Gönderen Konu: Nutella Aşkına  (Okunma sayısı 3422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Nutella Aşkına
« : 11 Aralık 2013, 13:00:45 »
Bizi ne kadar çok sevdiğini kanıtla, adının yazılı olduğu Nutella’nı kap! Unutma, biz de sana karşı boş değiliz. 

Katılmak için; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
Ynt: Nutella Aşkına
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2013, 13:22:33 »
gece rüyamda görecek kadar sveiyorum nutellayı ama :P
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı liveshow

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2013, 13:28:11 »
1. “nutella aşkına” (Kısaca: “Uygulama” olarak anılacaktır) FERRERO TÜRKİYE ÇIKOLATA VE TARIM ÜRÜNLERI SANAYİ ve DIŞ TICARET A.Ş tarafından 09.12.2013 tarihi itibari ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasında kullanıcılara sunulacak olan bir uygulamadır.

2. Uygulamaya giren kullanıcıların karşısına öncelikle 'beğen sayfası çıkacaktır. Sayfayı beğenen kullanıcılar uygulama hakkında bilgi edinecekleri sayfa ile karşılaşacaklardır.

3. Uygulama hakkında kısaca bilgilendirilen kullanıcıların karşısına yarışmadaki top 10 listesinde isimlerini görebilmeleri için kayıt formu çıkacaktır. Kullanıcıların kayıt formundaki ad, soyad, telefon, email, şehir, adres bilgilerini eksiksiz doldurmaları ve sonrasında katılım koşullarını okudum ve onaylıyorum check box’ına tıklamaları gerekmektedir.

4. Kayıt formunu eksiksiz dolduran kullanıcılar beğeni ve yorum yaparak yarışmaya katılabilecekleri nutella facebook sayfasına yönlendirilecektir.

5. nutella facebook sayfasında 1 hafta içerisinde en çok yorum ve beğeni yapan 10 yarışmacı üzerinde isminin yazılı olduğu nutella kazanacak ve 1 hafta boyunca nutella facebook sayfasının kapak fotoğrafında yine isminin yazılı olduğu nutella kavanozunu listeye girmiş diğer kişilerin isimlerinin yazılı olduğu nutella kavanozları ile beraber kolaj şekilde görecektir.

6. Yarışmada top 10 listesine girmiş kullanıcılarımız puanlarıyla beraber nutella Facebook kazananlar sayfasından duyurulacaktır.

7. Bu uygulamaya sadece nutella Türkiye Facebook sayfası Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinden katılım yapılabilinecektir. Burada anılan online adresler dışında uygulamaya katılım talebinde bulunulamaz.

9. Uygulama kullanıcılarının hukuka, yasalara ve genel ahlaka aykırı, Ferrero Türkiye tarafından sakıncalı bulunan veya yasalara aykırı şekilde isim/kelime kullanmaları/yüklemeleri yasaktır. Bu gibi kullanımlardan kaynaklanan tüm yasal sorumluluk tek başına katılımcıya aittir. Hukuka, yasalara veya genel ahlaka aykırı yahut diğer bir hukuki düzenleme uyarınca sakıncalı bulunan isim veya benzer kelimelerin kullanılması halinde, ilgili içerikler sayfa yöneticileri tarafından engellenebilir, ilgili katılımcıların uygulamaya erişimi engellenecek ve söz konusu kullanımı yapan profil bilgileri Facebook sitesi yönetimine bildirilecektir. Kullanıcılar, bu hükme konu yükümlülüklerine aykırı hareketlerinin neticesinde Ferrero Türkiye tarafından tatbik edilebilecek olan mezkur tedbir ve/veya uygulamalardan dolayı Ferrero Türkiye’ye karşı doğrudan veya dolaylı herhangi bir talepte yahut itirazda bulunmayacakların kabul ederler.

10. Katılımcı, Ferrero Türkiye’nin, uygulama vasıtasıyla temin edilen bilgileri ve katılımcıların hazırladığı etiketleri gerekli durumlarda iletişim ve promosyon duyuruları amacıyla kullanabilmesine izin vermiş olarak kabul edilir. Buna mukabil Ferrero Türkiye bu bilgileri işlemeyeceğini, değiştirmeyeceğini ve katılımcıların kişisel verilerinin gizliliğini ihlal eden herhangi bir eylem yahut işlemde bulunmayacağını taahhüt eder. Katılımcılar, Ferrero Türkiye’nin bu bende konu kullanımlarına mukabil herhangi bir bedel talebinde bulunmayacaklarını kabul ederler.

11. Ferrero Türkiye, “nutella Aşkına" uygulaması kapsamında kullanıcılarından "hiçbir koşul altında" para talep etmez. “nutella Aşkına" uygulaması kullanımı tamamen ücretsiz bir uygulamadır.Bu sebeple katılımcılar arasında yapılan her nevi işlem, sözleşme, devir veya benzeri yükümlülük doğuran anlaşmalar geçersiz olup Ferrero Türkiye’ye karşı hiçbir hal ve şart altında ileri sürülemez.

12. “nutella Aşkına" uygulaması tarafından kullanıcı, üye ve ziyaretçilere sunulan her nevi içerik, materyal, döküman, bilgi, grafik, tasarım, ürün, yazılım, güncelleme ve diğer benzer servisler Ferrero Türkiye’nin inhisari mülkiyetinde ve Fikir ve Sanat Eserleri ve ilgili mevzuat gereğince yasal olarak korunmaktadır. Ferrero Türkiye tarafından hazırlanıp sunulan bu uygulama ve uygulama ile bağlantılı servis hizmetlerini kullanan, bunlardan istifade eden veya bunlara erişmeye çalışanlar, kişisel her nevi girişim ve sorumluluklarının işbu bildirim ile farkında sayılacaklardır. Facebook üzerinden yürütülecek “nutella Aşkına” uygulaması ile ilgili olarak kullanıcı hesabının aktif ve erişilebilir olmasından, katılımcının Facebook hesap ve profili ile ilgili olarak web sitesi tarafından sunulan altyapıdan veya kullanıcıdan kaynaklanan her nevi aksaklık sadece katılımcı yahut üyenin sorumluluğundadır. İşbu sebeplerden ötürü Ferrero Türkiye’ye karşı herhangi bir talepte bulunulamaz.

13. Katılımcının uygulamayı yanlış kullanımından kaynaklanabilecek maddi, ticari itibar, sosyal itibar kaybı veya dolaylı ya da dolaysız özel, cezai, rastlantısal kayıp ve zararlarından Ferrero Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Uygulama, Facebook üzerinden çalışan bir uygulama olup Facebook hesapları üzerinden yapılan tüm eylemlerinden katılımcının kendisi tek başına sorumludur. Uygulama kapsamında, Facebook girişi için kullanılan kullanıcı ismi ve parolası başkalarından gizli tutulmalıdır; bu konudaki herhangi bir güvenlik ihlalinden veya hesaba yapılan yetkisiz girişlerden Ferrero Türkiye sorumlu tutulamaz. Uygulama kapsamında katılımcılar tarafından herhangi bir surette yasalara veya ahlaka aykırı içeriklerin kullanıldığının tespit edilmesi halinde, ilgili kullanıcının IP ve diğer bilgileri talep halinde Cumhuriyet Savcılıkları ve Emniyet Birimlerinde usulüne uygun başvurulara istinaden paylaşılabilir. Ferrero Türkiye, gerekli görmesi halinde uygulamaya katılım koşullarını ve uygulama süresini dilediği zamanda sebep belirtmeksizin ve önceden bildirmeksizin tek taraflı olarak değiştirebilir veya tamamen kaldırabilir.

14. Ferrero Türkiye ile uygulama katılımcıları arasında uygulama ile ilgili olarak husule gelebilecek her nevi uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İstanbul İcra Daireleri yetkilidir.

15. Tüm katılımcılar yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2013, 21:41:26 »
nutellayı seviyorum, nutellayla büyüdüm ve 40 yaşıma rağmen halen yiyorum ama hiç uğraşamıycam:)

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Aralık 2013, 21:50:39 »
Katılım koşuullarını okumaya üşenen forumdaşların için

Yarışmada top 10 listesine girmiş kullanıcılarımız puanlarıyla beraber nutella Facebook kazananlar sayfasından duyurulacaktır diyorum ve koşarak konudan uzaklaşıyorum  :D

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2013, 23:24:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yarışmada top 10 listesine girmiş kullanıcılarımız puanlarıyla beraber nutella Facebook kazananlar sayfasından duyurulacaktır diyorum ve koşarak konudan uzaklaşıyorum  :D

Ben boş konu açmam  ;)

5. nutella facebook sayfasında 1 hafta içerisinde en çok yorum ve beğeni yapan 10 yarışmacı üzerinde isminin yazılı olduğu nutella kazanacak ve 1 hafta boyunca nutella facebook sayfasının kapak fotoğrafında yine isminin yazılı olduğu nutella kavanozunu listeye girmiş diğer kişilerin isimlerinin yazılı olduğu nutella kavanozları ile beraber kolaj şekilde görecektir.

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2013, 23:46:20 »

Ben boş konu açmam  ;)

Pardon resimli kavanozun içi doluymuş  ;D

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2013, 01:14:23 »
1 nutella kavanozu için çok zor iş :(
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı çitlembik

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2013, 14:02:44 »
beğenili -  sayılı şeylere katılmıyorum...

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2013, 18:06:43 »
zaten yakında coca cola gibi çıkartılır isimli isimli nutellalar o zaman alırız bizde  :D maksat pazarama taktiği  ;)