Gönderen Konu: Lezzet Fırını Sloganlı Video Yarışması Beğenili  (Okunma sayısı 979 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı incesaz

• Usta Kampanyacı
Ynt: Lezzet Fırını Sloganlı Video Yarışması Beğenili
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2012, 00:52:57 »
biraz önce bende gördüm bannerda baktım ama beğenili içerik diye hemen kapattım.
Balığa,denizden başkası azaptır.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2012, 00:53:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
biraz önce bende gördüm bannerda baktım ama beğenili içerik diye hemen kapattım.

bende beğenili diye detaylara girmedim  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2012, 00:55:17 »
Katılımcılar birden fazla video ile ödül kazanamazlar.
Oylama sonuçlarına göre oyların aynı olması durumunda, yarışmaya ilk katılan katılımcıya ait video üst sırada yer alacaktır.
Katılımcılara ait tüm videolar 12 Şubat 2012, 23:59 tarihinde aldıkları oy sayısına göre sıralanacak ve ilk 3 katılımcı hediye almaya hak kazanacaktır.
Katılımcılar videolarının özgün olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Katılımcılar verdikleri bilgilerin doğruluğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Yanlış kişisel bilgilerle yarışmaya katılan katılımcılar ödül kazanma hakkına sahip değildir.
Hediye kazanan kullanıcılar, hediye teslim alındı formu ile birlikte nüfus cüzdanlarını ibraz edeceklerini kabul etmiş sayılırlar.
Aynı T.C Kimlik Numarası ile katılan katılımcılar arasında yalnızca ilk önce katılan katılımcı ödül kazanma hakkına sahiptir.
Toplumun ahlak ve değerlerine aykırı, siyasi mesaj veya örgüt propagandası içeren ve yasa dışı herhangi bir konuyu işleyen videolar dikkate alınmayacaktır. Benzer içerikli videoların tüm yasal sorumluluğu, videoyu gönderen kullanıcıya aittir.
Katılımcıların yarışma sonuçlarına müdahale etmek amacıyla yapacakları tüm işlemler (Birden fazla kullanıcı yaratarak oy verme, başka bir uygulamanın izinlerini kullandırarak oy verme vb.) tespit edilmesi durumunda yarışmacının katılımının sonlandırılması / diskalifiye edilme ile sonuçlanacaktır. Katılımcılar yapmış oldukları müdahelenin sonuçlarından doğan katılımın sonlandırılması / diskalifiye edilme şartını kabul ederek yarışmaya katılmış sayılırlar.
Mergen Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi yarışma koşullarını, tarihleri ve ödülleri değiştirme hakkını saklı tutar.
Backhaus'tan 1 ay boyunca her gün 30 TL değerinde yemek kazanan yarışmacılar, bu ödülü yalnızca Caddebostan Backhaus şubesinde, restorant ve cafe bölümlerinde masaya servis siparişlerde kullanabilirler. 1 ay boyunca her gün 30 TL değerinde yemek ödülü eve siparişte geçerli değildir.

****** 12 şubat dio??
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 00:56:49 Gönderen: _emin »
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum