Gönderen Konu: Nestle chokella kampanyası(bitiş;18 ağustos)  (Okunma sayısı 13393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yesilyayla

• Deneyimli Kampanyacı
Nestle chokella kampanyası(bitiş;18 ağustos)
« : 09 Ağustos 2012, 16:43:53 »
Nestle chokelle kampanyası(bitiş;18 ağustos)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

KATILIM KOŞULLARI
Bu kampanya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.05.2012 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-255-01-02/1633-6348 sayılı izni ile 20.07.2012(00.01)-18.08.2012(23:59) tarihleri arasında gerçekleşecektir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde satın aldıkları Nestle Chokella 500 gr veya Nestle Chokella 750 gr ürünlerinin üzerinde üstü kapalı olarak bulunan özgün katılım şifresini, ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 3909 numaralı kampanya hattına kısa mesaj ile eksiksiz gönderen veya ücretsizwww.nestlechokella.com internet sitesinde ilgili alana GSM No, Ad, Soyad, Adres ve katılım şifresi bilgilerini eksiksiz giren tüketiciler Nestle Chokella 500 gr şifresi için 1(bir), Nestle Chokella 750 gr şifresi için 2(iki) çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Kampanyaya kısa mesaj ile Avea, Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapılabilir.
Kampanyaya kısa mesaj ile katılım Avea için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
Operatörler katılım mesajı birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifre katılımı kabul edilecektir.
Kısa mesajla katılımlarda ad, soyad ve adres; internet katılımlarında ad, soyad, adres ve GSM No. bilgileri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Çekilişte 500 kişi Güral Porselen Monet 84 Parça Yemek Seti ikramiyesi kazanacaktır.
İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir.
İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilir.
Çekiliş 27.08.2012 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin Gülbahar M. Cemal Sururi Sokak Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy-İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacaktır.
Kazanan talihliler 29.08.2012 tarihinde Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 13.09.2012 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 28.09.2012 tarihine kadar kimlikleri ve şifreli ürün ambalajı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.
Bu tarihlere kadar U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ne mesai saatleri içinde kimliği ile başvurmayan asil talihlilerin hakkı sırası ile yedeklere geçecektir.
İkramiye tesliminde ürün ambalajını ve ambalajın üzerinde yer alan şifreli kitapçığın ibrazı zorunludur.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Çekilişe Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olmaları durumunda ikramiyeleri teslim edilmez.
Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, hakkını devredemez ve satamaz.
ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı yesilyayla

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Nestle chokella kampanyası(bitiş;18 ağustos)
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2012, 16:51:32 »
nasıl bomba kampanya dimi :)

ürünün piyasa fiyatı 500 tl

katılım için az süre kaldı

ürün bursada vardı.. ;D ;D ;D

Çevrimdışı mertbilo7

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2012, 17:04:23 »
acaba hepsinde şifre var mıdır aldığımız zaman şifre olmazsa üzülmeyelim de  :)

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2012, 17:07:19 »
pff ya kocam dün almış 400 gr içinde 2 tane oyuncak çıkıyo diye:):) bugün tekrar verdim sipariş 750 grlık istedim:)))))

Çevrimdışı semix

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2012, 18:53:06 »
tabağa çanağa karnım tok çok şükür  :D

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2012, 19:06:17 »
benim ihtiyacım var yemek takınına.nasılda göremedik bu kampanyayı yaf :-[ :-[ :-[ hemen gidiyom yakınımdaki markete inşallah vardı ;D ;Daz sürede kalmış.çıkar inşallah ;D

Çevrimdışı yesilyayla

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2012, 19:25:25 »

Çevrimdışı yesilyayla

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2012, 19:26:34 »
benim ihtiyacım var yemek takınına.nasılda göremedik bu kampanyayı yaf :-[ :-[ :-[ hemen gidiyom yakınımdaki markete inşallah vardı ;D ;Daz sürede kalmış.çıkar inşallah ;D

öm atmışsınız,resimi yükledim  :)

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2012, 20:03:43 »

öm atmışsınız,resimi yükledim  :)

teşekkür ederim ezbere almayayım die görmek isteedim.inşallah bulurum yarın.şansınız bol olsun ;) ;)

Çevrimdışı Gambit

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2012, 14:18:34 »
Bence o yemek seti 300 TL bile etmez.   :)