Gönderen Konu: Ücretsiz Zorunlu Deprem Sigortası Kazanma Şansı  (Okunma sayısı 1150 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmet.dara

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ücretsiz Zorunlu Deprem Sigortası Kazanma Şansı
« : 26 Şubat 2014, 00:50:54 »
Kampanyada ankete katılan her 100. kişiye ücretsiz zorunlu deprem sigortası veriliyor.

Kuralları gözden kaçırmayın. Ev sahibinin ankete katılması gerekiyor.
Bir de benden size ipucu 30 yaş üstü olmanız gerekiyor ankete katılabilmeniz için  ;)

Link gönderemiyormuşum henüz. Onun için Google'da benderimki dask kampanyası diye aratmanız gerekecek. Twitter veya Facebook hesaplarından sonuç geliyor. Ordaki linke tıklayarak sitedeki kampanya bilgi sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ya da doğrudan Facebook'a gidip "ben derim ki" diye aratıp sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

Hadi ilk paylaşımım hayırlı olsun. Çok kazanalım hep beraber  ;D

Çevrimdışı betush

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Ücretsiz Zorunlu Deprem Sigortası Kazanma Şansı
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2014, 11:04:23 »
öncelikle hoşgeldiniz. paylaşım için de teşekkürler ben bu ilk çıktığında kazanmıştım arayıp bilgi almışlardı ne geln var ne giden. var mı eline sigortası ulaşan
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   izlemeye alır mısınız?

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2014, 02:12:24 »
Üye oldum babam adına ama anket gelmedi.

Çevrimdışı ahmet.dara

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2014, 14:44:41 »
Üye olunca anketleri otomatik olarak gönderiyorlar aslında. Siteye giriş yapınca katılabileceğin anketleri kontrol ettn mi?
« Son Düzenleme: 02 Mart 2014, 15:10:38 Gönderen: ahmet.dara »

Çevrimdışı ahmet.dara

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2014, 15:09:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
öncelikle hoşgeldiniz. paylaşım için de teşekkürler ben bu ilk çıktığında kazanmıştım arayıp bilgi almışlardı ne geln var ne giden. var mı eline sigortası ulaşan

bu kampanyadan mı kazanmıştın? ben bu siteyi birkaç senedir takip ediyorum. bu tarz kampanyaları daha yeni başlattılar. bir sorun yaşadıysan siteden onlara yaz derim. genelde hızlı dönüş yapıyorlar. ben de yardımcı olmak isterim ama ne kadar olabilirim bilmiyorum  ::)