Gönderen Konu: ilk 3000 kişiye t-shirt hediye  (Okunma sayısı 1176 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
ilk 3000 kişiye t-shirt hediye
« : 08 Ekim 2016, 19:32:33 »

IBB Genclik Meclisi'nden 15 Temmuz Sehitleri icin anlamli kampanya.

#15TemmuzSehitleriKalbimizde hastagiyle @GenclikMeclisi hesabini etiketleyerek tweet atan ilk 3 bin kisiye 15 Temmuz Sehitleri anisina özel tasarlanan tisört hediye edilecek.

Detaylar;

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

İBB Gençlik Meclisi, sosyal medyada 15 Temmuz Şehitleri için tişört kampanyası başlatıyor.

İBB Gençlik Meclisi Özel Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk olarak 1994 yılında hayata geçirdiği yerel yönetim ve belediyecilik anlayışının takipçisi olarak, belirlemiş olduğu vizyon ve misyon doğrultusunda çalışmalarını sürdüren, İBB Başkanı Dr. Kadir Topbaş'ın talimatları çerçevesinde yeni-eğitim öğretim yılı için tüm hazırlaklarını tamamlayan İBB Gençlik Meclisi, 15 Temmuz Şehitleri’nin hatırasını diri tutmak amacıyla Twitter üzerinden tişört kampanyası başlatıyor.

Twitter’da 15 Temmuz Şehitleri’ni konu edinerek #15TemmuzŞehitleriKalbimizde hashtagiyle @GenclikMeclisi’ni etiketleyerek tweet atan ilk 3 bin kişiye Meclis tarafından özel olarak tasarlanan tişört hediye edilecek.

15 Temmuz gecesi FETÖ/PDY terör örgütünün işgal girişimi sırasında üyeleriyle aktif mücadeleye katılan ve hasar gören İBB Gençlik Meclisi tarafından 15 Temmuz Şehitleri’nin hatırasına özel olarak tasarlanan beyaz tişörtlerin üzerinde Türk bayrağı, kalp içerisinde şehitlerin isimleri ve ‘15 Temmuz Sizi Unutmayacağız…’ sloganı yer alıyor.

Tişört kampanyası bu gece (cumartesi) İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş’ın resmî Twitter hesabından #15TemmuzŞehitleriKalbimizde hashtagiyle atılacak ilk tweetle başlayacak. Tişörtler kampanya bitiminde tweet atan ilk üç bin kişiye elden ya da posta yoluyla teslim edilecek.

Samed Ağırbaş başkanlığında yeni eğitim-öğretim yılı için bütün hazırlıklarını tamamlayan İBB Gençlik Meclisi, yıl boyunca düzenleyeceği farklı eğitim programları ve etkinliklerle İstanbul gençliğinin hizmetinde olmaya devam edecek.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2016, 11:36:00 Gönderen: joyucel »
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.