Gönderen Konu: Ersağ Türkiye'den hediyeli kampanya  (Okunma sayısı 1285 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahra2006

• Usta Kampanyacı
Ersağ Türkiye'den hediyeli kampanya
« : 03 Mayıs 2012, 23:42:20 »
Kampanya Hakkında
> Bu Kampanya Ersağ Organik Temizlik&Kozmetik 504298 Nolu İzmir sponsoru tarafından gercekleşmektedir.
> 18 yasından Kücükler Katilamaz.
> Hediye albumünu facebook profil sayfasinda herkese acık sekilde paylasmasi.
> Kampanyaya katılanlar Ersağ Turkiye sayfasindaki hediye albümünün altina beğendim paylastim yazarak,yazdığınız yoruma 30 arkadaşınıza beğendirmek..Yorumunuzu beğenen kişiler sayfamızıda beğenmeleri gerekmektedir. (Karşılıklı beğeni geçerli değildir.)
> Çekilişimizle .Kazanan 5 şansli kişiye 100 Tl'lik Ersağ Organik Temizlik Kozmetik Ürün Katoloğumuzdan veya Ersağ Turkiye Sayfasından hediyelerini kendileri secebiliceklerdir.
> En Çok Beğeni Toplayan 1 Kişiye Çekilissiz 100 Tl'lik Ersağ Organik Temizlik Kozmetik Ürün Katoloğumuzdan veya Ersağ Turkiye Sayfasından hediyelerini kendileri secebiliceklerdir.
> Facebook arkadas listene ekle
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

>Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz üyeliğini gerceklestiren hic beğeni toplamasa dahi dogrudan cekilişimize katilmis oluyor. Üyelik ucretisizdir. sponsor bilgi numarasi olarak 504298 yazmalari gerekmektedir.

> Kampanyamiz 28 Nisan'da ta baslayip 20 Mayısta Sona erecektir
işim çok benim her gün kalkıp seni yeniden seviyorum..

Çevrimdışı darkeagle35

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Ersağ Türkiye'den hediyeli kampanya
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2012, 11:36:11 »
yorum yaz 30 arkadaşa beğendir oldu akşama ev temizliğinede geleyimm mi ne kadar saçma bi yarışma şartı hangi beyinlerden çıkıyo bu merak  ediyorum doğrusu

Çevrimdışı sahra2006

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2012, 23:36:34 »
şuan bütün yarışmaların formatı bu şekilde,hangi yarışmaya baksanız beğenili başka şekilde sayfalar büyümüyor, katılıp katılmamakta sizin tercihiniz.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2012, 13:10:01 »
beğenililere ben de sinir oluyorum..ama yine bunlar iyi :) 20-30 beğeni diyip çekilişe dahil ediyorlar..bazı firmalara varki 50 liralık bi ürün için haydiii en yüksek kim beğeni getirirse o kazansın diyor :) 1000 leri buluyor oy sayıları :)
izgim

Çevrimdışı kampanya yahşi

• Deneyimli Kampanyacı
  • Kampanya Yahşi Kazandırır
    • Kampanya Yahşi
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2012, 13:30:19 »
beğenililere ben de sinir oluyorum..ama yine bunlar iyi :) 20-30 beğeni diyip çekilişe dahil ediyorlar..bazı firmalara varki 50 liralık bi ürün için haydiii en yüksek kim beğeni getirirse o kazansın diyor :) 1000 leri buluyor oy sayıları :)

tatlım ben de firmaların sayfalarına düzenlediğim kampanyalarıma en yüksek beğeniyi mutlaka koyuyorum, bu mecburen ama mutlaka yanına iki tane de çekiliş koyuyorum.
Benim sistemim bu şekilde. Her türlü mutluluk bir şekilde sağlanıyor sanırım  ::)
Kampanya Yahşi
TAKİP ET KAZAN

Çevrimdışı sahra2006

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2012, 17:24:29 »
haklısınız hangi yarışma bakarsanız öyle beğenili ,burada extra 30 beğeniyi toplayan çekilişe katılıyor ,birde en çok beğeniyi toplayan istediği ürünü alacak,o kadar ufak tefek için yüzlerce oy toplayanlar var ,verilen hediyede beş para etmez.