Gönderen Konu: champion kedi köpek maması yarışma (bugün 13:00)  (Okunma sayısı 645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
champion kedi köpek maması yarışma (bugün 13:00)
« : 03 Aralık 2013, 11:37:30 »
Champion'da bugün yarışma günü! 13.00'de soracağımız soruya doğru cevabı verenler arasından seçilecek 5 takipçimiz sevimli dostu için Champion kedi veya köpek maması kazanacak! Yarışma katılım koşulları: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

not: saat tam 13:00da yapıyorlar yarışmayı ben geçen hafta tedadüfen gördüm ve ilk kez  kedim için mama kazandım (1,5kg) hemen 2 günde gönderdiler kargo ücretide almadan
herkese boş şans
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı macehh5

• Usta Kampanyacı
Ynt: champion kedi köpek maması yarışma (bugün 13:00)
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2013, 21:25:43 »
Tebrikler Pelin Volkan, Ömer İzci, Oğuz Akdeniz, Serpil Dere, Fatma Nur Akbalık ''Layka / Laika'' doğru cevabını vererek bizden evinizin şampiyonu için 1 paket 1.5 kg mama kazandınız! Lütfen isim, soyad ve iletişim bilgilerinizi özel mesaj ile bize iletmenizi bekliyoruz

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: champion kedi köpek maması yarışma (bugün 13:00)
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2013, 21:52:49 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tebrikler Pelin Volkan, Ömer İzci, Oğuz Akdeniz, Serpil Dere, Fatma Nur Akbalık ''Layka / Laika'' doğru cevabını vererek bizden evinizin şampiyonu için 1 paket 1.5 kg mama kazandınız! Lütfen isim, soyad ve iletişim bilgilerinizi özel mesaj ile bize iletmenizi bekliyoruz

arkadaşlar zaten champion'dan numune isterseniz 1.5 kg mama ve iki tane konserve mama gönderiyorlar. yarışmaya gerek yok ki bunun için :D evcil hayvanı olmayanlar istemesinler lütfen çok yoğun bir talep olursa firma gerçekten evcil hayvanı olanlara da göndermeyebilir. Bu konuda anlayışlı olalım.