Gönderen Konu: Kığılı Kazananları  (Okunma sayısı 1115 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gucluturk

• Usta Kampanyacı
Kığılı Kazananları
« : 17 Haziran 2012, 14:53:05 »
Babalar Günü Yarışmasının Kazananları Belli Oldu!

Biz “Senin baban neden süper?” diye sorduk, siz #benimbabamsupercunku hashtag’iyle cevap verdiniz!

İşte jüri üyelerimizce seçilen ve 100 TL’lik hediye kartlarının sahibi olan kazananlar;

01. “#benimbabamsupercunku dikili ağacı olmayan ama onuruyla yaşayan kocaaa bir çınardır.”
Zahide @zelihagil

02. “#benimbabamsupercunku paramız olmadığı zamanlarda bile bize kendimizi zengin hissettirir, gönlü çok zengindir.”
D. Emre A. @de_acar

03. “#benimbabamsupercunku bir çocuğun, bir kadının, bir arkadaşın isteyebileceği her şey var onda. Hayatın her rolünde bir numara!”
Pelin VOLKAN @p_vlkn

04. “#benimbabamsupercunku 18 saat çalışıp 5 saat uyuyan, ama yine de hep mutlu olan… Hayatı seven başka kaç kişi tanıyorum ki?”
Gönül AKYÜZ @gonul_um

05. “#benimbabamsupercunku tek maaşla 6 çocuklu bir kahraman …”
Hicran AKBAL @HicranAkbal

06. “#benimbabamsupercunku yalansız dolansız beni seven tek insan. Sırtımı yaslayabileceğim tek insan canım babam”
Selin YILMAZ @selinly14

07. “#benimbabamsupercunku karışık çerez tabağından en sevdiğim antepfıstıklarını üşenmeyip benim için tek tek toplayan…”
Duygu ÇETEMEN @duygu_ctmn

08. “#benimbabamsupercunku çiftçilik yaparak yokluk içerisinde iki oğlunu da üniversite okutan cefakar bir adam.”
İbrahim ERTEKİN @ertekin709

09. “#benimbabamsupercunku ilk atım, ilk yüzünü çizdiğim, ilk küstüğüm, ilk saklambaç oynadığım ve ilk sobelediğim… Hep ilkim olmuştur.”
Pelin @attribb

10. “#benimbabamsupercunku en zor durumlarda bile aileyi toparlayan kahraman. Yedi çocuk büyütmüş, ADAM GİBİ ADAM BENİM BABAM”
Yasemin @yaseminceylan9

Kazananların hediyeleri kendilerine kargo yoluyla ulaştırılacaktır. Twitter üzerinden mesaj yoluyla iletişim bilgilerini ileten kazananların hediyeleri en kısa sürede korgaya teslim edilecektir.
1Beğen ·  · Paylaş

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
Ynt: Kığılı Kazananları
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2012, 00:26:03 »
Bnde kazandm ama ewde yokuz ins babama ras gelir:)
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin