Gönderen Konu: Turkcell'li Olana Samsung C270 Bedava!  (Okunma sayısı 1907 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ¢яєαтσя

• Usta Kampanyacı
  • ρѕу¢нσ™ - 35
Turkcell'li Olana Samsung C270 Bedava!
« : 13 Haziran 2009, 08:48:11 »

Turkcell'li Olana Samsung C270 Bedava!

10 Temmuz tarihine kadar Elektro Wold Mağazaları'ndan Turkcel faturalı hat alan veya numarasını başka operatörden Turkcell faturalı hatta taşıyan bireysel abonelere 59 TL değerinde, Samsung C270 Cep Telefonu Bedava!

**Bu kampanya Elektro Wold Mağazaları'ndan Turkcel faturalı hat alan veya numarasını başka operatörden Turkcell faturalı hatta taşıyan bireysel aboneler için geçerlidir. Samsung C270 ürün bedeli59 TL'dir. Bu bedel karşılığında ürün çeki verilecektir. Kampanya dahilinde bir kişi ancak bir cihaz alabilir ve kampanya stoklarla sınırlıdır...
-`.ılı.`Б`'-'Ǿяqiи⣠ÇâhtŁâq -`.ılı.`Б`'-

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
Ynt: Turkcell'li Olana Samsung C270 Bedava!
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2009, 09:21:20 »
E güzelmiş bu ya , 10 liraya bi vodafone hat alır gideriz 59 tl 'Lik telefonu alırız :D

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2009, 13:43:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
E güzelmiş bu ya , 10 liraya bi vodafone hat alır gideriz 59 tl 'Lik telefonu alırız :D
Turkcel faturalı hat alan veya numarasını başka operatörden Turkcell faturalı hatta taşıyan bireysel abonelere... yani turkcell faturalı hat alsanda oluyor ..
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı baltazar

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2009, 11:28:18 »
Ya da hiç para harcamayın ;D  gidip kendi hattınızı türkcell'e geçirin. Bedavadan 59 TL.   ;)

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2009, 15:18:13 »
ben aradım burayı..
hat bedava telefon da bedava dedi..
yani mağazaya giriyoruz bir turkcell faturalı hat bir de yanında telefonu alıp para ödemeden çıkıoyoruz..

faturalı hat alabilmek için normal prosedür uygulanıyor.. yani hat alacak kişinin adına düzenlenmiş bir fatura ile gitmesi gerek..  yoksa alamıyorsunuz. 

tabi bedava dediysek o kadar da değil..doğal olarak faturalı hattınıza her ay fatura bedeli yansıyacak..ama onun için de turkceli aradım..  ve bizbize tarifesi en ucuz tarife imiş öğrendim..
benim de bir hattım bizbize tarifesinde ve 3/4 ayda bir 3/5 lira ödüyorum.ama hattı hiç kullanmıyorum..

kampanya 10 da. bitiyor. kartal elektro world ile görüştüm.. oraya yakın olanların bilgisine..
diğer mağazalarda da aynıdır. ama gitmeden arayın stokta var mı diye ?

HeDoNisT !!