Gönderen Konu: #GelininArzusuArzum  (Okunma sayısı 848 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
#GelininArzusuArzum
« : 27 Ağustos 2015, 09:17:15 »
Arzum, çeyiz hazırlığında olan gelin adayları için #GelininArzusuArzum hashtagi ile Instagram'da yepyeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Bu kampanyayla her hafta çekilişle belirlenen 2 şanslı katılımcı, dilediği Arzum ürününü kazanma şansı yakalıyor. Katılım için mutfağınızda Arzum ürününü yerleştirmek istediğiniz yerin fotoğrafını, ürünün ismi ile beraber yazarak #GelininArzusuArzum hashtag'i ile Instagram'da paylaşmanız yeterli oluyor.
Küçük ev aletleri sektörünün lider markası Arzum, çeyiz hazırlığında olan gelin adayları için Instagram'da yepyeni bir kampanyayı hayata geçirdi. #GelininArzusuArzum hashtagi ile devam eden kampanya kapsamında, her hafta çekilişle belirlenen 2 şanslı katılımcı dilediği Arzum ürününü kazanma şansı yakalıyor. Katılım için mutfağınızda Arzum ürününü yerleştirmek istediğiniz yerin fotoğrafını, ürünün ismini de yazarak #GelininArzusuArzum hashtag'i ile Instagram'da paylaşmanız yeterli oluyor.
Kampanya, yeni ev kuran çiftler ve  çeyiz hazırlığındaki gelin adaylarının yanı sıra yeni evli çiftlere ne hediye götürsem diye düşünenlere de keyifli bir alternatif sunuyor. Arzum’un, pişirmeden, içecek hazırlamaya; temizlikten kişisel bakıma kadar 8 farklı kategoride 250’den fazla küçük ev aleti seçeneği bulunuyor. Her gelinin arzusu Arzum'lar, birbirinden farklı ürün seçenekleriyle sosyal medya hesaplarında sizleri bekliyor.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Ynt: #GelininArzusuArzum
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2015, 20:17:54 »
İlk haftanın şanslı yeni gelinleri belli oldu! Yeni evinin eksiklerini Arzum ile tamamlayacak takipçilerimiz @nurselss ve @masumkedicik'i tebrik ederiz. Adres ve iletişim bilgilerinizi DM ile bekliyoruz. Siz de düğün fotoğraflarınızı #GelininArzusuArzum hashtag'i ile paylaşın, her hafta istediği Arzum ürününü kazanacak 2 kişiden biri siz olun! #GelininArzusuArzum

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ