Gönderen Konu: FLO'dan Avealılara İşaretli Ürünlerde Etiketin Yarısı!  (Okunma sayısı 780 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
 Kampanya 03 Ağustos - 16 Eylül 2012 tarihlerinde, tüm FLO mağazalarında geçerli olacaktır. Türk Telekom ev telefonu aboneleri de kampanyadan faydalanabilecektir. Türk Telekom ev telefonu aboneleri 9 Ağustos’a kadar alışveriş esnasında kasada Türk Telekom abonesi olduğunu beyan ederek kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında %50 indirim faydası sunulmaktadır. Kampanya işaretli ürünlerde geçerlidir. Seçilmiş ilkbahar ve yaz ürünlerinde geçerli olacaktır. Yeni sezon kış ürünleri ve spor ürünleri ile aksesuar ürünleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Avea müşterilerinin alışveriş esnasında kasada şifrelerini bildirmesi gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. 6616’ya gönderilen mesajlar ise bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
Ynt: FLO'dan Avealılara İşaretli Ürünlerde Etiketin Yarısı!
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2012, 22:04:14 »
vay demek 16 eylülmüş bugün gittiğimiz flo mağazasındaki bayan dün bitti dedi bana vay uyanık yarın ben onu bulmazmıyım  :o
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
Ynt: FLO'dan Avealılara İşaretli Ürünlerde Etiketin Yarısı!
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2012, 13:48:05 »
bende flodan iki ayakkabı aldım ama hiçbilmiyodum bu kampanyayı