Gönderen Konu: Maggi Türkiye  (Okunma sayısı 1426 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Optimus Prime

• Usta Kampanyacı
Maggi Türkiye
« : 27 Haziran 2014, 16:26:47 »
Maggi Türkiye

‪#‎RamazanSofram‬ Instagram yarışmamız başlıyor!
İftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #Ramazansofram hashtagi ile Instagram'da paylaşın, her gün seçilen 10 şanslı kişiden biri olarak Maggi'den Ramazan Sepeti kazanın.
Fotoğrafınızı paylaşırken Maggi Instagram hesabımızı mention'lamayı unutmayın!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

perishan

• Ziyaretçi
Ynt: Maggi Türkiye
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2014, 21:49:45 »
#RamazanSofram Instagram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 1.gün talihlilerimiz;
@ayselozubek
@karizma_b
@enveregerdem
@esrahaykir
@ozumbery
@donmez61
@asciniz
@ecosima
@karatas_ozlem
@srtn78
Tebrikler
Yarışmamız Ramazan boyunca devam ediyor. Katılmak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek Instagram'da paylaşmayı unutmayın.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2014, 16:24:28 »
İşte #RamazanSofram Instagram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 2.gün talihlilerimiz; @hiilaaldemirci @arslansev @affantugba @eminegenc1 @ynrvc @nourjann55 @muhendis_hanim @behrem06 @idill_melike_ @mutfaginbuyusu Tebrikler 👏 Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı unutmayın.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

#RamazanSofram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 3.gün talihlilerimizi tebrik ediyoruz. ☺ @neslihankaba @prh_clh @emreserifeezin @behiyecvn @nur45e @adile06 @mutluperii @ayazz82 @nazli_2014 @nilgun27 Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı unutmayın.

#RamazanSofram yarışmamıza katılarak @maggiturkiye'den Ramazan sepeti kazanan 4.gün talihlilerimiz @doganinbestesi @gulundunyasi @biyolog26 @yerginemir @berilin_mutfagi @krnarzu @gizser @erdogannanka @emelinprofili @gonul_ala Tebrikler 👏 Yarışmamız Ramazan boyunca devam ediyor. Katılmak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takibe almayı unutmayın.

İşte #RamazanSofram Instagram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 5.gün talihlilerimiz; @ayselbsl @yebe67 @berenzena @gulpembe18 @merved13 @77pelin @oykumoz @dalgic_onur @enedefdem @secilguzell Tebrikler 👏 Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takip etmeyi unutmayın.

#RamazanSofram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 6.gün talihlilerimizi tebrik ediyoruz. @dnzgallows @sibelert @ztanke @ucancicek @musul_aysel @berenzena @nilpapatya26 @arzumm24 @eliftlsrn @duygukarakass Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takip etmeyi unutmayın.

#RamazanSofram yarışmamıza katılarak @maggiturkiye'den Ramazan sepeti kazanan 7.gün talihlilerimiz @adimadimmutfak @haticetokmak73 @aysegulgurpnar @bedriye73 @elif2809 @pnar_korkmaz @zelihapektas @haticebayram2627 @iremvearas @serpilaslanbercinli Tebrikler 👏Yarışmamız Ramazan boyunca devam ediyor. Katılmak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takibe almayı unutmayın.

İşte #RamazanSofram Instagram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 8.gün talihlilerimiz; @ssimgedogan @hakanabayli82 @cananekrem @meltemabdullah @sedefkaraesmer @ardasugar @saniyedur @nevinok @guzelsev @perishan34 Tebrikler 👏 Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takip etmeyi unutmayın.

#RamazanSofram yarışmamızın 9. Gün kazananları belli oldu! İşte MAGGI'den Ramazan sepeti kazananlar: @perishan34 @cansm09 @saniyetanyeri @mimozamm @demetturkoglu @pinhanpinhan @efsan77 @aydemelis @sevimgilik @ilknur_2013 @cnnevin 👏🎁 Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı unutmayın!

RamazanSofram yarışmamızda 10. günü bitirdik 😄 İşte 10. Günün şanslı kazananları: 👏 @semraaltindis @aysegulsaricam @haticedengul @suzanugurr @zeyaman @nilloski @eser_brmr @zeynozi @lrznkrbyr @mothermotherr 🎁 Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve hesabımızı takibe almayı unutmayın! NOT: Kazanan isimler günlük paylaşımlara göre belirlenmekte ve gizli hesaplardaki paylaşımlar görüntülenemediği için yarışmamıza dahil olamamaktadır.
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2014, 16:26:53 »
#RamazanSofram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 11.gün talihlilerimizi tebrik ediyoruz. 👏🎁 @fatmabirisik @ilkanguler @tastekinumit @eysmers @nurmollaa @akincihacer @aysdemir94 @stamera @nazangkc @rey_altan Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takip etmeyi unutmayın.

#RamazanSofram yarışmamızın 12. Gün kazananları belli oldu! İşte kazananlar: @birsennnnnnnn @cagrimo35 @m_atay_kuk @mellody87 @inci9 @umutildeniz.onder @aysnrkc61 @fbhurnaz @*_***** @anvil33 Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşın!

#RamazanSofram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 13. Gün talihlilerimizi tebrik ediyoruz. @elifkmv @jloveangell @vivasevgi @mistikkedi @meleksianne @candan_acar @edadnmez @sevil_cen @merve16cerci @sevanil_as Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takip etmeyi unutmayın.

Enfes sofralarınızın fotoğraflarını paylaştığınız #RamazanSofram yarışmamızın kazananlarını tebrik ediyoruz. 14. Günün şanslı talihlileri burada: @defnetriko @ummukor @arzummm86 @arzuakdag @aliaygul85 @gulyaz_guven @beautyiconss @miracle_girl_11 @esmerzeyno @burcin_peker Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşın!

Enfes sofralarınızın fotoğraflarını paylaştığınız #RamazanSofram yarışmamızın kazananlarını tebrik ediyoruz. 15. Günün şanslı talihlileri burada: @arzukoc_ @gamzem89 @bimmbambomm @nurtenuzndrdu @cengiz_kemal @turkuazsu1 @satiisebes @maximinks @impossiblegirl4 @sweetytubby Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşın! İletişim bilgilerinizi kullanıcı adınızla beraber Facebook'tan mesaj ile göndermeyi unutmayın!

#RamazanSofram yarışmamıza katılarak @maggiturkiye'den Ramazan sepeti kazanan 16. Gün talihlilerimiz: @sabrih34 @ufuksaricam @haticebaloglu1952 @__timsah__ @cipot123 @poturcek @ocetins @bayan_noel @pelinel @sevcansntrk Tebrikler! Yarışmamız Ramazan boyunca devam ediyor. Katılmak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takibe almayı unutmayın!

#RamazanSofram yarışmamızda 17. Günü bitirdik :) İşte 17. Günün şanslı kazananları: @yecup @dnz_pak @senaninbabasi78 @smya_smya @pamukseker456 @balbocuu72 @bukettguzel @reykaers @muhotik @aslkalkan Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşın!
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2014, 17:23:29 »
hiç öyle fotoğraflanacak güzellikte sofra kurmuyoruz ki biz, doğal günlük sofra.. katılamıyorum da o yüzden:)

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #5 : 15 Temmuz 2014, 17:38:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
hiç öyle fotoğraflanacak güzellikte sofra kurmuyoruz ki biz, doğal günlük sofra.. katılamıyorum da o yüzden:)

Güzelliği değil birlikteliği önemli olan.. Bence katılmalısın.. Bir pide olsa sofranda etrafında birliktelik varsa gerisi yalan.. ;)

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #6 : 15 Temmuz 2014, 19:04:27 »
bir sürü resim attım ama bos begenmedıler benımkılerı galiba
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2014, 18:24:26 »
Enfes sofralarınızın fotoğraflarını paylaştığınız #RamazanSofram yarışmamızın kazananlarını tebrik ediyoruz. 18. Günün şanslı talihlileri burada: @dmrf_dfng @kkirmizibiberr @sosyalekuriler @pinkgirll35 @edidir @ngundogan1 @buketates @c3mr3g @emiliyasin @sadumanaydin Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşın! İletişim bilgilerinizi kullanıcı adınızla beraber Facebook'tan ya da Instagram'dan mesaj ile göndermeyi unutmayın!

#RamazanSofram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 19. Gün talihlilerimizi tebrik ediyoruz. @bartin73 @ugurnihalclk @nuurrrdan @niyall33 @dry_pak @eylulpinari @cicikanx @geceninyarisi @cydozturk @seyran.glbhr Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı unutmayın!

#RamazanSofram yarışmamızın 20. Gün kazananları belli oldu! İşte kazananlar: @ahmetcan_5605 @sersemkertenkele @osecmu @filiz_57 @nefguner @gulaltun28 @marmeida39 @azimerz @bsavasaslan @tarantulanska Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşın!

İşte #RamazanSofram yarışmamızın 21. Gün şanslı kazananları: @palmeraa26 @__nilu___ @guzens @bayancreative @nursenkrnlk @emirinbabasi @slaozturk @okyanus25 @nilqunnn @zmsert Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve hesabımızı takibe almayı unutmayın!

#RamazanSofram yarışmamıza katılarak MAGGI'den Ramazan sepeti kazanan 22. gün talihlilerimizi tebrik ediyoruz. @baykussh @glcoz @nuraymollaa @sedefruzgar @baris_nizam @pastalin @demirors1907 @fatmalisenol @esma_yilmazz34 @gulaynanka Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takip etmeyi unutmayın.

Leziz sofralarınızın fotoğraflarını paylaştığınız #RamazanSofram yarışmamızın kazananlarını tebrik ediyoruz. 23. Günün şanslı talihlileri burada: @guzelgozde @egzantriktospa @dudukaran @mine.93.06 @medha33 @hasanaktekin67 @kahvefil @fasrc @cemilesaban @umay_lina Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak için iftar ve sahur sofralarınızın fotoğrafını #RamazanSofram hashtagi ile @maggiturkiye hesabını mention ederek paylaşmayı ve takip etmeyi unutmayın.