Gönderen Konu: 5. Geleneksel Paylaş Kazan Kampanyamızın Kazananları Belli Oldu  (Okunma sayısı 3712 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Bu yıl 5.'sini düzenlediğimiz Paylaş Kazan kampanyamızın kazananları belli oldu.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kazananlar:
Ready2Die
memosami
rahatadami
ozcartman
sanko86
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
tebrikler
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı ofluheal

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • OfluHeal
Yanlız Sayın Admin,ozcartman.sanko86,Ready2Die,rahatadami kullanıcıları Kampanya kurallarınızdaki '*Paylaştığınız kampanyanın konusunun başlığına kampanya bitiş tarihini yazmanız gerekmektedir'.Kuralını
uygulamamış nasıl hediye kazandılar?.Ben tüm kampanya başlıklarına kampanya bitiş tarihilerini yazmıştım.

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
şanslı arkadaşlar tebrikler

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Yanlız Sayın Admin,ozcartman.sanko86,Ready2Die,rahatadami kullanıcıları Kampanya kurallarınızdaki '*Paylaştığınız kampanyanın konusunun başlığına kampanya bitiş tarihini yazmanız gerekmektedir'.Kuralını
uygulamamış nasıl hediye kazandılar?.Ben tüm kampanya başlıklarına kampanya bitiş tarihilerini yazmıştım.

Bir çok üye foruma ve üyelerine fayda sağlayabilmek ve hediye kazandırmak için kısıt zamanlarından fedakarlık edip konu açıyor. Forum yönetimi de belli dönemlerde böyle çekilişler yapıyor.Üyeler böylelikle hem daha istekli oluyor hemde hiç bir karşılık beklemezken emeklerinin bir nebze karşılığını alıyor.Şimdi sadece bu çekiliş için konu açmış gibi bir izlenim oluşturuyorsunuz. Hediye olan kupa için olmadık bir nedenle forum yönetimini suçlamaya çalışıyorsunuz.Kaldı ki forum yönetimi istediği gibi yarışma kurallarını revize edebilir. Sonuç olarak hediye sizin için bu kadar önemliyse ben size hakkımı devredebilirim.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı ofluheal

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • OfluHeal

Bir çok üye foruma ve üyelerine fayda sağlayabilmek ve hediye kazandırmak için kısıt zamanlarından fedakarlık edip konu açıyor. Forum yönetimi de belli dönemlerde böyle çekilişler yapıyor.Üyeler böylelikle hem daha istekli oluyor hemde hiç bir karşılık beklemezken emeklerinin bir nebze karşılığını alıyor.Şimdi sadece bu çekiliş için konu açmış gibi bir izlenim oluşturuyorsunuz. Hediye olan kupa için olmadık bir nedenle forum yönetimini suçlamaya çalışıyorsunuz.Kaldı ki forum yönetimi istediği gibi yarışma kurallarını revize edebilir. Sonuç olarak hediye sizin için bu kadar önemliyse ben size hakkımı devredebilirim.
Söylediğiniz gibi forum yönetimi kuralları revize edebilir ve forum yönetimini suçlamaya çalışmıyorum.Ben sadece,koyulan kurallara uyulmasını istiyordum.Cevabınız için Teşkkürler.Kazanan Arkadaşlara Tebrikler.

ozcartman

• Ziyaretçi

burada amaç foruma katkıda bulunmak. ben bu çekiliş yokken de aynı yoğunlukta kampanya paylaşmak için elimden geleni yapıyorum. eğer sorun bitiş tarihini yazmamak ise çekiliş tekrarlanabilir itiraz etmem. çekilişi kazandım diye daha fazlasını yapmayacağım gibi, kazanamadım diye ya da çekiliş yok diye daha azını da yapmam.

Çevrimdışı Ozgurky

• Usta Kampanyacı
Kazananlara tebrikler, foruma katkı sağlayan isimler kazanmış.
Hayat, biz başka şeyler planlamakla meşgulken olagelen şeylerdir.

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
tebrikler arkadaşlar....

Çevrimdışı kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
rahatadamı nickli şahıs aynı ajansın tüm çekilişlerini sildi süpürdü diazem hanım onu savundu fotomania ile benide engellemişlerdi twitter facebook burdada kazanıyorsa tanıyorlar birbirlerini ayıp ayıp sizki ustasınız bu işlerde rahatadamı ekipten sanırım dahada bi şey demiyorum hayırlı ugurlu olsun