürede bize geri dönüş yapmamasından dolayı hakları yedek talihlilerimiz olan "Elif Dilbaz" ve "Meryem Asar"a geçmiş bulunmaktadır.Kendilerinin yarın saat 18:00'a kadar göndermiş olduğumuz bilgilendirme mailine dönüşl yapmalarını bekliyoruz.

ne kötü bir durum..