Gönderen Konu: Migros money puanlarım çalınmış  (Okunma sayısı 1858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sarılacivert

• Acemi Kampanyacı
  • **
Migros money puanlarım çalınmış
« : 23 Temmuz 2015, 11:21:44 »
toplamda 45 Money puanım vardı...son 3 günde farklı tarihlerde yapılan iki alışverişle 20 Money puanım çalındı..niye çalındı diyorum..çünkü son iki yapılan alışverişin listesine baktığımda sigara çakmak araba parfümü alınmış...sigara kullanmam  araba da yok zaten o günler o Migros şubesine hiç gitmedim....kasada kasiyere Money card yerine cep numaramı söylemem en büyük hatam oldu...cep numaramı not etmiş ve 2 kez Money puanlarımdan toplam 20 Money kullanmış(20 tl)...hemen moneyclub çağrı merkezini aradım...bu durum sizin sorumluluğunuzdadır dediler..en azından kullanılan telefona bankalardaki gibi tek kullanımlık şifre gönderemez misiniz dedim...şuan için mümkün değil dediler...

şimdi ben hangi Migros şubesinden alışveriş yapıldığını ve ne alındığını biliyorum...o markete gidip fiş numarasından  hangi kasiyerin yaptığı illaki bulunur...ama o kasiyerin işiyle ilgili kötü bişey yaşamasını istemem..

sadece size uyarı..kasada cep numaranızı vermeyin...mümkünse kartı taşımaya bakın...çünkü sizin cep numaranızı biri not edip sonra kendi için kullanabilir..herhengibir güvenlik önlemi malesef yok     

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Migros money puanlarım çalınmış
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2015, 11:29:09 »
Cep numarasıyla money kullanmak istediğinizde cebe mesaj geliyor. Ek kartınız filan mı vardı acaba kayıp

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2015, 11:33:30 »
10 money ve üstü kullanımda cebe mesaj gelmesi zorunlu
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2015, 11:36:08 »
ben puan kullanımını kartla sadece sağlandığını sanıyordum kartsız işlemde puan kullanılıyormuydu?
çok geçmiş olsun yapılabilicek belki bişey vardır
şubeyi madem gördünüz gidip bide müdürle görüşseniz
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2015, 11:39:28 »
kartlarınızın şifresi 123456 mı?

Çevrimdışı sarılacivert

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2015, 12:26:27 »
Herhangibir ek kartim yok..bana sms mesajda gelmedi..zaten yapılan alışverişlerin ilki 9.95 TL'lik diğeri 9.90 TL'lik ..yani 10 tl nin altına sms gönderilmedigini bilen biri kullanmış..bende bugün kalan 25 money puanımi kullanmak durumunda kaldım. .o zaman bana sms geldi...
Yapılan alışverişlerinizi sizde görebilirsiniz ..internetten money club kart sitesine girip kaydettirin kartınızı..orda son harcamalar diye bir bölüm var ordan gözüküyor yapılan alışverişleriniz
şubeye gidip gitmemede kararsızim..en azından artık kullanacağı bir money yok.insallah ordan anlarda bir daha yapmaz
şifrem tabiki 123456 değil...zaten şifreli bir olay yok...alışverişte şifre kullanmiyorsunuz sadece internette siteye kayıt olurken kendiniz şifre olusturuyorsunuz

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2015, 12:49:34 »
10 tl altı olayını bilmiyordum. Çok saçma o zaman. Herkes herkesin puanlarını kullanabilir parça parça

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2015, 14:56:09 »
migros uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde en son nerelerden ne kadarlık alışveriş yapıldığını görebiliyorsunuz
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2015, 15:16:35 »
geçmiş olsun :(
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2015, 15:18:16 »
Alenen hırsızlık bu bence hakkınızı arayın,belki başkalarının hesabınıda kullanıyordur bu kişi.