Gönderen Konu: Bugün doktora gittim.  (Okunma sayısı 2797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bkaur

• Deneyimli Kampanyacı
Bugün doktora gittim.
« : 26 Mayıs 2009, 18:52:44 »
 Bugün doktora gittim bir Check-Up yaptırmayı düşünüyorum,internetten öğrendim,işte şunları yapıyorlarmış siz bunları yapıyormusunuz dedim,doktorum aynen verdiği cevap,sen internete bakma.hayır ama neden bilinçli hasta olması korkutuyormu anlamadım.giderken sıkı sıkı tembihledi boşver sen internetteki doktorları.ben aynen :o
"Bence Dünyanin Yedi Harikasi :
1) görmek
2) duymak
3) dokunmak
4) tatmak
5) hissetmek
6) gülm

Çevrimdışı ¢яєαтσя

• Usta Kampanyacı
  • ρѕу¢нσ™ - 35
Ynt: Bugün doktora gittim.
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2009, 18:58:43 »
sen boşver internettekı doktorları :)
-`.ılı.`Б`'-'Ǿяqiи⣠ÇâhtŁâq -`.ılı.`Б`'-

Çevrimdışı engineer

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2009, 19:20:57 »
Doktor gerçekten doğru ifade etmemiş durumu. Bu konuda haklısınız.  :-\ :-\
Ama sizin için soylemiyorum da, okuduğunu analiz edip doğruyu bulmaya oyle uzak insanlar var ki, dr lara o kadar garip sorular soruyorlar ki..  :o Dr lar da sanırım kendi aralarında boyle bir ortak cümle geliştirmişler " boşver sen interenettekileri ".. :D :D :D :D
Ben de bebek beklediğim için sürekli nette bilgi araştırıyorum ve gördüm ki, birbiriyle çelişen çok bilgi var nette >:( >:( >:( >:(.. Yani değerlendiremeyen birisi olsak, yanlış öğreneceğiz.  :-[

Çevrimdışı nergis26

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2009, 19:28:49 »
interneteki çoğu bilgiler doğru deil .ama hastaların bilgili olması da doktorların pek işlerine gelmez bu da bir gerçek.
doğru söyleyen dokuz köyden kovulur misali.bilgili hastayla  uğraşmayı da pek sevmezler... :D :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2009, 19:33:11 »
ben genelde netten araştırırım ama eger aklıma yatmışsa tamamdır doktora gidince de ona netten araştırdım demem :) boşver sen nettekileri der :)

Çevrimdışı ikbalelif

• Usta Kampanyacı
  • bütün mutsuzluklar kardeştir aynı dili konuşurlar
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2009, 22:08:27 »
ben genelde netten araştırırım ama eger aklıma yatmışsa tamamdır doktora gidince de ona netten araştırdım demem :) boşver sen nettekileri der :)
dr lar tabiki boşver interneti dicek para kazzlar sonra tabi bu cümle her dr için geçerli degil  benim bugüne kadar biçok dr dan canım yandıgı için söylüyorum...
bütün mutsuzluklar kardeştir
aynı dili konuşurlar

Çevrimdışı lemonyak

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2009, 22:40:22 »
İnternet doktorlarına kesinlikle inanmayın. nedeni ise ben inandım kendimi Arif Verimlinin yanında buldum. Çok çektim aman siz çekmeyin !!!
...

Çevrimdışı cemrem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 27 Mayıs 2009, 00:48:41 »
İnternet doktorlarına kesinlikle inanmayın. nedeni ise ben inandım kendimi Arif Verimlinin yanında buldum. Çok çektim aman siz çekmeyin !!!

katılıyorum çok fazla inanmamak gerekiyor.kuzenim de arif verimli'ye gitti kız daha da kötü oldu valla.... ???

Çevrimdışı bkaur

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 30 Mayıs 2009, 21:55:53 »
arkadaşlar kasdettiğim şuydu,örneğin kardeşimin kulağında kulak kiri olmuştu, doktor bir hafta şu ilacı kullanın daha sonra yıkayacağız dedi,internetten konuyu araştırdık,meğersem kameralı bir çubuk gibi alet var,kulağa sokup  kiri 1-2 saniyede çıkarıyor.eğer o doktora kalmış olsaydık,hem gereksiz yerine kulak yıkatacaktık,hemde ilaç kullanacaktık.yani doktorların varolan bilgi ve teknoljik ekipmanlarına bakıp,tedavi böyleymiş tamam demekte sorunları bazen baştan kabul etmiş sayılıyoruz.
"Bence Dünyanin Yedi Harikasi :
1) görmek
2) duymak
3) dokunmak
4) tatmak
5) hissetmek
6) gülm