Gönderen Konu: Cacharel Türkiye  (Okunma sayısı 11022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blackswan

• Yeni Kampanyacı
  • *
Cacharel Türkiye
« : 24 Aralık 2013, 14:49:30 »
Cacharel Traveler’Style ile Amsterdam’ı yakından tanımaya ve yeniden keşfetmeye var mısınız? Peki bir şehri adım adım keşfederken Cacharel’den hediye kazanmaya ne dersiniz?

Gezgin ruhunuzu keşfetmek için hemen katılın: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı blackswan

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Cacharel Türkiye
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2013, 14:59:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2013, 00:12:36 »
arışmaya katılmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hayran sayfasını beğenmiş olmanız gerekmektedir.
Cacharel Türkiye sayfasında yer alan “Cacharel Traveler’Style Amsterdam” uygulamasını yüklemeli ve uygulamanın bilgi erişimine izin vermelisiniz.
Facebook hesabınız ile uygulamaya günde bir kez katılım sağlayabilirsiniz.
Yarışma 15 gün sürecek olup her gün farklı bir soru sorulacaktır.
Yarışmaya katılarak doğru cevabı veren her 25. kişi Cacharel markalı kravat kazanacaktır.
Ödülü kazanabilmek için katılımcıların, gerçek profil bilgileri, güncel bir e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim bilgileri ve cep telefonu numarası ile yarışmaya katılmış olmaları şarttır. Üyelik bilgileri eksik ya da sahte olan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Geçici ve sahte e-posta adresleri ile üye olan katılımcıların katılımı iptal edilecektir.
Yarışmayı kazanan katılımcı, ödül hakkını üçüncü kişilere devredemez ya da satamaz.
Kazanan kişiye katılımda vermiş olduğu e-mail adresinden ulaşılacaktır. E-mail adresinin hatalı olması durumunda kampanya hediyesi kendisine ulaştırılamayacağı için katılımcı ödülden yararlanamayacaktır.
Sahte profiller aracılığıyla yarışmaya katıldığı tespit edilen katılımcı yarışmadan diskalifiye edilecektir.
Bu yarışma Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
Yarışmada, tüm üyeler eşit kural ve koşullarda yarışacaktır.
Cacharel marka temsilcisi olarak Aydınlı Grup, her zaman önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak söz konusu yarışmayı iptal etme, yarışma koşullarını ve ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
Aydınlı Grup yarışmaya katılan herkese yarışma sonrasında Cacharel ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahiptir.
Cacharel kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışın tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2013, 00:13:45 »
her gün sorulacak soru diyor?soruyu göremedim ben :/

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2013, 00:16:43 »
Yıldızlı resmin üzerine tık tık yap gelecektir günün sorusu... :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
her gün sorulacak soru diyor?soruyu göremedim ben :/
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 25 Aralık 2013, 00:28:30 »
yıldızlı resim nerede?
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 25 Aralık 2013, 00:31:48 »
buldum ama cevabı bulamadım.Resimler gözükmüyor
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #7 : 25 Aralık 2013, 00:34:12 »
evet 3 farklı tarayıcı denedim resimler gözükmüyor.ne tuhaf uygulama yapmışlar :/

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #8 : 25 Aralık 2013, 08:22:16 »
stad fotoğrafında yıldızlı resim hariç soru görmedim. Onun da cevabını Ajax buldum.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı blackswan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 25 Aralık 2013, 08:33:42 »
anladığım kadarıyla yıldızlı soruyu bulmak için harita üzerinde gezmeniz gerekio