Gönderen Konu: Paramıyonetebiliyorum.net  (Okunma sayısı 13751 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
Paramıyonetebiliyorum.net
« : 05 Ocak 2015, 18:50:37 »
Kampanya 5 Ocak 2015 – 31 Ocak 2015 (5 Ocak ve 31 Ocak 2015 günleri de dahil olmak üzere) tarihleri arasında Visa Europe Services Inc. (“VISA”) tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında, Visa tarafından desteklenen Paramı Yönetebiliyorum internet sitesine (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ücretsiz olarak giriş yaparak, ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu numaraları, e-mail bilgileri ve iş durumları ile eksiksiz kayıt yaptıran katılımcılar kampanyaya katılabilecektir. Kişisel verilerin korunması hakkında tüm sorumluluk VISA’da olup, ihlal halinde Teknosa’nın herhangi sorumluluğu doğmayacaktır.
Katılımcı yukarıdaki bilgilerin kampanya ve tanıtım amaçlarıyla sınırlı olmak üzere Visa tarafından süresiz olarak ve her şekilde kullanılmasına izin vermektedir. Ancak katılımcı istediği zaman bilgilerinin silinmesini ve bir daha kullanılmamasını Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine göndereceği e-posta ile talep edebilir.
Kampanya kapsamında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine kayıt yaptırdıktan sonra 5 Ocak 2015 saat 12.00 ile 31 Ocak 2015 saat 17.00 arasında, 5 bölümden oluşan “Online Egitim”i alan ve bu eğitim sonunda yer alan testi başarı ile tamamlayan ilk 1.000 katılımcı, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden online olarak yapılacak alışverişlerinde ve Teknosa mağazalarından yapılacak alışverişlerde kullanılmak üzere özel üretilmiş 50 TL değerinde Teknosa hediye çeki kodu kazanacaktır.
Online eğitimin sonunda yer alan testte başarılı olmak için 20 sorudan en az 17’sine, yani soruların %85’ine doğru cevap verilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılımı ücretsizdir. Standart internet bağlantısı yarışmaya katılmak için yeterlidir, yerel internet bağlantısı haricinde kayıt sırasında katılımcıya herhangi bir ücret yüklenmeyecektir.
Ödüle hak kazanan katılımcıların isimleri, 20 Şubat 2015 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde duyurulacaktır. Kampanya ödülü olan Teknosa SMS Çeki kodları, kazanan katılımcıların kampanyaya kayıt olurken belirttikleri cep telefonu numaralarına 2 Mart 2015 tarihinden itibaren SMS kodu olarak Visa / Paramı Yönetebiliyorum tarafından gönderilecektir. Katılımcılar kampanyaya kayıt olurken belirttikleri cep telefonu numaralarının yanlış olması, bu numaralarda herhangi bir iptal veya değişiklik olması halinde herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Katılımcıların kampanyaya kayıt olurken 3. kişilere ait cep telefonu numarası bildirmeleri ve bu 3. Kişinin cep telefonu numarasına gelen kodu kullanarak kampanya kapsamında alışveriş yapması halinde herhangi bir hak ve alacak talep ve iddia edemeyeceklerdir.
SMS ile cep telefonlarına ulaşamadığımız katılımcıların yerine siteye giriş ve “Online Eğitim”i başarıyla tamamlama sırasına göre belirlenmiş 250 kişiden oluşan yedek kazananlar listesindeki katılımcılara, cep telefonlarına SMS kodu gönderilmesi sureti ile, 50 TL değerinde Teknosa SMS Çeki 16 Mart 2015 tarihinden itibaren Visa / Paramı Yönetebiliyorum tarafından gönderilecektir.
Kampanya ödülü olan 50 TL değerinde Teknosa SMS çeki kodu, 2 Mart 2015 (saat: 14:00) – 31 Aralık 2015 (saat: 17:00) tarihleri arasında, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden online olarak yapılacak alışverişlerde ve Teknosa mağazalarından yapılacak alışverilerde 50 TL değerinde indirim olarak kullanılabilecektir.
Bir kişi kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz, birden fazla indirim kodu kullanamaz.
Kampanyaya bir IP üzerinden, yalnızca bir kez katılım sağlanabilir. Kampanya süresince aynı IP üzerinden yapılan diğer başvurular kabul edilmeyecektir.
31 Aralık 2015 tarihinden itibariyle kullanılmayan çekler kullanıma kapatılacak ve tekrar aktif hale getirilmeyecektir
Bir kullanıcı kampanya indiriminden yalnızca bir kez faydalanabilir.
Teknosa SMS Çeki:
- Tüm kampanya ve indirimlerde geçerlidir.
- Bu çekler sadece Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş mağazalarında (“Teknosa”) ve teknosa.com’da kullanılabilir.
- Shop-in-shop mağazalarımızda ve Teknosa içerisindeki Shop-in-shop mağazalarında kullanılamaz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
Ynt: Paramıyonetebiliyorum.net
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2015, 20:35:44 »
forumdonanımhaber'de 2900 kişi okumuş yedirtmezler

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2015, 20:52:42 »
1-süresiz olması
2- bütçe yapmak
3- 2
4- Harcamaları azaltarak ya da gelirini artırarak bütçende yer açmalısın
5- Harcarken tasarruflu olmaktır
6- Harcamaların hepsini not almak
7- Harcama yapmadan önce gelirin belli bir oranı birikime ayrılır
8- En az yüzde 10’u
9-   Üç aylık gelirin kadar
10- Bilmediğin yatırım aracına paranı yatırma
11- Yatırımımızı riskli, orta riskli ve risksiz olarak 3’e ayırarak planlamalıyız
12- Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)
13-  Maaşlı çalışanlar brüt maaş üzerinden prim öder, vergi avantajı vardır
14- Borçlanırken kuru düşük olan para cinsini tercih etmelisin
15- Kredi kartından nakit çekmek
16- Kısa süreli acil nakit ihtiyacını karşılamak
17- Kalan borç üzerinden faiz ödenir
18- Yasal bir zorunluluktur
19- Bir sene içinde 3 kez dönem borcunun yarısından azını ödersen
20- Kredi kartını veren banka

%90 başarı oranı çıkıyor.

sorular farklı gelebilir herkese bol şans

Çevrimdışı nehir_1

• Usta Kampanyacı
  • Bir nefes deniz....
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2015, 21:13:03 »
     altın kural

her ay gelirinden az para harcaman

bu cevapla 95 oluyor
@sheymcan

Çevrimdışı karizmamb

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2015, 22:26:22 »
şansımı denedim bakalım. nasip artık. banada tam bi teknosa çeki lazımdı.

Çevrimdışı gulchinn

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2015, 22:42:53 »
nereden kayıt olunduğunu bulamıyorum  >:(

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2015, 23:12:20 »
şansımı denedim bakalım. nasip artık. banada tam bi teknosa çeki lazımdı.
Önemli değil o zaman  ;)

Çevrimdışı gavur666

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2015, 00:06:32 »
birden fazla katılım olmuyor neden? :'(

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2015, 09:15:01 »
birden fazla katılım olmuyor neden? :'(

Kampanyaya bir IP üzerinden, yalnızca bir kez katılım sağlanabilir. Kampanya süresince aynı IP üzerinden yapılan diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

Bundan olmasın :)

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 20 Şubat 2015, 12:04:10 »
Ödüle hak kazanan katılımcıların isimleri, 20 Şubat 2015 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde duyurulacaktır. Kampanya ödülü olan Teknosa SMS Çeki kodları, kazanan katılımcıların kampanyaya kayıt olurken belirttikleri cep telefonu numaralarına 2 Mart 2015 tarihinden itibaren SMS kodu olarak Visa / Paramı Yönetebiliyorum tarafından gönderilecektir. Katılımcılar kampanyaya kayıt olurken belirttikleri cep telefonu numaralarının yanlış olması, bu numaralarda herhangi bir iptal veya değişiklik olması halinde herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.