Gönderen Konu: Manchester City-Arsenal Maçına Gidiyoruz!  (Okunma sayısı 977 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Manchester City-Arsenal Maçına Gidiyoruz!
« : 10 Aralık 2014, 16:21:01 »
#HepBeraber İngiltere'de futbol dolu bir haftasonu yaşamaya var mısın?
Sen de Twitter, Instagram ve Facebook'ta maça gitmeyi istediğin arkadaşını etiketleyerek unutulmaz bir tribün anını #HepBeraber etiketiyle paylaş, HighFive Travel sponsorluğunda Engin Kehale ve Pınar Bekbölet ile 18 Ocak'taki Manchester City - Arsenal maçını tribünden izleme şansını kazan!

Tur Programı

17 Ocak Cumartesi; Manchester’dayız. FourFourTwo’nun özel rehberliğiyle programımız başlıyor. İlk durağımız Ulusal Futbol Müzesi. Tarih, sanat, efsaneler, teknoloji… Hepsi bu müzede futbolla buluşuyor. Burası bildiğiniz müzelerden çok farklı. Müze gezisinin ardından “Düşler Sahnesi”ne hareket ediyoruz. Kırmızı Şeytanların 100 yıllık mabedi Old Trafford’ta tarihi bir yolculuk yapıyoruz. Akşam yemeğinde ise Manchester United’ın efsane oyuncusu Rio Ferdinand’ın restoranındayız.

· 18 Ocak Pazar. Maça Manchesterlı taraftarların gözde mekanı Mary D’s Pub’ta ısınıyoruz. Manchester City marşlarıyla maça hazırlanıyoruz. Saat 16.00’da maç başlıyor. Manchester’ın son şampiyonu Mesut Özil’li, Alexis Sanchez’li Arsenal’i ağırlıyor. Maçın ardından hep beraber akşam yemeğiyle günü sonlandırıyoruz. Pazartesi şehir gezisinin ardından öğlen saatlerinde İstanbul’a dönüyoruz.

Bu kampanya Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş tarafından MPİ’nin 24.11.2014 tarih ve 52739871-255.05.02/3695-9181 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı fatih01

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Manchester City-Arsenal Maçına Gidiyoruz!
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2014, 11:41:29 »
Sonucu belli bir maç ne kadar heyecanlı olabilir ki (: Ama tur olarak düşünüldüğünde güzel bir fırsat

Çevrimdışı menfo

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Dolgu Topuklu Ayakkabı
Ynt: Manchester City-Arsenal Maçına Gidiyoruz!
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2014, 10:22:57 »
İçinde Drogba olan bir takımın maçını tabii ki tercih ederdik; ama bu maç ta şahane; ben katılırım valla; bütün emeği geçenleri öpüyorum  :-*  İngiltere'de görüşürüz.
İstikbal Göklerdedir.