Gönderen Konu: Kuveyt Türk'ten yeni Facebook kampanyası  (Okunma sayısı 1134 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bulten

• Yeni Kampanyacı
  • *
Kuveyt Türk'ten yeni Facebook kampanyası
« : 14 Eylül 2012, 10:46:52 »
Sizin Acı Kaybınız Ne Kadar?
Banka müşterilerinin en çok yakındıkları konuların başında gelen “hesap işletim ücreti”, Kuveyt Türk’ün Facebook sayfasındaki yeni uygulaması ile yeniden gündeme geliyor.

Acı Kaybınız uygulaması ile Kuveyt Türk, Facebook kullanıcılarına diğer bankalarda bulunan hesaplarından dolayı ne kadar para kaybettiklerini esprili bir dille anlatıp toplam kayıplarını hesaplatıyor.

Türkiye’deki banka müşterileri tarafından en fazla şikayet alan uygulamalardan biri olan hesap işletim ücretinin yol açtığı kayıpların,
aslında hiç de azımsanmayacak meblağlara eriştiği konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan Acı Kaybınız uygulaması sayesinde, uygulamaya katılan Facebook kullanıcıları ve onların sosyal çevrelerine samimi bir hatırlatma
yapılıyor.

Aynı zamanda uygulamaya katılan ve kayıplarını öğrenenler, Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda hesap açtırmak üzere anında başvuruda da
bulunabiliyorlar.

Etik Bankacılık değerlerini benimseyerek Türkiye’de başarılı kampanyalara imzasını atan Kuveyt Türk, 10.09.2012 tarihinden 12.11.2012 tarihine kadar devam edecek olan, Kuveyt Türk Facebook sayfasında başlayacak Acı Kaybınız uygulaması sayesinde “hesap işletim ücreti almayan banka” imajını taze tutmayı hedefliyor.

Çevrimdışı hippie

• Usta Kampanyacı
Ynt: Kuveyt Türk'ten yeni Facebook kampanyası
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2012, 11:20:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Ynt: Kuveyt Türk'ten yeni Facebook kampanyası
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2012, 00:34:51 »
ödül ebru tablo