Gönderen Konu: Ekol  (Okunma sayısı 797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Ekol
« : 16 Ocak 2014, 10:52:51 »
Stilinize güveniyor musunuz? Bizimle fotoğrafınızı paylaşın 50 TL'lik #indirim çeki kazanacak şanslı kişi olun: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ekol #BenimModam Instagram Yarışması
13 Ocak 2014, 14:59

#BenimModam Instagram Yarışması Katılım Koşulları

Kullanıcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindebulunan Ekol Instagram hesabını takip ederek yarışmaya katılabilirler.

Yarışma Katılım Şartları:

1.    Katılımcıların yarışmayı kazanabilmesiiçin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresini takip etmelerigerekmektedir.

2.    Yarışma 13.01.2014 ve 20.01.2014 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu tarihten sonra gelen fotoğraflaryarışmaya katılmaya hak kazanamazlar.

3.    Yarışmaya katılanlar, kendi stillerini yansıtan fotoğraflarını belirlenen tarihler arasında Instagram'da  #Moda #BenimModam#EkolOnline hashtagleri ile @ekolonline’ı mentionlayarak yüklemiş olmalarıgerekmektedir.  Bu şekilde kullanılmayan fotoğraflar yarışma dışıkalacaktır.

4.    Jüri tarafından en çok beğenilen 3fotoğrafın sahibi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde geçerli olacak  50 TL'lik indirim çekikazanacaktır.

5.  #Moda #BenimModam #EkolOnline hashtaglerinin tümününolduğu fotoğraflar dikkate alınacaktır. Harf hatası içeren hashtaglar sistemedüşmeyeceği için jüri tarafından oylanmayacaktır.

15.  Kullanılan fotoğraflar kişi tarafından çekilmelidir.Her hangi bir internet ortamından alınarak kullanılan fotoğraflar geçersizsayılır.

16.  Kazanan kişiler 21.01.2014 tarihinde Ekol'ünInstagram, Facebook ve Twitter hesapları üzerinden açıklanacaktır.

17.  Kazanan kişilerin, ad-soyad ve telefon numarasıbilgilerini en geç 24.01.2014 saat 17:00’ye kadar Ekol Facebook ya da Instagram adresine mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir.  Bu tarihten sonra gelenmesajlar dikkate alınmayacaktır.

18.  Her katılımcı en fazla bir kez hediye kazanma hakkınasahiptir.

19. Yarışmayı kazanan katılımcı bu hakkın para olarakkarşılığı talep edemez.

20. Ekol kullanıcılar tarafından gelen fotoğrafları kendi sosyalmedya sayfalarında yayınlama hakkına sahiptir.

21. 50 TL'lik indirim kuponları Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'da yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

22. Kuponlar 25 Şubat 2014'e kadar geçerlidir.

23.  Kupon/İndirim Çeki tek kullanımlık ve kişiye özeldir, devredilemez.

24. Kuponlar sadece Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'da geçerlidir.

25. Farklı markalarla yapılan kombinlerde diğer markalarınlogolarının ya da isimlerinin görünmemesi zorunludur. Aksi halde katılımcılarkazanmaya hak kazanamazlar.

26. Juri tarafından en beğenilen stiller Ekol Pinterestsayfasında yayınlanacaktır.

27. Fotoğraflarınızın görünmesi için hesabınızın korumasızolması gerekmektedir.

28. Ekol dilediği zaman yarışmayı durdurma ve değiştirmehakkına sahiptir.

29. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyupanlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2014, 11:44:10 Gönderen: davidof »
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Ynt: Ekol
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2014, 02:21:39 »
Instagram yarışmamızın kazananları belli oldu!  Kazanan kişilerin, ad-soyad ve telefon numarası bilgilerini en geç 24.01.2014 saat 17:00’ye kadar Ekol Facebook ya da Instagram adresine mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir.

upset1985
life_chocotech
cagla_li
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ