Gönderen Konu: çok önemli  (Okunma sayısı 1425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcartman

• Ziyaretçi
çok önemli
« : 01 Ekim 2016, 18:04:38 »
Arkadaşlar GETİR uygulamasını indirip mama göndere basarsanız sizin adınıza mama gönderiliyor barınaklara. Bir canlının karnını doyurmak ve bunu ücretsiz bir şekilde yapabilmek çok önemli olduğu için ve maalesef konu başlığına barınağa bağış yazsaydım bakan sayısı yarı yarıya azalacağı için konuyu bu başlıkla açtım. hani yalan da değil bence çok önemli :)
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2016, 20:39:25 Gönderen: ozcartman »

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: çok önemli
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2016, 18:13:26 »
Uygulamaya girin, açılır pencerede mama gönder kısmı çıkıyor, basın, duyarlılığınız için teşekkürler yazıyor. Alışveriş şartı yok arkadaşlar.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2016, 18:41:25 »
O zaman istanbul dışındakiler de yapamaz mi? Yine istanbul daki barınakları gitsin.
Kısmette varsa olur...

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2016, 18:43:02 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
O zaman istanbul dışındakiler de yapamaz mi? Yine istanbul daki barınakları gitsin.

müşteri hizmetlerine sordum olmaz dedi çünkü konumdan dolayı sipariş ekranı açılmıyor

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2016, 18:52:33 »

müşteri hizmetlerine sordum olmaz dedi çünkü konumdan dolayı sipariş ekranı açılmıyor

Ben az önce facebook ile bağlanarak üye oldum. Adres eklemeden menüden 'mama gönder ' in tıkladım. 'Duyarlılığınız için teşekkürler ' yazdı  ;)
Kısmette varsa olur...

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2016, 18:59:05 »

Ben az önce facebook ile bağlanarak üye oldum. Adres eklemeden menüden 'mama gönder ' in tıkladım. 'Duyarlılığınız için teşekkürler ' yazdı  ;)

oluyorsa hemen değiştireyim konunun içeriğini ama bana çağrı merkezi olmaz dedi ben de ondan öyle yazdım

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2016, 02:00:18 »
İstanbul dışı oluyorsa süper olur
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2016, 20:58:31 »
İstanbul dışı oluyorsa süper olur

oluyormuş denedi bir çok arkadaş :)

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 03 Ekim 2016, 00:42:28 »
Süperrr ozamn  ben de denirim bakalım  :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu