Gönderen Konu: Mercedes-Benz Milli Takımlar - Bu Maçta Kimler Oynayacak Sonuçları  (Okunma sayısı 3504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zdzd

• Usta Kampanyacı
Türkiye-Slovakya maçında sahaya çıkan Milli Takım kadrosunu tahmin ederek hediye kazanan ilk 5 kişi belirlendi. Milli Takım Eşofmanı kazanan takipçilerimizi tebrik ediyoruz. Yarışmamıza katılan tüm takipçilerimize teşekkürler.

En yakın tahmini gerçekleştiren ilk 5

1. Emre Koç

2. Erdem Çil

3. Pınar Vural

4. Albert Cücün

5. Uğur Nilüfer

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez..

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
Bravooo size
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı sivrimon

• Usta Kampanyacı
  • ertu
    • Sevginin Kiymetini Bilenler
ben Abdullah Avcı maça çıkana kadar ben bile bilmiyordum :D ya düzgünce birşey edemedi bu sefer mercedes kazananlar tebrikler

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
kazananlara tebrikler iyi tutturmuşlar

Çevrimdışı ERMAN29

• Usta Kampanyacı
tebrikler

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
tebrikler pınar kazanmış  :D ben kazanamadım kız kazandı helal olsun  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ultraerdem

• Usta Kampanyacı
Erdem Çil benmişim ya ismimi yanlış yazmışlar şimdi aradılar gönderiyoruz hediyenizi diye süpriz oldu ama iyi oldu :D

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Erdem Çil benmişim ya ismimi yanlış yazmışlar şimdi aradılar gönderiyoruz hediyenizi diye süpriz oldu ama iyi oldu :D

kafa nane sesin heralde  :D sporcuma yazı yazıyon sonuna hastag koymayı unutuyon kazansan hdiyeyi alamıcan dikkat et biraz  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ultraerdem

• Usta Kampanyacı

kafa nane sesin heralde  :D sporcuma yazı yazıyon sonuna hastag koymayı unutuyon kazansan hdiyeyi alamıcan dikkat et biraz  :D

ona öylesine yazdım ya dikkat ememişimdir dün biten yarışmadan bahsediyon herhalde :D

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı

ona öylesine yazdım ya dikkat ememişimdir dün biten yarışmadan bahsediyon herhalde :D

evet kadınlar emek spor cümleli olan.yarışmaya 3 dakika kala mesajmı yollanır  :D