Gönderen Konu: Morhipo,Avea,İş Bankası,Bonus  (Okunma sayısı 3807 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
Morhipo,Avea,İş Bankası,Bonus
« : 21 Haziran 2012, 08:48:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  %25 indirim  ve İnternet Şubesi’nden Morhipo.com’da 25 TL indirim fırsatı! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Her iki fırsat birleşiyor 145 Tl lik essenso'yu 84 TL ye aldım.Hesabınızdaki hediye çekleri ile birleşmiyor.

ayrıca avantajx sitesinden siteye gitmeyi unutmayın oradanda indirim geliyor.Ödemeyi bonus ile yaparsanız %25 hediye çeki verebilir denenebilir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2012, 08:58:07 Gönderen: cloves »

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
Ynt: Morhipo, Avea , İş Bankası
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2012, 09:10:39 »
aklınızı karıştırmayım amnma ben morhipodan 2 defa alışveriş yaptım ıkısıde gecıktı urunlerde eksık geldı

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2012, 09:12:47 »
Avea %25 indirim çeki bir defaya mahsus mu kullanılıyor? Eğer öyle degilse hayrına kod veren yok mu diyecektim :D

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2012, 11:21:54 »
aklınızı karıştırmayım amnma ben morhipodan 2 defa alışveriş yaptım ıkısıde gecıktı urunlerde eksık geldı
Serbest kürsüde de yazmışsınız fakat bu alışveriş sitesinde sizde sorun oldu diye diğer onbin alışveriş yapan kişilerde sorun olacak diye bir şey yok.Kendi sorunlu alışverinizden bakıyorsunuz, bende daybuyday da sorun yaşadım şimdi desem ki daybuyday sorun lu buradan alışveriş yapmayın diye haksızlık yapmış olmazmıyım.?asya card ile kargo bedava olunca 30 tane alışveriş yapmışım hiç sorun yaşamadım ama bunu söyleyerek sizin sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez tabiki.Aktif şekilde private shoping sitelerini kullanan kişiler mutlaka birisinden birinde sorun yaşar.%100 sorun yaşamayan istisnadır.

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2012, 11:25:57 »
Serbest kürsüde de yazmışsınız fakat bu alışveriş sitesinde sizde sorun oldu diye diğer onbin alışveriş yapan kişilerde sorun olacak diye bir şey yok.Kendi sorunlu alışverinizden bakıyorsunuz, bende daybuyday da sorun yaşadım şimdi desem ki daybuyday sorun lu buradan alışveriş yapmayın diye haksızlık yapmış olmazmıyım.?asya card ile kargo bedava olunca 30 tane alışveriş yapmışım hiç sorun yaşamadım ama bunu söyleyerek sizin sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez tabiki.Aktif şekilde private shoping sitelerini kullanan kişiler mutlaka birisinden birinde sorun yaşar.%100 sorun yaşamayan istisnadır.

haklısınız illa sorun  yaşanır ama + ben alışveriş yapmayın sorunlu demıyorum.. ben yaptım sorun yaşadım dedım sadece .tabıkıde  ılla sorun yasanabılır geç gelır eksık gelır ama ben sadece ilk 2 alışverişim geç ve eksik geldi... hazıurlıklı olun hani 100/1000 sorunsuz bir alışveriş sitesı değil tek maksadım bu ...

konuyu fazla dağıtmayalım...

kullananlara ıyı alışverişler

Çevrimdışı dhande

• Usta Kampanyacı
  • bir varmış bir yokmuş!
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2012, 11:36:42 »
sabah sepete bir ürün attım ama almamıştım daha 10 tl indirim çekim vardı yinede o ürüne o kadar para vermek istememiştim şimdi avea'yla birleşti ve süper oldu çok teşekkür ederim :)

dünya kadar alışveriş yaptım ve tam zamanında ya da zamanından önce gönderdiler benimkileride ayrıca   benimde limango'yla ilgili sıkıntım var ama bu tedarikçilerle alakalı olduğu için hala daha hepsinden alışveriş yapıyorum sorunsuz eksiksiz er ya da geç geliyor hepsi :)
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2012, 11:40:18 Gönderen: dhande »
Bir umuttu yaşatan insanı aldım elime sazımı!! (:

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 22 Haziran 2012, 00:58:59 »
morhipo'da geç gelme gibi sorunlar olmuyor.

ürünün geç ulaşma yaşandığı tek firma limango'dur. bu kesinleşmiş birşeydir. kimse aksini iddaa edemez. ve son zamanlarda limango'nun şöyle bir olayı sık yaptığını görüyorum. başıma da geldi. kampanyayı yapıyor. bildiğiniz gibi kampanya bittikten sonra ürünler kargolanmaya başlıyor. kamapnya bitiyor. ürünler depo aşamasında diyor. sonrası gelimiyor. ortada ürün falan yok. bizim paralarımızla kendi çarklarını döndürüyorlar. sonra da rahatlayınca paramızı geri iade ediyorlar. neymiş ürün gelmedi ama iade ettik işte daha ne istiyosun ? sonuçta dolandırılmadın diyolar. allah onların belalarını verecek bir gün.

zidaya, morhipo, buralardan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 22 Haziran 2012, 08:35:05 »
Limangodan da 50 den fazla alışverişim olmuştur çok fazla sorun yaşamadım yukarıda da belirtiğim gibi bireysel yaşanan bir sorunda o siteden veya mağzadan alışveriş yapan  diğer kişiler yaşayacak diye bir kaide yok.Problemler münferit düşünülmekte.Morhipo alışverişinde problem yaşanacak diye bir kural  yok.

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
Ynt: Morhipo,Avea,İş Bankası,Bonus
« Yanıtla #8 : 22 Haziran 2012, 09:21:40 »
bende morhipodan memnunum iş bankası ile avea birleşiyor ama ozaman %25 garanti bonus vermiyor 2 ayda bonusa erteleme var

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
Ynt: Morhipo,Avea,İş Bankası,Bonus
« Yanıtla #9 : 22 Haziran 2012, 10:34:23 »
%25 bonus siparişden 15 gün sonra hesaba yüklenecek belki tutabilir